Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nagyterem

+7
Léonard Harman
Charlize Brown
Liliana Castellano
Anthony Lewis
Nomusa Adeyemi
Natasha Horne
Admin
11 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Jev Chekov Vas. Feb. 25, 2018 8:25 pm

-Hát, én ebben nem vagyok olyan biztos... -mormogtam a bajszom alatt, de már kezdett engedni a feszültségem. -És mondjátok csak... Szerintetek közte és a szőkeség között... Van valami? Mert én kissé azt szimatolom. -elmélkedtem, magamban gyűjtögetve azokat a témákat, amiket kifejezetten tanácsos lesz elkerülnöm vele.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Charlize Brown Szomb. Feb. 24, 2018 11:04 pm

- Ha annyira aggódsz amiatt, hogy nem ismered, esetleg kérdezhetsz Róla pár dolgot Pavel-től, szerintem szívesen válaszol minden kérdésedre - mosolyodtam el, ahogy eszembe jutott Nat és Pavel már több hónapja tartó, stabil kapcsolata. - Vagy esetleg azt a harmadik orosz bajnokot is felkeresheted, ahogy láttam, Vele is közel állnak egymáshoz - jutott eszembe a lány, akivel Alex keringőzött a Karácsonyi Bálon.
- De szerintem a spontaneitást jobban értékelné - szúrta közbe óvatosan Eric. - Sokkal jobb, ha önmagadat adod, és majd magától kialakul, hogy miről beszélgettek, ha ennek most van itt az ideje - bölcselkedett a fiú, kérdőn felvont szemöldökömre pedig csak egy huncut kacsintással válaszolt. - De a kviddicsről is bármikor tudtok beszélgetni, ha esetleg nincs más téma - vetette még fel pár pillanat néma töprengés után Eric csillogó szemekkel és üdvözült mosollyal, mire felhorkantam.
- Nem mindenki tudja ám órákon keresztül magasztalni a Viharmadár Négyest, Lepcses Szájú Uraság - forgattam a szemeim unottan, mire Eric eltúlzottan drámai mozdulattal a szívéhez kapta a kezét, és színpadiasan levegő után kapott.
- Viharmadár Ötös! Már az ötödik szériával repülünk - húzta fel az orrát sértődötten a fiú, mire csak unottan legyintettem.
- Egyre megy - morogtam az orrom alatt, majd visszatértem a jelenlegi problémánkhoz. - De igen, akár a kviddicsről is tudtok beszélgetni - mosolyogtam Jev-re. - És hidd el, jobban esne Neki akár egy halálosan kínos beszélgetés is az ikertestvérével, mint semmi - veregettem meg a fiú vállát biztatóan.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Jev Chekov Szomb. Feb. 24, 2018 10:52 pm

-Jó, jó, ez mind szép és jó, de a legalapvetőbb dolgokat mégsem ismerem róla. Mármint, szerintem nem feltétlenül örülne, ha random odaállítanék és egy kínos tíz percet végigtoporognék mellette egy még kínosabb hogyvagy-beszélgetéssel. Elég visszahúzódó, olyan kis magának való. Nem tudnám, hogy mit mondjak neki, meg hogy egyáltalán miről beszélgessünk. -fogalmaztam meg az egyik legnagyobb aggályomat.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Charlize Brown Szomb. Feb. 24, 2018 10:48 pm

Eric-kel gyors pillantást váltottunk, és a pillanat törtrésze alatt némán, csupán szemkontaktussal megbeszéltük, hogy mit tegyünk a továbbiakban. Jev-nek valóban komoly segítségre volt szüksége, és abból az elszánt pillantásból, amit váltottunk, tudtam, nem fogjuk hagyni, hogy a roxforti csata makettjének megalkotója egyedül birkózzon meg ezzel az egésszel.
- Jev, tudom, hogy milyen nehéz ez a helyzet Neked - tette a fiú vállára együttérzően a kezét Eric. - Hiszen még csak most tudtad meg, hogy az ikertestvéred, és még időtök sem volt összemelegedni - próbálta kihangosítani a fiú a Jev agyában vélhetőleg keringő egyik hangot.
- De én láttalak Titeket a második próbán, és ott azért elég durván egymás mélyére láttatok, akár akartátok, akár nem. Ráadásul az első próba alatt is már összemelegedtetek. Már ezer szál fűz össze Benneteket, és mégis csak az ikertestvéred, még ha csak most találkoztál Vele először - haraptam bele ismét az almába, megvilágítva a helyzet másik oldalát, Eric pedig sietve hozzátette:
- A testvérek pedig mindig összetartanak - összevillant a tekintetünk, és tudtam, hogy egyben a húgáról is beszél.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Jev Chekov Szomb. Feb. 24, 2018 10:37 pm

-Nem, illetve igen. Nem vele van baj, hanem velem. -makogtam zavartan. -Fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálom. És most mondhatjátok, hogy hallgassak a szívemre, és tegyem azt, de sajnos nincs ilyen opció, mert sem a józan eszem, se a szívem nem ajánlott fel semmilyen alternatívát, amiből választhatnék. Egy totális kérdőjel nekem ez az egész. -vallottam be, feltételezve, hogy úgyis tudják, mire gondolok.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Charlize Brown Szomb. Feb. 24, 2018 10:33 pm

- Persze - mosolyogtam megnyugtatóan Jev-re, Eric pedig lelkesen bólogatott, miközben egy újabb szelet pirítóst vajazott magának, a táskájából pedig előkerült az elmaradhatatlan reggeli kávéja. - Alex-szel van probléma? - tértem rögtön a lényegre, és ártatlan bociszemekkel pislogtam a fiúra.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Jev Chekov Szomb. Feb. 24, 2018 10:29 pm

-Hát... Semmi extra. -próbáltam terelni a témát, de tudtam, hogy hiábavaló, merthogy két oldalról támadtak Charlie-val egyetemben, így esélyem sem lesz elmenekülnöm, ha ilyen eltökélten körbevettek és nyilvánvalóan hallani akarják, hogy mi nyomja a szívemet.
-Most tényleg van energiátok és idegzetetek hozzám? -pislantottam bátortalanul mindkettejükre.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Charlize Brown Szomb. Feb. 24, 2018 10:22 pm

- ... Phineas pedig még mindig nem vette észre, hogy az egész haja pinkben pompázik már hajnali öt óta - rántotta meg nevetve táskája vállpántját Eric, és derűsen beleharapott egy pirítósba, amit egy fél mozdulattal emelt el a Hugrabug asztaláról. - Enyhén el van veszve a saját világában a srác - intett az orra elé húzott könyvből csak a valóban pink üstökével kilátszó fiú felé Eric ördögi vigyorral az arcán.
Színpadiasan felsóhajtottam, és egy halvány félmosollyal megráztam a fejem, miközben belélegeztem a roxforti reggeli semmivel össze nem téveszthető illatát.
- Mikor tervezed elmondani Neki? - álltam meg a Griffendél asztala mellett, de túl sok nyugtalan energia tombolt bennem ahhoz, hogy leüljek, így rövid mérlegelés után a táskámba rejtettem három almát, és a királykék blúzom ujjába törölve egy negyediket, beleharaptam az ízletes gyümölcsbe.
- Majd Bájitaltanon - vonta meg a vállát Eric, majd már fordultunk volna meg, hogy menjünk órára, de a fiú hirtelen megtorpant, ami engem is megállásra késztetett.
- Mi az? - fordultam hátra, kérdőn nézve fel a fiú szemébe.
- Jev - intett az állával a Hollóhát asztalánál magányosan ücsörgő fiú felé Eric.
A jelzett irányba néztem, és gyorsan végigfuttattam a tekintetem a fiún, aki valóban határozottan komor és elveszett hangulatot árasztott magából.
- Még mindig nem járt a tesójánál? - ráncoltam a homlokom, miközben még egyet haraptam az almából.
- Nem - rázta meg a fejét gondterhelten Eric. - De a meccs óta állandóan ilyen mélabús - nézett aggódva barátja felé a fiú.
Egy pillanatra csendben figyeltem Jev-et, majd megrántottam a vállam, és megindultam a fiú felé.
- Lehet, hogy csak egy beszélgetésre van szüksége - bólintottam határozottan a szapora léptekkel engem beérő Eric felé, majd pár lépés múlva egyszerre huppantunk le a fiú két oldalára.
- Mi a helyzet, Jev? - vágta hátba barátságosan Eric barátját, azzal a kisfiús, széles vigyorral az arcán, amit az elmúlt hetekben annyiszor láttam felvillanni, amikor feltett szándéka volt megnevettetni.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Jev Chekov Szomb. Feb. 24, 2018 10:01 pm

