Park/ az Aréna

6 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 8:12 pm

- Tudom, hogy érdekelne. És szívesen utánanézek, hogy pontosabban el tudjam magyarázni - mondtam. - És, ha elhagynád a varázsvilágot, hova mennél, mit csinálnál?
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 8:11 pm

- Roppant izgalmasan hangzik - legyintettem rá a témára, majd beleharaptam még egy palacsintába.
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 284

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 8:09 pm

- Olyan lényekkel foglalkoznak, mint Mokka - magyaráztam. - Amikor a mugli tudományok találkoznak a mágiával. Szóval az, amiben lényegében már magad is elkezdtél dolgozni.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 8:07 pm

- Az meg mégis mi a bánat? - húztam össze a szemöldököm. - Még életemben nem hallottam róla, és őszintén szólva még az sem biztos, hogy a varázsvilágban maradok.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 8:05 pm

- Nem, nem elég, de egyelőre megelégszem vele - bólintottam. - Azt kihagytad, hogy metamorfmágus vagy, de amúgy most ennyi elég lesz. Hagyjuk a múltat, beszéljünk a jövőről. És mielőtt még közbevágnál, keresgéltem Neked egy-két dolgot az interneten. Az NF egyetem jelenleg a legjobb az elektromágiában. Utánanéztem, hogy milyen feltételek vannak, és ösztöndíjjal felvennének.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 8:00 pm

- Apa Forma-1-es versenyző, a Beauxbatons-ból jöttem, francia vagyok, 17 éves, én terveztem és viteleztem ki Mokkát, videojáték-, kávé-, kóla- és palacsintafüggő vagyok - daráltam le monoton hangon. - Mit szeretnél még tudni? Ez nem elég?
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:58 pm

- Mert a Tusa körül forog az életünk, azért. És nem úgy nézel ki, mint aki értékelné a természet csodáit. Nem mellesleg érdekel, hogy ki az, akivel a nap 32 óráját töltöm - egy kavicsot felszedtem, s elkezdtem dobálgatni a levegőben. - Ez szerintem azért érthető.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 7:56 pm

- Mon Dieu, Léo, igen, de ez miért fontos? Ha már annyira akarsz beszélgetni, miért nem beszélgetünk a Tusáról? Vagy egyszerűen csak bámuljuk a természet szépségeit, vagy mittudomén - húztam össze magamon a kabátot ingerülten.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:54 pm

- Jól hangzik - haraptam bele egy lekvárosba. - Akkor Apukád mugli?
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 7:52 pm

Csak ingerülten felhorkantam, és az égre emeltem a szemem.
- Az apám autóversenyző, ha annyira akarod tudni, és egy-két versenyén megjelentem, de ennyi. Le lehet szállni rólam - löktem oda még egy palacsintát Léo-nak.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:50 pm

- Hát, Te vagy egyedül itt - tártam szét a karomat, s elvettem egy újabb palacsintát. - És eléggé érdekesnek tartalak Téged is. Ha nem így lenne, egyedül jöttem volna ki.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 7:48 pm

- Mi ez, valami kvízműsör? - vetettem egy unott pillantást Léo-ra. - Keress valaki olyat, aki sokkal izgalmasabb, mint én, például a bajnokokat, de engem hagyj ki ebből - ráztam meg a fejem, és belekezdtem még egy palacsintába.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:45 pm

- Köszi - egy gyors pálcamozdulattal eltakarítottam a havat a fa alól, hogy le tudjak ülnek. - Na, mesélj valamit a Tusa előtti életedről! Kíváncsi vagyok például a Firmi1-re.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 7:41 pm

- Nem, ezek után egyik sem lesz a tiéd - javítottam ki ingerülten, aztán mogorván feltéptem a doboz tetejét, és Léo kezébe nyomtam egy nutellásat. - Nesze - haraptam bele egy kakaósba, és csaknem belebújva a dobozba, igyekeztem megszámolni, hány darab maradt még.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:40 pm

- Nem ér másokat kiütni egy futóversenyen... - nyögtem. - Ezek után a kakaósak is az enyémek lesznek...
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 7:38 pm

- Hogy mi van - hé, Léo, ez nem ér! - próbáltam a fiú kabátja után kapni, de kislisszolt az ujjaim közül, így folyamatosan szitkozódva és káromkodva, de a nyomába eredtem.
Természetesen nem tudtam lefutni, így egy alternatív megoldást választottam a palacsinták visszaszerzésére. Azzal a lendülettel, hogy odaértem a fának önelégülten támaszkodó Léo-hoz, egy szépet a gyomrába öklöztem, és kikaptam a kezéből a dobozt.
- Nem ér ellopni más palacsintáját! - közöltem fellebbezhetetlenül.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:35 pm

- Te voltál az, aki majdnem tönkretette, de ez részletkérdés - ekkor megpillantottam az egyik kedvenc helyemet. - Aki előbb odaér, ahhoz a fához, az eheti meg a nutellásakat! - kikaptam a kezéből a palacsintával teli dobozt, majd futni kezdtem.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 7:31 pm

- Rajtam kívül csak te voltál a főhadiszálláson, így kérlek, ne vedd a szívedre, ha ezt igen nehezemre esik elhinni - válaszoltam gúnytól csöpögő hangon, majd megráztam a fejem. - Nem szokásom olyat bevallani, ami nem igaz - csavargattam a villát a kezemben, így próbálván lenyugtatni az agyamat, ami kezdett már megint kicsit túlpörögni a semmittevéstől.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:29 pm

- Ismétlem, hogy nem nyúltam hozzá - néztem fel a tiszta égre. - De valld be, hogy nem olyan rossz idekint.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 7:27 pm

- Azon, hogy vajon ezzel próbálsz-e kiengesztelni, amiért kis híján végzetesen elrontottad a kontrollerem meg kiütöttél - mordultam rá mérgesen. - Bár akkor jelezném, hogy elég rosszul csinálod, mert talán már neked is feltűnt, hogy nem ez a természetes élőhelyem - morogtam folyamatosan, aztán amikor a szél egy pillanatra feltámadt, belehúztam a csuklyám a szemembe.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:24 pm

Örültem, hogy egy kicsit ki tudtam szabadítani a teremből - már teljesen azt hittem, hogy lehetetlen küldetést vállaltam.
- Min gondolkozol éppen? - kérdeztem, miközben mélyen beszívtam a tiszta levegőt.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 7:22 pm

/kezdődött a Tantermekben/

A konyhában szerzett doboz palacsintával felszerelkezve vágtunk neki esti utunknak, és akármennyire hatalmas is volt a góc a gyomromban attól, hogy kint vagyok, azt el kellett ismernem, hogy a csillagok csodaszépek voltak. Már nem is emlékszem, mikor láttam őket utoljára. Lehajtott fejjel és kavicsokat rugdalva Léo mellett bandukolva csak néha mertem felsandítani az égre, de aztán gyorsan vissza is tértem a barkácsoláshoz.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Okt. 22, 2017 6:58 pm

- Ana… - kezdtem, de én magam sem tudtam, hova szeretnék kilyukadni. - Minden okés?
- Traccspartit szeretnél vagy futni? - csattant fel. - Mert én a másodikért jöttem.
- Bocsánat, Hercegnő, hogy kérdeztem bármit is - nagyot sóhajtottam. Miért is próbálkozom? - Indulhatunk?
- Hát, nem rám várunk - mindezt úgy mondta, hogy a cipőjét kötötte. Visszanyeltem a megszólalásomat, s még egy utolsót nyújtottam.
Két nap telt el a bál óta, s elkezdődött a téli szünet, így rengetegen hazamentek ünnepelni a családjukhoz, különösen a roxfortosok közül, így most sokkal nyugodtabb volt minden. Ana viszont percről percre ingerültebb volt, bár Mr Solomon azóta nem próbált meg közeledni hozzá. Nem kérdeztem rá eddig egyszer sem arra, hogy mi is történik igazándiból, pedig a kíváncsiság furdalta az oldalamat. Nem sokat értettem az egészből - furcsa volt minden ezzel a férfival kapcsolatban. Miért ilyen fontos Anának? Hova tűnt hónapokra? Milyen a kapcsolatuk? Hogy őszinte legyek, többször elgondolkoztam azon, hogy vajon több van-e köztük, mint tanár-diák barátság - az ölelés a mosdóban olyan bensőséges volt, hogy nem tudtam hova tenni.
Négy kilométert futottunk, majd a tó partján leültünk, ahova az előre kivitt forró tea várt minket termoszban.
- Szerintem beszélned kéne vele - jegyeztem meg kicsit félve a reakciójától. - Nem kerülheted el örökké.
- Ó, tényleg, el is felejtettem, hogy tanácsadási szakértő vagy - húzta el a száját, majd felállt. - Én bemegyek reggelizni.
- Ana, fejezd már be ezt a hisztit - eddig tartott a híres-neves türelmem. Felpattantam, s megfogtam a csuklóját, hogy megállítsam. - Nem hiszem, hogy én bármit is tettem volna, hogy kiérdemeljem ezt a bánásmódot.
Ahogy megfordult, a lófarka belecsapódott az arcába. A szeméből mély elkeseredettség és düh sugárzott, ahogy felnézett rám. Elkezdte rángatni a kezét, de nem engedtem el - félő volt, hogy vagy elrohan, vagy felpofoz.
- Hagyj békén, nincs szükségem rád! - mondta a kelleténél hangosabban. - Nem értem, hogy miért is jöttél el velem futni. - Eleresztettem a kezét, mire ő visszament a teához, s nekidőlve a fának, a tóra meredt nekem háttal. - Elmehetsz.
- Most ezt komolyan mondod? - nevettem fel kínomban, s a hajamba túrtam.
- Teljesen.
- Rendben - felkaptam a táskámat, és elindultam a kastély felé, de pár méter után megálltam. - Nem.
- Tessék? - még mindig háttal állt nekem.
- Nem - elindultam vissza hozzá. - Nem hagylak magadra.
- Most mondtam, hogy nincs szükségem Rád - akkor fordult meg, amikor odaértem hozzá, s pont láttam, hogy könnyes az arca.
Nem is gondoltam végig, mit csinálok, hanem csak magamhoz húztam és szorosan megöleltem. Az elején tiltakozott, aztán kitört belőle a sírás és ő maga szorított még erősebben. Így álltunk perceken át a téli hajnal hidegében. Amikor elhúzódott tőlem, a szempilláin apró gyémántokként csillogtak a könnyek, ahogy felnézett rám.
- Meg… megcsókolhatlak? - szipogta, mire én nagyot sóhajtottam.
- Nem azért mondom ezt, mert nem kedvellek… Hidd el, kicsit sem vagy közömbös a számomra… - kezdtem, miközben átkoztam, hogy a szüleim ilyen úriembernek neveltek. - De azt vettem észre, hogy hajlamos vagy… testi vigaszt keresni elkeseredett pillanatokban, és én nem szeretnék Michaellel egy listán szerepelni. Visszatérhetünk rá egy… alkalmasabb pillanatban.
- Igazad van, bocsánat, nem is tudom, mit gondoltam - törölgette a szemét, miközben kínosan nevetett. - Ó, Merlin szakálla, bocsi, összekönnyeztem a pulcsidat. Remélem, nem haragszol.
- Nem árt ez neki - s, hogy megmutassam, hogy tényleg nem bánom, a pulcsim ujjával letöröltem az arcáról még a könnyeket. - Nem indulunk vissza? Én személy szerint megfagyok.
- Köszönöm… És igazad van… - suttogta séta közben.
- Várj, mit mondtál? - húztam féloldalas mosolyra a számat, amit tudom, hogy bár idegesítőnek nevezett töbször is, imád. - Hogy köszönöd? És hogy igazam van?
- Ne éld bele magad, nem csinálunk belőle rendszert - mosolygott ő is, ezúttal őszintén.
- És most miben is van igazam? Hirtelen annyi ötletem van, hogy nem tudom, melyikre gondolsz.
- Dinnye… - lökött meg a vállával. - Abban, hogy beszélnem kell Mr S-szel.
- Szeretnéd, hogy veled tartsak?
- Nem… Ezt egyedül kell megcsinálnom - mosolygott rám. - Meg most amúgy is először ennem kell. Negatív vércukorszinttel nehéz gondolkozni.
- Ezzel teljesen egyetértek - támogatóan megsimogattam a vállát, mire rámmosolygott pajkos tekintettel.
- Tudod, a kezem eléggé fázik…
- Most nem tudom, hogy a teát kunyerálod el vagy a kezemet szeretnéd megfogni, úgyhogy kérlek, Hercegnő, legyél pontosabb.
Elnevette magát, elvette a bal kezével tőlem a termoszt, majd a jobbjával megfogta a kezemet.
- A termosz csábítóbbnak tűnik, de, ha már így felajánlottad…
- Kikérem magamnak, fényévekkel vonzóbb vagyok, mint az a termosz - játszottam a sértődöttet, majd elkezdtem méregetni a szóban forgó tárgyat. - Mondjuk ez egy kifejezetten jóvágású darab, ezt be kell vallani. Természetesen csak azért lehet ez így, mivel az évek során magába szívta a sármosságom egy részét. Pff, áruló… És én őt tartottam magamnál már öt éve? Kígyót melengettem…
Miközben beszéltem, teljesen elfeledkeztem arról, hogy a kezét fogtam, így lehetséges, hogy a Nagyterembe is így érkeztünk meg.
Léonard Harman

Témanyitás by Liliana Castellano on Hétf. Aug. 28, 2017 9:20 pm

Első hely! ELSŐ HELY! Igaz, hogy döntetlen, de kit érdekel. Ráadásul Nomusával osztozkodtunk rajta és ő igazán megérdemelte.
Színes forgatag fogadott, nem voltam biztos benne, hogy kik ölelgettek, de nem volt olyan pillanat, hogy nem valakinek a karjaiban voltam.
- Na, csak megcsináltad - hallottam a gunyoros hangot mögöttem. - Nem voltam minden pillanatban biztos benne, hogy túléled, de emiatt volt izgi.
- Tudtam, hogy csigaszagot érzek - villantottam rá Leora a legszebb mosolyomat.
- Oké, tudod, hogy ez egy óriási sztereotípia - tette keresztbe a kezét. - Ráadásul életem nagy részét itt töltöttem, a Királyságban.
- Akkor teával eszed a csigát. Fúj - húztam el a számat, de a hangomban mosoly bújkált. Ekkor vettem észre, hogy a garbós pulcsiján a múltkor látott "NOT TEAM ANA" felirat virított. - Oké, ha ebből divatot csinálsz, akkor kérek 10%-ot a keresett pénzből.
- Ó, micsoda üzletasszonnyal állok szemben - fonta össze a karját a mellkasa előtt, majd valami érdekes (és számomra érthetetlen) érzelemsorozat futott át az arcán, de hamar visszatért a szokásos vidám-kihívó csillogás a szemébe. - Valószínűleg nem szeretnék Neked elmondani a tanárok, mert nem szeretnének felhúzni, de szerintem ez nem tisztességes. Mr Solomon... egy ideje nem tudják, hol van.
- Hogy mi... - akadt el a lélegzetem, s mint valami rossz filmben, a kezek ekkor ragadtak újra magukkal, hogy a gyengélkedőben átnézzenek. Egy utolsó pillantást vetettem a szőke fiúra, akinek egyszerre voltam hálás, mert őszinte volt velem, s haragudtam rá, mert nem lehet igaz.
Liliana Castellano
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 49

Témanyitás by Alex Chekov on Hétf. Aug. 28, 2017 9:18 pm

Pavel olyan állapotban közeledett felém, amit nem nagyon tudtam értelmezni, ugyanis még sosem láttam ennyi érzelmet egyszerre az arcán.
-Te… Én ezt… Merlin fogkeféjére… -lógó nyelvvel lerogyott elém. Szegénynek sosem volt nagy erőssége a futás, de meglepően jól teljesített önmagához képest.
-Na hányszor haltál meg majdnem? -kérdeztem tréfásan, de ahogy végignéztem a placcon, megláttam Borját. Szétszaggatott ruhákban, csupa sebesen összekuporodott a földön és fejét lehajtva próbált levegőhöz jutni, és ugyanakkor Jev bambult rám a többi roxfortos gyűrűjéből. Összeszorult a gyomrom, de próbáltam barátom beszámolójára figyelni, aki egyelőre nem volt képes értelmes összetett mondatokban beszélni.
-Hallod, ha egyszer… ha egyszer nem hagyod magad legyőzni a párbajunkban, akkor szerintem negatív pontszámmal kászálódok ki ebből a rémálomból. -magyarázta révetegen a távolba bambulva. Ekkor megrázta magát, mint egy vizes kutya, és kissé összeszedte magát. -Most akkor te hányadikként is értél ide? Alex…? ALEXEJ JEGOROVICS CHEKOV! Itt vagy, velünk vagy még?
-Mi… Mi van? Bocsi, csak elbambultam. -zavartan megdörzsöltem a szemem, de a hirtelen mozdulatra olyan fájdalom hasított az oldalamba, hogy félúton megmerevedtem.
-Na, asszem téged javasollak elsőnek Madam Pomfreynek, hogy rendbe rakjon. -közölte Pavel ellentmondást nem tűrő hangon, és elkezdett a kijárat felé tuszkolni. -Ugye tudod, hogy totál kiszőkült a hajad ebben az egy hétben? -kérdezte szórakozottan, de nekem se kedvem, sem erőm nem volt reagálni.
/folytatódik a Gyengélkedőben/
Alex Chekov
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 67

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

6 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next