Tantermek

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Pént. Nov. 10, 2017 9:13 pm

- Nem tudom, kiről van szó, de ahogy gondolod - döntöttem le egy újabb pohár kávét, majd megfordultam a székemben, és a levegőben aktuálisan, párhuzamosan futó emlékfolyamokat, valamint az őket elszenvedő embereket néztem eltűnődve. - Mindenkit rendesen kicsináltál ezzel, ugye, tudod?
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 166

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Léonard Harman on Pént. Nov. 10, 2017 9:05 pm

- Nem baj, legalább a harmadik próba közelebb fog állni az emberekhez kevesebb szereplővel - legyintettem. - A lényeg az, hogy a kemény mag megmaradjon. Jó lesz Jesse.
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 176

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Pént. Nov. 10, 2017 8:36 pm

- Szerintem mind ugyanúgy néznek ki, úgyhogy teljesen lényegtelen - zártam le a részemről feleslegesen túltárgyalt témát, majd Bastien és Camouflage között csúszva, felhörpintve vagy egy fél liter kólát egyszerre, a levegőben kinagyítottam egy újabb összeomlott pár élő képét, és Léo felé küldtem.
- Visszaküldjem őket a valóságba, Mademoiselle Sauveterre? - tudakolta udvariasan Mokka.
- A gyengélkedőbe mehetnek - meredtem egy pillanatra a zokogó francia lányra, majd a pár eltűnt a szemem elől. - Ezek sem bírták - húztam el a számat, és átcsúszva Papillon-hoz, a számba gyömöszöltem egy palacsintát.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Pént. Nov. 10, 2017 8:28 pm

- Oké, szóval ő sármos, de lényegesen eltér tőlem korban - vetítettem ki a képet Mark Ruffaloról, majd Jesse Eisenbergét tettem ki mellé. - Ő is jól néz ki, különösen hosszabb hajjal. De mit szólnál mondjuk Dominic Sherwoodhoz? Vagy vele túl sok a közös vonásom?
Nehéz volt eldönteni, kinek a képében jelenjek meg a fináléban, pedig már gyakorlatilag ez hiányzott az egészből, minden más már készen állt és várta a versenyzőket.
Léonard Harman

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:16 pm

- Tudtam, hogy nem tudsz ellenállni nekem - mosolyogtam, s gyorsan bezártam magunk után az ajtót, mielőtt még visszafordulhatott volna. - Irány a konyha, aztán pedig a csillagos ég!

/folytatódik a Parkban/
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 7:15 pm

- Ugye tudod, hogy utállak - mordultam fel, majd miután az egyik sarokból előbányásztam a fekete kabátomat, a zsebembe süllyesztettem az akkumulátort és a villát, csak hogy legyen mivel lefoglalnom magam. - Te vezetsz, Kapitány - álltam meg Léo mellett unottan.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:10 pm

- Egy. Mert úgy érzem, hogy kezd kiütni rajtam az őrület, ha nem megyek ki innen, de egyedül nem izgi és jelenleg mi vagyunk a kettő egyedüli diák, aki szabadon mászkálhat az iskola területén. És egyikünk sem örülne, hogyha a szokásosnál még őrültebben viselkednék - kezdtem el sorolni. - Kettő. Mert megérdemeljük, hogy egy kicsit kikapcsolódjunk. Három. Ha a konyhára megyünk, akkor sokkal jobb kajákat adnak, mintha ide rendeled. Négy. Gyönyörű ilyenkor a kastély, vétek lenne kihagyni. Öt. Ha nem jössz ki velem, akkor úgy veszem, hogy bevallod, hogy simán lekörözlek négyszer, ha a kaputól a tóig futnánk. Húzz kabátot, mert hűvös van!
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 7:03 pm

- Éjszaka van? - meredtem megütközve Léo-ra. - Mióta? Mindegy, nem fontos, ha tudsz mondani három jó indokot arra, hogy kimenjek, szívesen megteszem - forgattam az akkumulátort az ujjaim között.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 7:00 pm

- Nos, mindig is hittem abban, hogy az álmok valóra válnak. Kérlek, csak egy kicsit. Nem kell emberekkel szóba állnod, mert éjszaka van. Megnézzük a konyhát vagy a parkba kinézünk, vagy ebben a sorrendben a kettőt.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 6:57 pm

- Álmaidban - dobtam vissza a kontrollert az asztalra, majd Papillon-hoz csúsztam, és elővettem az asztal alól egy csomó tönkrement elektronikus szerkezetet, amit Bastien gyűjtött nekem.
Kiválasztottam egy akkumulátort és egy elhajlított villát, és elkezdtem barkácsolni. Hátha valami olyan sül ki belőle, amivel meg tudom oldani, hogy Mokka ne legyen ilyen sértődékeny.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 6:54 pm

Megvártam, amíg újra a toplista tetejére került Liz, addig elintéztem egy-két telefont, majd a tények elé állítottam.
- Öltözz fel, elmegyünk sétálni - közöltem vele.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 6:48 pm

Összehúztam a szemöldököm, és gyanakvóan pislogtam Léo-ra, de végül úgy döntöttem, lenyelem a mérgemet, és hagyom a francba az egészet. Pár pálcamozdulattal újjá varázsoltam a kontrollert, majd nagy képernyőre tettem a játékot.
- Remek, úgyis le kell előznöm Grigorijt - kattintottam párat, aztán a kezembe vettem a kontrollert, és beindítottam a futamot. - Kólát, Mokka - kiáltottam oda a számítógépnek félvállról.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 2:54 pm

- Sok olyan dolgot csináltál, amit nem gondoltam volna... - mormogtam az orrom alatt. - Nem mellesleg kész van minden, és már le is ellenőriztük Mokkával. A mai napot vedd szabadnapnak.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 12:07 am