-Láttad a Szent Katrin-Beauxbatons-meccset? Mi lett az eredmény? -kérdezte teli szájjal csámcsogva Dave, aki még az asztalnál is a tejeskancsónak támasztott tankönyvekkel körülvéve található meg. Kicsit ráizgult a RAVASZokra, velem, illetve a többi bajnokkal ellentétben. Még a kisujjamat se voltam hajlandó mozdítani azért, hogy valamiféle tudást töltsek a fejembe a vizsgék kedvéért. -Igaz, hogy Alex lezúgott a seprűjéről, úgy, hogy a Szent Mungóban kötött ki? Ezzel ki is estek a selejetőzőből, nem? -tette hozzá, tovább igazgatva a jegyzeteit, így nem is tudtam, hogy most tényleg figyelni fog rám, vagy csak úgy a látszat végett beszélget velem.
-Igen, igen, láttam. Az oroszok fogója aztán hamarosan elkapta a cikeszt, így Alex balesete nem rontott az esélyeiken. Mi? Én most komolyan ennyivel letudtam a tényt, hogy valamiért random lezuhant az ikertestvérem a seprűjéről meccs közepén? Kezdtem teljesen összezavarodni. Egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy mit érzek, vagy hogy mit kéne éreznem, és csinálnom. Amióta együtt végigcsináltuk a második próbát, ami inkább a lelki teherbírásunkat, mint az egyéb tudásunkat tette próbára, már másképp álltam hozzá.
Kiüresedve bámultam a bögrémet, de Dave szerencsére nem ismert annyira, hogy jobban belelásson a lekiállapotaimba, így a reggelije befejeztével elköszönt és robogott is tovább.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Alex Chekov Szomb. Feb. 10, 2018 10:39 pm

Beláttam, hogy ha már elkezdtem, semmi értelme félig elmondani a dolgot.
-Volt egy… egy koszorúér-betegségem, még kiskoromban. Elég nehezen jöttek rá, hogy mi az, de aztán végül a Szent Mungóban megműtöttek vele.
-Van róla valami papírod? -villant Matt tekintete rám.
-Öh… igen, talán. -már küzdenem kellett, hogy ne tompuljanak el az érzékeim, mivel egyre zavaróbb lett a lüktetés. Valahova nagyon mélyre rejtettem el a kezelésről szóló zárójelentést, meg a többi leletet, egy jellegtelen dossziéba. Valószínű hozzácsaptam a tankönyveimhez és más iskolai cuccaimhoz mikor az ideutazáshoz készülődtem.
-Felmehetünk a hálókörletembe… a… Hollóhátban vagyok, tudod… -kicsit nehezen tudtam már beszélni, és kezdett táncoló csillagok sokaságává válni a látóterem.
-Hé, vigyázz, nehogy most hirtelen felállj! -kapott utánam Matt az asztal fölött, de még időben visszapozicionáltam magam a biztonságot adó székre.
-Vegyél pár mély levegőt, és nyugi. Mindjárt visszatér minden. -csak tompán hallottam az utasítását, de nem tudtam mást tenni, mint követni azokat.
-Szereted a mogyoróvajat? -kérdezte jó egy perc elteltével.
-Mi…? Ja igen, szeretem.
-Akkor jó. Próbálj meg enni egy kicsit. -lökött elém egy tányéron egy megkent pirítóst. Remegő kezekkel törtem le belőle, és nagy kínlódva megettem a felét. Közben a fiú a távolba révedbe, hol meg rám pillantva, a tenyerébe támasztott állal gondolkodott és vigyázott rám.

