Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyengélkedő

5 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 13, 2018 10:09 pm

El sem tudtam képzelni, mennyire álmos voltam. Pár óra alvás után felébredtem és elkezdtem bökdösni Lizt az orrommal.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Jan. 13, 2018 9:58 pm

- Mon Dieu, de jó, aludj csak - fújtam ki a levegőt, amiről nem is tudtam, hogy eddig visszatartottam, majd remegő kezekkel megsimítottam még egyszer a fejét.
Amikor már megbizonyosodtam róla, hogy mélyen alszik, megkönnyebbülten még egyszer felsóhajtottam, és a kezembe temettem az arcom.
- Ott marad, Mademoiselle? - hallottam a fülemben Mokka hangját, mire megdörzsöltem az arcom, és felemeltem a fejem.
- Igen. Ha reggelig nem ébred fel, visszaviszem - nyitottam ki a hátizsákot, és kiemeltem az álcázott tágítóbűbájjal kezelt táskából a két literes termoszban tárolt kávét.
- Biztos benne, Mademoiselle?
- Minden itt van, ami kell - válaszoltam egyszerűen, majd kivettem a táskából egy konzolt, és beindítottam rajta egy versenyzős játékot, miközben a fél szemem folyamatosan Léo-n tartottam.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 13, 2018 9:49 pm

Mondtam volna neki, hogy inkább csak lekuporodnék aludni, de nem tudtam, így a lábának dőlve lehunytam a szememet, hátha érzi a célzást.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Jan. 13, 2018 9:32 pm

Amikor megéreztem az orrát a kezemen, és elkezdte enni a húst, egy pillanatra össze kellett szorítanom a szemem, hogy most meg a megkönnyebbüléstől ne kezdjek el sírni.
- Eddig nagyon jól csinálod, kapitány! - mosolyogtam rá, és most, hogy már Ő kezdeményezte a testi érintkezést, meg mertem érinteni, és óvatosan megsimogattam a fejét. - Tudtad, hogy eddig a világrekordot valami orosz srác tartotta, aki a telihold után tizenhat percig bírta, hogy ne változzon át teljesen? Nos, ünnepélyesen jelentem, hogy Te már húsz perce Léo vagy, úgyhogy írok nekik, hogy van egy új bajnokunk. Nagy vagy, kapitány - mosolyogtam rá büszkén, és amikor az ablakon beröppent egy ismerős varjú, a táskámból kikapva az agyi jeladót, a fejembe húztam.
A varjút a gondolataimmal irányítva átváltoztattam a fekete kutyává, majd Léo-hoz vezettem, és meghagytam neki, hogy közel kucorodva, tartsa melegen, miközben én lassú mozdulatokkal simogattam a fejét.
- Ha szomjas vagy, tudok adni vizet - húztam elő fél kézzel egy tálat a táskából, és egy gyors pálcasuhintással színültig töltöttem vízzel, majd a már félig elfogyott húsok mellé tettem. - De ha gondolod, teám is van, szóval csak szólj, ha arra van szükséged - kopogtattam meg a termosz oldalát.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 13, 2018 9:18 pm

Mennyi mindent mondtam volna Neki! A legjobban az fájt, hogy nem mondhattam ki, hogy farkaséhes vagyok, ami, bár nem volt igaz, de jól hangzott volna. Egy picit megböktem az orrommal a kezét remélve, hogy nem ijesztem meg, majd mohón elkezdtem falni a kapott husit.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Jan. 13, 2018 9:11 pm

- Mondjuk, az sem volt semmi, amikor az első próba alatt eltűnt egy sárkány, és majdnem meg sem találták. Bár, azon megértem, hogy kiakadtál - beszéltem folyamatosan, lényegében már nem is tudtam, hogy miről, csak az járt a fejemben, hogy valahogyan itt tartsam.
Ahogy össze-összerándult az egész teste, nem voltam benne biztos, hogy jót tenne Neki, ha megérinteném, így csak lassan leültem remegő alakja mellé, és az ölembe húztam a hátizsákot.
- Éhes vagy? Én a helyedben megvesznék valami finomért az után az undorító bájital miatt, szóval, előrelátóan hoztam nyers húst, mert azt hallottam, azt szereted - vettem ki egy zacskót a táskából, és remegő kezemre parancsoltam, hogy nyugodjon meg.
A zacskóból kivéve mind a négy véres szeletet, óvatosan a fejéhez tettem őket, és vártam, mit reagál.
- Illetve hoztam egy egész termoszt a kedvenc teádból, ha érdekel - paskoltam meg a táska oldalát, és biztatóan mosolyogtam rá, bár, amennyire vissza tudtam emlékezni, ez volt a legnehezebb dolog, amit valaha tettem.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 13, 2018 8:56 pm