- Most meg még hazudozol is! - lengettem meg dühödten az eszközt. - Azt hiszed, én csinálnák ilyet a saját kontrolleremmel?
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 12:04 am

- Én nem nyúltam hozzá, mert tudtam, hogy az szent és sérthetetlen - emeltem fel a kezemet. - Az a Te kezedben volt utoljára.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Vas. Nov. 05, 2017 12:03 am

- Remek - dünnyögtem az orrom alá, majd felkaptam a kontrollert, de valahogy nem illett a kezembe.
Lenézve megállapítottam, hogy tele van karcolásokkal és egy fél banánhéj csüngött róla. Erre viszont már duplán bepipultam.
- Oké, ki nyúlt a kontrolleremhez? - emeltem fel vészjóslóan az eszközt, és dühösen néztem Léo szeme közé.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Vas. Nov. 05, 2017 12:01 am

- Először is, láthatólag tudtad, hogy ébren vagyok, de mindegy is - legyintettem. Ha nem emlékezne rá, mi történt, jobb, ha nem tudja, hogy tudom. - Mindennel kész vagyunk.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Szomb. Nov. 04, 2017 11:58 pm

- De te igen! - próbáltam felállni, bár kicsit instabil voltam, amit nem tudtam hová tenni, de aztán sikerült felállnom, és Coccinelle-hez botorkálnom. - Én itt hagyom, hogy a főhadiszálláson aludj, te meg szépen hátba támadsz, amikor azt hiszem, hogy alszol - szépen vagyunk, nem mondom! - morogtam, majd Bastien-hez gurulva ellenőriztem az eredménytáblát. - Ráadásul még Grigorij is megelőzött, pedig olyan kétbalkezes, hogy nála már csak Percy rosszabb - zsörtölődtem folyamatosan.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Nov. 04, 2017 11:56 pm

- Először is, nagyszerű munkával érdemelted ki a pihenést - mosolyogtam rá, s közben az alvás előtti állapotára utaló jeleket kerestem. - Másodszor pedig úgy gondolom, hogy a matracom semmi rosszat nem tett, úgyhogy, kérlek, ne bántsd!
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Szomb. Nov. 04, 2017 11:53 pm

- Mokka, mennyi idő volt? - dünnyögtem, és már gurultam volna tovább, de a kezeim puhát érintettek, és egy pillanat múlva megéreztem, hogy vízszintes állapotban vagyok.
Ahogy ez a gondolat elérte az agyamat, azonnal kipattantak a szemeim, és a pillanat törtrésze alatt felültem, pillantásom ide-oda cikázott a szobában. Legalább még a főhadiszálláson voltam, és nem valami orvosságszagú helyiségben.
- Oké, Léo, ez most nagyon nem volt fair! - meredtem kifejezetten mérgesen a fiúra. - Befejezem az emlékeket, te meg abban a pillanatban kiütsz? Mégis mivel érdemeltem ezt ki? - csaptam idegesen a matracára.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Nov. 04, 2017 11:46 pm

- Jól van, Léonard, gondolkozz, gondolkozz... - motyogtam, s bár semmilyen látható sérülés nem volt, elhasználtam pár varázslatot ártani nem árt alapon. - Hippokrax! Relaxo!
Betakargattam a lányt, a fejhallgatóját az asztalra tettem. Körülbelül két-három percenként ellenőriztem Liz hogylétét. Szerencsére, miután már a dupla-Relaxo hatása elmúlt, nem kelt fel, hanem mélyen, valószínűleg álmatlanul aludt tovább. Nem baj, legalább pihen. Hét teljes órát aludt, amikor hallottam mocorogni. Ezidő alatt mindennel elkészültem - a prezentáció virtuális helyszíne már csak a bajnokokra várt, a beszédem jobb volt, mint amilyent valaha elképzeltem volna, s az emlékeken is vagy tízszer átmentünk Mokkával.
A székemmel felé fordultam, s néztem, hogy csak átfordul a másik oldalára, vagy felébred.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Szomb. Nov. 04, 2017 11:38 pm

- Reménykedjünk benne, hogy így javul Mademoiselle Sauveterre helyzete, Monsieur Harman.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Nov. 04, 2017 11:36 pm

- Rendellenesség? Mindegy, majd beszélhetünk róla később. Mit csináljak vele? Szerinted, ha lefektetem aludni, az segít? - a hajamba túrtam, majd egy pálcamozdulattal rendet raktam a matracom környékén, felnyaláboltam Lizt és lefektettem, mert így egy fokkal kényelmesebb helyzetben volt, mint a széken lógva.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Szomb. Nov. 04, 2017 11:31 pm

- Az utolsó emlék Monsieur Chekov emléke volt, de véleményem szerint nem az váltotta ki Mademoiselle Sauveterre jelenlegi állapotát. Szenzoraim a kávé- és kólatúladagolásnak, az alváshiánynak, valamint Mademoiselle Sauveterre rendellenességének tulajdonítják a jelen helyzetet. Ez immár a harmadik alkalom Roxfortban tartózkodásunk óta, de már előtte is sokszor előfordult ez az eset. Attól tartok, Mademoiselle Sauveterre soha nem bocsátaná meg, ha most felvinné a gyengélkedőbe, Monsieur Harman.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Nov. 04, 2017 11:27 pm

- Mi volt az utolsó emlék? Máskor is csinált már ilyet? - kitámasztottam Lizt, hogy rendesen kapjon levegőt. - Szerinted felvigyem a gyengélkedőbe? Már napok óta nem aludt.
Léonard Harman

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics