Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park/ az Aréna

+9
Matt Hunter
Anthony Lewis
Natasha Horne
Jev Chekov
Charlize Brown
Liliana Castellano
Nomusa Adeyemi
Alex Chekov
Admin
13 posters

13 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Park/ az Aréna - Page 13 Empty Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Charlize Brown Csüt. Jún. 15, 2017 8:08 pm

szeptember 8.

- Hé, figyu, írtam egy dalt! - tápászkodtam fel a margaréta-rengetegből, ahová megközelítőleg fél órája dobtam le magam fekvő helyzetbe, abban a reményben, hogy amíg én relaxálok, addig hőn szeretett bandatársaim előállnak valami jó kis dalötlettel.
Nos, ez nem történt meg, így kénytelen voltam megmenteni a halódó hangulatot. Kikaptam Eric kezéből a gitárját, és elkezdtem valami sablonos dallamot pengetni, mire a fiú égnek emelte a szemét, és fennhangon sóhajtozni kezdett.
- Ugye, nem fogsz énekelni? - nyöszörögte fájdalmasan Eric, de már késő volt.
- A természet nem inspirál / Ez ma nekünk nem megy már / Menjünk el hát aludni / Mert mindjárt elalszom - énekeltem és pengettem valami borzasztóan hamis dallamot, majd rögtönzött mutatványom végeztével visszadobtam Eric ölébe a gitárt.
- Ez borzasztó volt - méltatta kis előadásomat, és félretette hangszerét. - Ezen kívül nem is rímelt. Ráadásul még csak öt óra van. Hogy lehetsz mindig álmos? - vigyorgott rám, mire csak kiöltöttem a nyelvemet.
Alice megrázta a fejét, és tovább firkált valamit, a hirtelen feltámadó szél arcába fújta rövid haját. Jasper valamin elmerengett, lehet, hogy dalszövegeken agyalt, lehet, hogy már nem, Nat és Michael pedig a fűállomány gyérítésével igyekeztek elütni az időt. Már éppen kezdtem komolyan bealudni, amikor Eric nagyot csapott a combomra, és ezzel mindenkit sikerült felébresztenie méla merengéséből. Főleg engem.
- Játsszunk valamit! Tett vagy őszinte? - kérdezett körbe a fiú fülig érő vigyorral a száján.
Igen, Eric sosem bírta, ha körülötte lenyugodott a hangulat.
- Igen. Eric, őszinte. Mi a francért vágtál combon? - érdeklődtem enyhén emelt hangon.
- Hogy felhívjam a figyelmeteket - mosolygott körbe önelégülten.
- Jó, akkor legközelebb a saját combodat csapdosd! - ütöttem egyet én is az ő lábára, majd rögtön parázs vita robbant ki közöttünk, aminek egy váratlan, ám kellemes látogató vetett véget.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Park/ az Aréna - Page 13 Empty Park/ az Aréna

Témanyitás by Admin Szomb. Jún. 10, 2017 10:04 pm

Az iskolát körülvevő nagy, főként füves birtok a tóval és a belső udvarok.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 17, 2017 3:44 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2017. Jun. 08.

https://ujtrimagustusa.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

13 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.