Homályosan láttam csak Liz alakját.
Nem teljesen voltam még ura a testemnek, ez a mozgásforma semmihez sem hasonlított, amit eddig valaha tapasztaltam. Szerettem volna megnyugtatni a lányt, de szavak helyett morgásszerű vakkantás hagyta el a számat, ami egy picit megijesztett, de próbáltam uralkodni magamon. Ahogy a fejem egyre kitisztult, édes-sós emberillat ütötte meg az orromat sokkal erősebben, mint eddig bármikor, s éreztem, hogy kezd újra homályosodni a látásom, tompulni a fejem.
Léonard, uralkodj magadon! - parancsoltam magamra és más szagokra koncentráltam.
Molyrágta ágytakaró.
Poros faasztal.
Rohadt alma.
Liz. Nem!
Halott patkány.
Kapargáló egércsalád.
Foszladozó függöny.

A látásom kezdett kitisztulni újra, nem sípolt már a fülem sem annyira.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Jan. 13, 2018 8:23 pm

Amikor beléptem a Szellemszállásra, és a tükör előtt egy összekuporodott, már legalább nyolc helyen egy iszonyatosan mély sebből vérző farkast találtam, a szívem kihagyott pár ütemet, a gyomrom pedig egy olyan szoros csomóba ugrott, hogy attól tartottam, talán soha nem fog tudni kioldódni.
Az én hibám, az én hibám, az én...
Ahogy éreztem, hogy a pánik és valami iszonyatos mélységű félelem és aggódás kezd a hatalmába keríteni, és a torkomban formálódó gombócból már tudtam, hogy mindjárt sírni fogok, rámarkoltam a táska vállpántjaira, és lehunytam a szemem. Ezt most nem tehetem meg. Most nem, majd... Talán később. De most Léo-nak segítségre van szüksége, és nem hagyhatom egyedül, nem szabad, hogy lásson rajtam bármilyen formájú aggódást is.
- Mademoiselle Sauveterre, Monsieur Harman arra kérte, hogy hagyja magára, ha valami ehhez hasonló történne - szólalt meg a fülemben Mokka, de nem kellett emlékeztetnie, pontosan tudtam, mit kért tőlem Léo nem is olyan régen.
De amikor kinyitottam a szemem, és a farkas tükörképét megpillantva Léo értelemtől csillogó szemébe néztem, egyszerűen nem tudtam otthagyni. Tudtam, hogy még nagyon is itt van, és küzd azért, hogy ember maradjon, és én nem fogom hagyni, hogy egyedül kelljen végigmennie a poklok poklán.
- Jó nagy slamasztikába kerültél, mi, kapitány? - kérdeztem jó hangosan, még az ajtóból, majd zsebre vágott kézzel, nyugodt, ám határozott léptekkel közelebb léptem hozzá. - Legutóbb akkor láttalak ekkora bajban, amikor Lily meghívott a bálba - guggoltam le mellé vigyorogva, de még vártam, mielőtt megérintettem volna.
Nem tudtam, hogy fájna-e neki, ha most hozzáérnék, de minden erőmmel abba a gondolatba kapaszkodtam, hogy ha emlékeztetem életének boldog pillanataira, vagy azokra az emberekre, akiket szeret, akkor képes ember maradni.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 13, 2018 5:41 pm

Pulzusom minimum 170-es volt, amiről nem tudtam eldönteni, hogy az izgalmam volt vagy pedig az átalakulás kezdete. Minden lehetséges könyvet elolvastam ezzel kapcsolatban, de nevetségesen kevés információ van róla. Többet lehet olvasni egy mágikus nátháról, mint a vérfarkasokról.
Megálltam egy összetört tükör előtt, amiből nyolc szempár nézett vissza rám. A bőröm lassan viszketni kezdett és fájdalmas, zsibbadó érzés terjedt szét a végtagjaimon. A kezem újfent ökölbe szorult, de most nem engedtem az erősségén pedig, ha nem sípolt volna a fülem ilyen erősen, hallhattam volna a vér csöppenését a padlón. Hirtelen kifutott az erő a lábamból, s a földön magzatpózba húzódva, erősen remegve vártam, hogy vége legyen valahogy - már nem érdekelt, hogy hogyan.
Valószínűleg elvesztettem az eszméletemet és/vagy az önuralmamat egy időre, mert amikor felkeltem, már a tükör alsóbb részeiből nem egy ember nézett vissza.
Soha többé nem fog egy ember visszanézni belőle... - futott át az agyamon a gondolat.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Jan. 12, 2018 11:25 pm

- Óra indul - motyogtam magamnak, és a karórámon benyomtam az időzítőt.
A szél feltámadt, úgyhogy le kellett hajtanom a fejem, hogy ne fújjon a szemembe mindenféle koszt, aztán igyekeztem meggyőzni magam arról, hogy csak a hideg miatt remegnek ökölbe szorított kezeim.
- Minden rendben, Mademoiselle? - szólalt meg három perc huszonkilencnél Mokka a fülemben.
- Persze - rugdaltam a földet a bakancsom orrával. - A Léo-program bevetésre kész?
- Természetesen, Mademoiselle.
- Rendben. Ha Léo úgy dönt, kapcsold ki - mondtam ki, aztán, amikor az óra jelzett, megragadtam a hátizsák vállszíjait, és a körülöttem csapkodó ágak között befutottam az átjáróba.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Pént. Jan. 12, 2018 11:18 pm

- Nem attól félek, hogy fizikailag foglak bántani... - ahogy ökölbe szorítottam a kezem, éreztem, hogy a körmöm átvágja a felső hámréteget. - Mindegy, vedd úgy, hogy nem mondtam semmit - beletúrtam a hajamba és elmosolyodtam. - Akkor mindjárt találkozunk.
A fúriafűz morcos ágai közt szambázva jutottam el a lejárathoz, ami átvezetett a Szellemszállásra.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Jan. 12, 2018 11:14 pm

A fogaskerék fogai a tenyerembe martak, ahogy rámarkoltam, de sikerült viszonylag nyugodtnak maradnom.
- Nézd, Léo, én tisztelemben tartom a kívánságodat, de hadd emlékeztesselek a Léo-programra. A kutyának nem lesz semmi baja, mert hologram, de úgy tűnik, mintha ott lenne, így valamilyen szintű, de egyben nem emberi társaság. Ugyanígy a varjú. És tudom őket közvetlenül irányítani, de ennek rám nézve semmilyen következménye nem lenne. Ha most azt mondod, hogy nem szeretnéd, hogy ezeket a lehetőségeket a rendelkezésedre bocsássam, és bármilyen módon közbeavatkozzak, tiszteletben tartom, de kérlek, gondold át! És Léo, én nem félek. Komolyan - hajtottam le a fejem, és arrébb rúgtam egy kavicsot.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Pént. Jan. 12, 2018 11:06 pm

Az étel puszta látványára elfogott a hányinger. Ez a főzet nem tesz jót az egészségemnek.
- Köszi, passzolom - mosolyogtam rá. Megálltam a fúriafűz hatótávolságán kívül. - Akkor én most... Liz? Ha mégsem működne a bájital úgy, ahogy kéne... és nem vagyok tudatában annak, amit csinálok... Akkor... Hagyj magamra, jó?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Jan. 12, 2018 11:02 pm

- Semmi probléma - rántottam meg a vállam, majd, amikor kiléptünk a hűvös éjszakába, a jobb zsebembe nyúltam, és kivettem egy csomag macaron-t. - Kérsz? - nyújtottam Léo felé a zacskót, miközben a bal kezemben forgattam a fogaskereket.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Pént. Jan. 12, 2018 10:57 pm

- Először és remélhetőleg utoljára - bólintottam. Madam Pomfrey azt mondta, hogy most csak a biztonság kedvéért kell a Szellemszálláson töltenem a teliholdat, ha jól viseli a szervezetem a főzetet, akkor a gyengélkedőn vagy Mr Solomon irodájában tölthetem a hátralévő teliholdakat. - Figyelj... Lehetne, hogy vársz egy öt percet és csak utána jössz utánam? Szeretnék bent kényelmesen elhelyezkedni, meg esetleg megválni a fölösleges ruhától... Nem a kedvenc cuccaimban jöttem, de azért mégsem szeretném teljesen tönkretenni.
Nem néztem rá, csak az előttem lévő utat figyeltem.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Jan. 12, 2018 8:36 pm

- Várunk még valakit, vagy mehetünk a fához? - rántottam meg a hátizsákom vállpántját, és igyekeztem nem arra koncentrálni, hogy szemmel láthatóan nem a legfinomabb alapanyagokból készült az a bájital, amiből Léo pár nap leforgása alatt már sokadjára volt kénytelen egy igen tetemes adagot meginni.
Nem is beszélve arról, hogy maga Léo sem volt a legjobb színben és állapotban. Az ominózus este óta bárhogyan is igyekeztem magam felkészíteni az átváltozás éjszakájára, azt álmaimban sem gondoltam volna, hogy ennyire fog fájni, hogy így látom.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Pént. Jan. 12, 2018 8:28 pm

- Nem kell a segítséged, köszönöm - nevettem el magam, pedig, ha nem lett volna ott, nem biztos, hogy kopogok belátható időn belül.
- Léonard! Már vártalak - mosolygott Madam Pomfrey, de nem tudtam nem észrevenni, hogy valamelyest izgult. - Tessék!
Egyben megittam a több mint két deci bájitalt, hogy minél rövidebb ideig érezzem az ízét.
- Még van harminckét perc - pillantott ki az ablakon a vajákosnő.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Jan. 12, 2018 8:24 pm

- Na, arra viszont várhatsz - vetettem egy lesajnáló pillantást Léo-ra, majd az ajtó felé intettem az állammal. - Kopogsz vagy kopogjak?
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Pént. Jan. 12, 2018 8:20 pm

- Tökéletesen - vigyorogtam rá a lányra. - Immáron harmadjára sikerült elérnem, hogy elhagyd az alagsort és most még csak a kivérzés sem veszélyeztet. Ha így haladunk, nemsokára Te fogsz könyörögni azért, hogy menjek el Veled sétálni.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Jan. 12, 2018 8:17 pm

- Ezer bocsánat - süllyesztettem a kezeim Léo általam hordott kabátjának a zsebébe, és fújtam egy rágólufit, miközben végigfuttattam a tekintetem a fiún. - Hogy érzed magad? - játszadoztam a bal zsebemben lévő fogaskerékkel, hogy valahogyan és valamivel lenyugtassam magamat.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Pént. Jan. 12, 2018 8:09 pm

Mély levegőt vettem és kopogásra emeltem a kezemet, de megállt körülbelül két centivel a tölgyfaajtó előtt.
Amikor ma reggel a naptáramra pillantottam, ugyanakkora csomóban volt a gyomrom, mint itt, az ajtó előtt állva. Madam Pomfrey javaslata ellenére bementem az órákra, s bár hihetetlenül fájt a fejem, segített enyhíteni az estével kapcsolatos aggályaimat. Nem mintha most nem jött volna minden csőstűl vissza, de legalább volt egy viselhető nappalom. Reggel kaptam az első adagot a farkasölőfű-főzetből, most pedig jöttem az utolsóért. Hihetetlenül borzasztó íze van, de remélhetőleg tényleg segít.
Összeugrottam, amikor kezek érintését éreztem a hátamon.
- Liz, a szívrohamot hoztad rám - vakkantottam oda neki.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Vas. Nov. 12, 2017 9:52 pm

- Értettem, Kapitány - mosolyogtam egészen addig, amíg be nem csukódott utána az ajtó.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Vas. Nov. 12, 2017 9:51 pm

- Jó, rendben, semmi konkrét, akkor csak egészségügyi problémák - próbáltam memorizálni, és látván, hogy mennyire pocsék állapotban van még mindig, lenyeltem a kikívánkozó szavakat. - Akkor holnap ismét jövök, addig vigyázz magadra, aludj és pihenj sokat!
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Léonard Harman Vas. Nov. 12, 2017 9:49 pm

- NE! - mozdultam hirtelen, ami miatt egy pillanatra elakadt a lélegzetem. - Ne. Semmiképpen se mondd el neki. Semmi konkrétat. Azt se, hogy itt vagyok, mert, ha feljön, akkor... Nem, ne mondj el neki semmi konkrétat.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Vas. Nov. 12, 2017 9:44 pm

- Rendben, megpróbálom megkeresni - húztam össze a szemöldököm. - De akkor ne mondjak neki semmi konkrétat?
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.