/folytatódik a Hollóhátban/
Alex Chekov
Alex Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 82
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Matt Hunter Szomb. Feb. 10, 2018 10:38 pm

Komoly tekintettel hallgattam végig a panaszait, és máris beindult az agyam. Tehát tényleg nem egyszerű pszichés túlterheltség, vagy kialvatlanság, jól sejtettem. Mivel tizennyolc éves, (eddig) életerősnek tűnő fiú, aligha fog szívrohamot kapni.
-Vérnyomásod milyen? -próbáltam tovább tapogatózni a lehetőségek között.
-Nem tudom. Régen nagyon ingadozott. -Igen, ezt sejtettem, a szélsőséges vérnyomás miatt lehet ez a dübörgés a fülében. Zavartan harapdálta az ajkát egy ideig, és láttam, hogy még valamit nagyon mondani akar, de nem meri.
Matt Hunter
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2017. Jul. 15.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Alex Chekov Szomb. Feb. 10, 2018 10:37 pm

Lemondóan sóhajtottam, majd mereven a terítőt bámulva, szinte suttogássá halkított hangon megszólaltam.
-Nagyon szúr a mellkasom egy ponton. -nem mertem megmutatni, mert azzal mintha tényleg beigazolnám és véglegesíteném, hogy valóban ugyanott jött elő a fájdalom, ahogy anno, sok-sok évvel ezelőtt. Pár hete érzem, mindenféle logika nélkül. Nem kell, hogy megerőltessem magam, vagy ilyesmi. Ma például abban a pillanatban, hogy felébredtem. Most meg, mikor majdnem leköptelek, elkezdett dübörögni egy ér a fülemben, és még most is tart. Ütemtelenül lüktet. Vagy nem is tudom. -kaptam a fülemhez, mert azóta is úgyanúgy folytatta.
Alex Chekov
Alex Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 82
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Matt Hunter Szomb. Feb. 10, 2018 10:37 pm

-Na jó, tudod mit, legalább nekem bökd ki, hogy mi van, hátha hozzá tudok szólni. Nem fogok árulkodni senkinek, ígérem. Ha már ennyire el akarod kerülni a Gyengélkedőt. -tényleg nem volt szándékomban megsérteni az akaratát, így eltökéltem, hogy megpróbálok a saját tudásomra támaszkodni, ha végre elárulja, mi nem stimmel vele. Remélem, legalább ez hat már, és nem hagyja magát tovább szenvedni.
Matt Hunter
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2017. Jul. 15.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Alex Chekov Szomb. Feb. 10, 2018 10:36 pm

Kezdtem kissé sarokba szorítva érezni magam (meg úgy, mint akin átment egy úthenger, de azt fizikai értelemben). Bizonyára teljesen bolondnak néz, hogy miért mártírkodok itt. De nem értheti meg…
-Meg tudom érteni, hogy nem akarsz kidőlni a közelgő kviddicsmeccsek meg a harmadik próba miatt, de most még lenne időd kivánszorogni belőle, akármitől is szenvedsz. -próbált további észérvekkel hatni rám. Csakhogy sajnos ez nem volt igaz, hogyha tényleg az van, amitől rettegek.
Sóhajtva ráemeltem a tekintetem, és próbáltam visszanyelni az egyelőre halvány, de egyértelmű hányingert.
Alex Chekov
Alex Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 82
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Matt Hunter Szomb. Feb. 10, 2018 10:36 pm

Ellentmondást nem tűrő tekintettel mértem végig az elnyúzott gyereket, majd fogtam egy szalvétát és letöröltem az abroszról a kávéfoltokat, közben fél szememet rajta tartva. Velem nem tud szórakozni.
Makacsul hallgatott, közben pedig nekem azon pörgött az agyam, hogy mi oka van rá, hogy ne menjen fel Madam Pomfreynek megmutatni magát. Már elég kialvatlan embert láttam életem során ahhoz, hogy meg tudjam különböztetni őket a tényleg betegektől, és ő bizony most az a kategória volt.
-Bármi van, nyugodt szívvel fordulj Madam Pomfrey-hez. Már személyesen is meggyőződtem róla, hogy diszkréten kezeli mindenki problémáját, és jól érti a dolgát. -könyököltem az asztalra.
Matt Hunter
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2017. Jul. 15.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Alex Chekov Szomb. Feb. 10, 2018 10:35 pm

Gyengélkedő? Merlinre, ezek így hívják a betegszobát? Vagy az nem ugyanaz? Az ajkamat harapdálva próbáltam infó után kutatni az emlékeim közül, hogy beszélt-e bárki arról, hogy itt milyen az ápolói ellátás. Lehet, hogy el kéne mennem, de képtelen vagyok rá. Egyrészt fogalmam sincs, hogy ki fogadna ott, másrészt, inkább jobb, ha nem tudom, mi történik most velem.
-Nem, tényleg semmi, csak pár napja rosszul alszom. -kamuztam be, miközben egy titkolt, véletlennek álcázott mozdulattal megérintettem a szúró pontot a mellkasomon, csak hogy ellenőrizzem, hogy tényleg belülről sugárzik, és nem valami más okozza. Legyűrtem az undoromat és belekortyoltam a kávémba, de amint nyeltem egyet, őrjítő lüktetés támadt a jobb fülemben. Olyan váratlanul és ijesztően gyorsan történt, hogy akaratlanul is levágtam a bögrét nagy koppanással az asztalra és kis híján szembeköptem Mattet.
Alex Chekov
Alex Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 82
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Matt Hunter Szomb. Feb. 10, 2018 10:35 pm

Mint mindig, most is az ilvermornysok kaptak észbe utoljára, ha határidőkről volt szó: szűk egy hétttel az első meccsünk előtt ráztuk össze a kviddicscsapatunkat, hogy edzeni kéne. Álmosan (és a legtöbbünk morcosan) lapátoltunk be egy tál müzlit, hogy valahogy túléljük a bő két órásra tervezett, taktikai megbeszélésekkel tarkított reggeli tréningünket. Bár ez nem a megszokott bandám, hiszen az iskolának házanként van külön-külön csapata, de taktikai okokból gyakran játszottunk barátságos meccseket kevert csapatokban is. Így ez nagy előnyt jelentett azokkal szemben, akik talán életükben először fognak seprűre szállni más felállásban, mint ahogy megszokták. Például a roxfortosok is kénytelenek egyetlen csapatot összehozni a négy házból.
Mikor észrevettem a magányosan leballagó Alexet, integettem neki, de elég elkámpicsorodottnak és fáradtnak tűnt. Nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy valami nincs vele rendben, így odamentem hozzá.
-Szóval? -néztem rá kérdőn. -Oké, ha nem akarod az orromra kötni, hogy mi van, akkor legalább a gyengélkedőre menj fel. Nem hiszem, hogy ebben az állapotban sokra mész, bármire is készülsz ilyen korán reggel. -próbáltam jófej maradni, és nem idegesítően hatni rá.
Matt Hunter
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2017. Jul. 15.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Alex Chekov Szomb. Feb. 10, 2018 10:34 pm

/Elkezdődött a Hollóhát klubban/

Üres tekintettel kevergettem a tejeskávémat, és próbáltam rendet tenni a gondolataim között, illetve valahogy uralni az elmémet, hogy ne kezdjek el pánikolni. A mellkasi szúrás miatt nem mertem nagyobb koffeinmennyiséget bevinni,de valamennyire szükségem volt. Már csak ha ránéztem az asztalra halmozott pirítósokra, émelyegni kezdtem. Rajtam kívül csak pár Ilvermornys ücsörgött egy tőlem jóval messzebbi asztalnál. Gondolom kviddicsedzésre készülnek, másért miért keltek volna ilyen korán? Élénken beszélgettek, talán egyedül Matt vett észre, még integetett is, mire erőtlenül visszalegyintettem. Kimért mozdulatokkal kortyoltam bele a forró kávéba, de egyáltalán nem esett jól.
Annyira a távolba révedtem hosszú percekig, hogy csak akkor vettem észre Mattet, mikor már leült velem szembe.
-Mi az, haver? Nagyon rosszul nézel ki.
-Semmi különös.- néztem rá egy halvány és rosszul sikerült félmosollyal.
-Ne mondd már, látom, hogy fáj valami. És olyan sápadt vagy mint egy hulla. -közölte könyörtelenül. Kezdte még jobban lerontani a kedvemet, ugyanis nem volt szükségem kérdezősködő emberekre. Plusz elkezdtem azon aggódni, hogy vajon mennyit tudhat rólam? Kedves srác amúgy, talán a legtöbbre tartom ebből a sokféle személyiséget magába foglaló bajnok-bagázsból. De azt tudtam róla, hogy nagy szakértő orvosi témákban, így kezdtem komolyan félni, hogy tényleg látja rajtam, hogy rosszul vagyok.
Alex Chekov
Alex Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 82
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Okt. 22, 2017 11:02 pm

- ...bármilyen kérdésük van, nyugodtan tegyék fel a játék kezdetéig, de természetesen papírformában is megkapják az összes szükséges részletet! - ahogy ezt kimondta, mindenki ölében megjelent egy-egy összetekert pergamen, majd drámai kilépővel elhagyta a termet.
- Mi a szösz van? - kérdeztem Charlie-t, de nem szerettem volna hallani a válaszát.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Alex Chekov Vas. Okt. 22, 2017 10:56 pm

Azt hittem, menten kiszédülök az asztaltól. Pavel melett foglaltam helyet a szélen, és a hirtelen kitörő méltatlankodás zűrzavarában talán fel sem tűnt volna senkinek, ha konkrétan kiájulok a többiek közül.
Hogy mi van? De hogyan? Mikor? Miért? Kismillió kérdés merült fel bennem, meg valóban, az is, hogy ki a Merlin gatyamadzagja engedte ezt meg bárki is? Mi közöm van Jevgenyij magánemlékeihez, meg neki az enyémekhez? Kérdőn néztem Pavelre, aki szintén köpni-nyelni nem tudott. Éreztem, ahogy minden vér kitolul a fejemből és egy árnyalatú leszek a fallal.
Alex Chekov
Alex Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 82
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Okt. 22, 2017 10:49 pm

- Most egészen pontosan mi a Merlin trottyos alsógatyája van? - hördültem fel olyan mélyről, hogy szerintem még a veséim is beleremegtek. - Erre mikor adtam felhatalmazást? - forgolódtam, dühödten keresve valakit/valamit, amit szétüthetek.
- És ez ráadásul menni fog sur les écrans? - háborodott fel mögöttem az egyik francia bajnok is, bár nem egészen értettem, mit szeretne mondani, mert az első mondatának a vége és a teljes második mondata is francia krákogásba fulladt.
- Nem vagyok hajlandó a saját vagy éppen Matt emlékeiben turkálni - szögeztem le azonnal, bár nem tudom, kinek címeztem ezt a mondatot az általános felfordulásban.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Okt. 22, 2017 10:46 pm

Csak ne az legyen, amire gondolok... - gondoltam magamban.
- És ezek az emlékek az Önök emlékei.
Ezek szerint a telepátiám nem működik. Nem én voltam az egyetlen, aki felhördült, általános káosz alakult ki a teremben.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Matt Hunter Vas. Okt. 22, 2017 10:42 pm

Teljes értetlenségben meredtem magam elé az asztal egy pontjára. Kicsit fárasztott már ez a menetrendzserű titkolózás minden fontosabb pontja előtt a Tusának.
-Nem tudom, én még annyira sem értem az iskolátokat, mint ti... -feleltem fáradtan. Konkrétan ma délelőtt tudtam volna végre kialudni magam, de ennek a lehetősége elszállt hála McGalagonynak. Emiatt kissé morcosabb voltam, mint általában.
-A feladatukhoz minden pár kap egy, a szokványosnál kisebb méretű merengőt, és hozzá meghatározott számú, emlékeket tartalmazó üvegcséket. -vánszorgott előrébb a professzor a feladat elmagyarázásában. Erre döbbenten felnéztem.
Matt Hunter
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2017. Jul. 15.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Okt. 22, 2017 10:37 pm

- Ez mi lesz, valami műveltségi teszt? - lóbáltam meg unottan a kezem a levegőben, mire Minnie egy vesébe hatoló, jeges, metsző pillantással ajándékozott meg.
- Nem, Brown kisasszony, egyáltalán nem. Ezek a kérdések ugyanis az Önök életének nagy kérdései lesznek - válaszolt az igazgatónő igencsak rejtélyesen és felettébb ünnepélyesen.
- Na most vagy én kattantam meg, vagy Minnie, de kutya legyek, ha értem, mit akar tőlünk - súgtam oda Matt-nek, aki páromként szintén a közelemben tartózkodott.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Okt. 22, 2017 10:33 pm

- Tényleg, C, mi a...? - nem tudtam befejezni a kérdést, mert McGalagony pont ezt a pillanatot választotta arra, hogy megszólaljon.
- Azért gyűltünk ma itt össze... - mindenki elkezdett kuncogni az ismerős kezdés hallatán. - Csendet! A második próbát szeretném ismertetni Önökkel. Ahogy már észrevehették, párokba lettek osztva, amelynek nagy jelentősége lesz a próba alatt. Páronként egy-egy kérdést fognak kapni, amelyekre meg kell találniuk a választ...
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Nagyterem     - Page 2 Empty Re: Nagyterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.