Nagyterem

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Nagyterem

Témanyitás by Charlize Brown on Pént. Jún. 16, 2017 9:49 pm

- Szia Jev! - intettem a hozzánk társuló fiúnak vidoran, miközben Eric kezet fogott vele, és helyet szorított a fiúnak maga mellett.
A Griffendél asztalánál zsúfolódtunk össze, és ugyan a többi reggeliző diák néha furcsa pillantásokat vetett együttesünk nem Griffendéles tagjaira, összességében inkább az keltett nagyobb feltűnést, hogy mennyire izgatottan beszélgetünk a reggelizőasztalnál.
- Jev, tudsz titkot tartani? - néztem a fiúra huncutul csillogó szemekkel, kissé közelebb hajolva hozzá, mintha csak egy összeesküvésbe avatnám be.
A Hollóhátas fiúban már megbíztam annyira, hogy ennek az egyenlőre még szupertitkos eseménynek a részleteibe is beavassam, de először meg kellett bizonyosodnom róla, hogy tisztában van vele, éppen egy titkot bízunk rá.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 135

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Jev Chekov on Pént. Jún. 16, 2017 9:34 pm

A tegnapi futó zápor végül is egész napos lassú esővé nőtte ki magát, amit még hevesen tomboló szél is megspékelt. Viszonylag nyugalmas szombati nap állt előttünk, mikor is leballagtam kilenc óra tájt a Nagyterembe, hogy reggelizzek. Észrevettem Charile-ékat, ahogy majdnem a teljes banda társaságában szintén esznek, és valamiről nagyon izgatottan tárgyalnak.
-Reggelt! Mi újság, valami eléggé fellelkesített titeket, úgy látom. -huppantam le melléjük.
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 65

Felhasználó profiljának megtekintése

Nagyterem

Témanyitás by Admin on Szomb. Jún. 10, 2017 10:02 pm

Itt zajlik minden nap a reggeli, ebéd, vacsora, és minden fontos ünnepély az év során. A helység alkalmas bálok rendezésére is.
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 32

Felhasználó profiljának megtekintése http://ujtrimagustusa.hungarianforum.com

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére