Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park/ az Aréna

+9
Matt Hunter
Anthony Lewis
Natasha Horne
Jev Chekov
Charlize Brown
Liliana Castellano
Nomusa Adeyemi
Alex Chekov
Admin
13 posters

12 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Jev Chekov Csüt. Jún. 15, 2017 10:21 pm

-Wanda. -vágtam rá gondolkodás nélük. Igaz, hogy vérbelien semmi közünk egymáshoz, de mivel az életünk háromnegyedét kábé együtt töltöttük, és minden rezdülését ismerem, mintha csak rendes tesóm lenne, bármit megtennék érte. Persze beugrott Bjorn és Alina, a nevelőszüleim is, de nyilván nem tudok és nem is akarok közülük választani.
-Na Jasper, nehogy azt hidd, hogy kimaradsz a mókából. Nyilatkozz! -szúrtam ki a körben egyelőre még viszonylag szótlanul üldögélő fiút.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Charlize Brown Csüt. Jún. 15, 2017 10:15 pm

- Oké, csak hogy tudjátok - kezdtem a választ. - A kérdésnek összevissza azt a felét értettem, hogy ebből a csoportból egy embert tudok csak megmenteni, a többinél lemaradtam - összegeztem, aztán tűnődve előredőltem. - Inkább meghalnék veletek, mint hogy azzal a tudattal éljek tovább, hogy otthagytam a csapat nagy részét. Ezt nem tenném meg - mosolyogtam féloldalasan. - Vagy kitalálnék valami olyan megoldást, amivel mindannyian kijuthatunk. Néha a mugli-agy is jó lehet valamire - kacsintottam önelégülten. - Na, jó, következő! - kiáltottam el magam, amikor már leülepedettnek tekintettem szavaimat. - Jev, bogaram, tett vagy őszinte?
- Őszinte - válaszolt a fiú, szerintem jó Hollóhátashoz méltón tanulva az előbbiből.
- Csatlakozva az iménti haláljátékhoz - vezettem be aljas kérdésemet. - Ki lenne az az ember, akiért, ha megfenyegetnének, hogy megölik, te magad adnád oda az életed? Nem muszáj ebből a körből, akárki lehet a világon - dőltem hátra, és kíváncsian vártam Jev válaszát.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Natasha Horne Csüt. Jún. 15, 2017 10:02 pm

Eric arra a mosolyra húzta a száját, amivel az őrületbe tudott kergetni, s tudtam, hogy ezután egy genyó kérdés következik.
- Mixelj össze öt mugli sláger refrénjét úgy, hogy legyen értelmük! - hangzott el a fura kérés.
- És én kérdezek szenyókat...! - háborodtam fel.
- Igen - felelte mindenki kórusban.
- Ez nem fair... - kulcsoltam össze a kezemet, majd várakozóan Michaelre néztem, aki krákogott egyet és belekezdett.
- This hit, that ice cold/Michelle Pfeiffer, that white gold/This one for them hood girls/Them good girls straight masterpieces/Stylin', whilen, livin' it up in the city/Got Chucks on with Saint Laurent/Got kiss myself, I'm so pretty./Your sugar/Yes, please/Won't you come and put it down on me?/I'm right here, 'cause I need/Little love, a little sympathy./Can I have your daughter for the rest of my life?/say yes, say yes/Cause I need to know/You say/I'll never get your blessing till the day I die/Tough luck my friend but the answer is no!/But she said, where'd you wanna go?/How much you wanna risk?/I'm not looking for somebody/With some superhuman gifts./Cause girl you're amazing/Just the way you are.
Tapssal és füttyel díjaztam az előadását, ahogy a többiek is elismerően néztek rá. Michael meghajolt, majd visszaült hozzám.
- Tett vagy őszinte? - kérdezte Charlie-tól.
- Őszinte... - felelte álmosan.
- Ha fél perc múlva az Egyesült Királyság elsüllyedne, de van egy varázslat, amivel rajtad kívül egy embert magaddal tudsz megmenteni úgy, hogy teleportált, de már csak ez a kis csapat maradt életben, mindenki elérhető távolságban, akkor kit választanál és hova mennétek és miért? Hopponálni nem lehet, a varázslat csak neked működik.
- Óóóó, olyan hamar felnőnek... - néztem meghatottan Michaelre, aki természetesen a legjobbtól tanulta meg, hogy hogyan kell érdekes kérdéseket feltenni.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Jev Chekov Csüt. Jún. 15, 2017 9:48 pm

-Tett!-döntött gyorsan és tömören. Kíváncsian vártuk Charlie ötletét.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Charlize Brown Csüt. Jún. 15, 2017 9:43 pm

- Hangya - mondta ki végül Eric, játékosan hunyorítva Nat-re.
- Indoklás? - kérdezett vissza barátnőm.
- Testsúlyának sokszorosát képes cipelni, szinte sosem pihen, és társainak biztonsága elsődleges számára, még halálának pillanatában is - sorolta az okokat mosolyogva Eric, mintha egy teljesen ártalmatlan beszélgetést folytatnánk.
Nekem viszont egy pillanatra összeszorult a szívem. Bár elképzelhető, hogy csak azért, mert véletlenül lenyeltem a fűszálat.
- Charlie, te egy hatalmas idióta vagy! - jelentette ki Eric, miközben úgy hátba vágott, hogy nem csak a fűszál, de a tüdőm is majdnem feljött a torkomon keresztül.
- Köszönöm - krákogtam, miközben folyamatos köhögésem mellett Eric emelt hangon feltette kérdését. - Michael, tett vagy őszinte?
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Natasha Horne Csüt. Jún. 15, 2017 9:36 pm

Közben a fejemben már cikáztak a különféle ötletek, amiket lehetséges, hogy kimondtam hangosan...
- Oposszum? Antilop? Oroszlán! Tengeri csiga? Rák? Sas? Kiscica? - kezdtem el sorolni azokat az állatokat, amelyek eszembe jutottak róla.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Jev Chekov Csüt. Jún. 15, 2017 9:33 pm

-Milyen állathoz érzed magad lelkileg a legközelebbb? -kérdezte ártatlan tekintettel. Leesett az állam. Most komolyan, nem olyan könnyű ám ez a kérdés, mint ahogy elsőre hangzik!
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Charlize Brown Csüt. Jún. 15, 2017 9:29 pm

- Őszinte - biccentett Eric. - Tőled nem kérek tettet - tette még hozzá döntésének okát, mire elismerően bólogattam.
Bölcs döntés.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Natasha Horne Csüt. Jún. 15, 2017 9:27 pm

- Ú, vagy tudjátok mit, mégsem! - úgy helyezkedtem el, hogy lássam Michaelt. Hunyorítottam, s végül elmondtam a végleges döntésemet. - Sárgarépa. Kifejezetten sárgarépa. Mert kívülről néha piszkos, különösen kviddicsedzés után, de belül édes, mint a méz.
Egy gyors puszit nyomtam az arcára, majd térdelőülésbe helyezkedtem, hogy jól szemügyre tudjak venni mindenkit.
- Na, oké, várjatok, akkor ez azt jelenti, hogy most én kérdezek - úgy éreztem magam, mintha én lennék a tanár, aki végigpásztáz a diákseregen. - Eric, kedves. Tett vagy őszinte?
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Jev Chekov Csüt. Jún. 15, 2017 9:22 pm

-Szerintem nem más lenne, mint egy brokkoli. -közölte Nat teljesen szokványos hangon, mintha legalábbis a pontos időt közölte volna. Én erre csak nagyokat pislogtam, és próbáltam megkeresni az összefüggést Michael és a brokkoli között, sikertelenül.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Charlize Brown Csüt. Jún. 15, 2017 9:18 pm

- Valami jóval kéne előállnom, mert Jev zöldségeket ordibált miattad... - tűnődtem egy fűszál végét csócsálva.
- Na jó, most túl álmos vagyok a gondolkodáshoz - jelentettem ki dühösen egy perc gondolkodás után, mivel semmi jó nem jutott eszembe. - Ha Michael zöldség lenne, milyen zöldség lenne? - kérdeztem végül, mire az egész társaság döbbenten nézett rám.
Még Alice is felnézett a füzetéből.
- Jó, ha tudtok jobbat, kérdezzetek ti - duzzogtam.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Natasha Horne Csüt. Jún. 15, 2017 9:12 pm

Olyan jó volt ott a fűben feküdni és Michaelnek dőlni (különösen, hogy most fájt a hasam a nevetéstől az előző történettől), hogy inkább az őszintét választottam. Tudva, hogy Charlie majdnem mindent tud rólam, kíváncsi voltam, mit fog kérdezni, úgyhogy kíváncsian néztem a mellettem ülő lányra.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Jev Chekov Csüt. Jún. 15, 2017 9:09 pm

Jól mulattam a sztorin, és reméltem hogy valami legalább ennyire gázat fog elmesélni.
-Legyen őszinte. -választott Nat, mivel hogy elég kényelmesen helyezkedett el a fűben, és biztos nem volt kedve ezen változtatni.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Charlize Brown Csüt. Jún. 15, 2017 9:05 pm

- Na jó, melyik volt A Legkínosabb? - nevettem a fejemet fogva, aztán eszembe jutott egy nem is olyan régi sztori. - Megvan! Amikor a tavaly év végi utolsó kviddicsmeccsen Eric-nek eltörött a csuklója...
- Jaj, ezt ne - temette a fejét kezeibe az emlegetett szamár, de közben rázkódott a válla a nevetéstől.
- ... én felvittem a Griffendél lány hálókörletébe, hogy mugli módszerekkel segítsek a sérülésén, és ehhez le kellett venni a pólóját. Sarah pedig pont akkor nyitott be a fürdőszobába, amikor Eric félmeztelenül ült a kád szélén, én pedig viszonylag közel hozzá kötöztem a kezét - azt viszont Sarah már nem látta, pontosan mit csinálok, mert eltakartam előle a kilátást, így majdnem elájult, mert azt hitte, hogy valami intim cselekvés kellős közepébe sikerült éppen benyitnia - meséltem teljesen belelendülve, aztán Eric egy "jó, ennyi már elég lesz" - lökéssel belém fojtotta a szót. - Jól van, már - nevettem fel. - Nat-et választom. Nattie, tett vagy őszinte?
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Natasha Horne Csüt. Jún. 15, 2017 8:56 pm

Éppen a vállamat dörzsölgettem, amikor meghallottam a kérdést és elnevettem magam. Nekem vagy ezer Kínos Szituáció jutott eszembe, úgyhogy kíváncsi voltam, melyiket választja. Vagy van-e, amiről még nem hallottam.
- Na, akkor most halljuk a magyarázkodásokat... - jegyeztem meg félhangosan.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Jev Chekov Csüt. Jún. 15, 2017 8:54 pm

Felpillantottam a bárányfelhőkkel tarkított égre, hogy eszembe jusson valami, de nem kellett sok gondolkodás, hogy előhozakodjak valami kissé közhelyes, de egész jó kérdéssel.
-Mi volt a legfélreérthetőbb szituáció itt a Roxfortban, amikor valaki meglátott téged akkor, amikor nem kellett volna? -érdeklődtem bájos vigyorral.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Charlize Brown Csüt. Jún. 15, 2017 8:49 pm

- Nincs kedvem felállni, szóval őszinte - válaszoltam a hajamat csavargatva Jevnek, közben pedig megbökdöstem Nat vállát.
Kívülállóknak játékosnak, kötekedőnek tűnhetett a hirtelen akcióm, de biztosítani akartam, hogy Nat velünk marad, mert mintha a szemem sarkából egy pillanatra úgy láttam volna, megingott ültében.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Natasha Horne Csüt. Jún. 15, 2017 8:45 pm

Kíváncsi vagyok, hogy Charlie mit fog választani, de közben elmerengek. Hihetetlen, hogy az ég milyen szép kék és a felhők milyen szép fehérek. Mindig ilyen élénkek a színek? Mindig ennyire fáj tőle a fejem? Már elkezdek foltokat látni, amikor újra a társaság felé nézek. A fejemben ezer évnek tűnt ez a gondolatsor, miközben Charlie pont most fog válaszolni. Fura dolog ez a belső idő.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Jev Chekov Csüt. Jún. 15, 2017 8:38 pm

-Oké, tehát, tett vagy őszinte, kedves... hm... Charlie? -állapodott meg a tekintetetm végül rajta.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Charlize Brown Csüt. Jún. 15, 2017 8:35 pm

- Merlin trottyos alsógatyájára, szegény Jev! - gurultam a földön a nevetéstől, miközben szegény fiú a sok ugrálástól vörösre változott fejjel üvöltözött különböző zöldségfajtákat.
Hát, igen. Nálunk első számú szabály, hogy ha Nat-től tettet kérsz, akkor fuss! Fuss az életedért! Nat-nél jobb (és fárasztóbb/megalázóbb) feladatokat senki nem tud kitalálni, állítom, az egész országban. Miután szegény Jev befejezte kis produkcióját, és lihegve visszahuppant körünkbe, mosolyogva kacsintottam rá.
- Te jössz!


A hozzászólást Charlize Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 15, 2017 8:41 pm-kor.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Natasha Horne Csüt. Jún. 15, 2017 8:31 pm

- 10 másodperc alatt sorolj fel annyi zöldségfajtát, amennyit csak tudsz és mindeközben féllábon ugrálj! - szinte rákiabáltam szegényre. - És kezdheted: Három... Kettő...
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Jev Chekov Csüt. Jún. 15, 2017 8:29 pm

-Tett vagy őszinte, Jev? -fordult felém Nat minden előjel nélkül.
-Öhm... Legyen tett! -vágtam rá. Éreztem magamban némi tettvágyat, de ki tudja, mire lyukadunk ki.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Charlize Brown Csüt. Jún. 15, 2017 8:26 pm

- Az, aki cipőket hajigál - vágtam vissza hajszálakat köpdösve, és miután utoljára rávertem egyet Eric combjára, és barátságos mosollyal üdvözöltem Jevet, érdeklődve, angyalinak szánt mosollyal fordultam Nat felé.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Natasha Horne Csüt. Jún. 15, 2017 8:16 pm

- Persze - mondtuk szinte egyszerre (amiből természetesen nagy nevetés lett). Gyorsan helyet csináltunk Jevnek is.
- Éppen elkezdenénk egy izgi tett vagy őszintét, hacsak Azok Ketten - itt a fejemmel Ericék felé intettem. - nem ölik meg egymást közben.
Viszont Azok Ketten nem vették a célzást, így nemes egyszerűséggel levettem a cipőmet és hozzájuk vágtam.
- Na, ki kezd? - kérdeztem angyali mosollyal.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Jev Chekov Csüt. Jún. 15, 2017 8:13 pm

-Halihó! -köszöntem a margaréták között fetrengő Colourblind tagjainak. Látom, jó helyet találtatok kreatívkodni! -állapítottam meg az egyébként csodásan festő, kellemes szeptember délutáni fényben fürdő réten végignézve. Nem igazán tudtam kivenni, hogy mit csinálnak, és hogy most mennyire kellek ide, ezért megkérdeztem:
-Most zavarnék, vagy csatlakozhatok hozzátok?
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 12 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.