Tantermek

12 / 17 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman on Szer. Nov. 01, 2017 1:15 pm

- Édesem, bele fogsz őrülni, ha ezt folyamatosan így nyomod - közöltem vele, s a legszebb mosolyomat villantottam rá. - Szükséged van egy kis pihenésre. Mit szólnál ahhoz, hogyha befejezzük az összes emléket, kimennénk a parkba sétálni egyet, hogy kitisztuljon az agyunk? És akkor ígérem, hogy nem fogom véghez vinni az eredeti emberrablásos tervemet.
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 251

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Szer. Nov. 01, 2017 12:08 am

- Léo, nem tudom, feltűnt-e, de éppen dolgom van - mutattam értetlenül a hat kivilágított képernyőre, amelyeken fejenként legalább hét sorban futottak az adatok. - Most pont nem érek rá szocializálódni - rajzoltam gúnyos mosollyal macskakörmöket a levegőbe. - De majd ha kevésbé leszek elfoglalt, szólok - legyintettem felé, és tovább csapkodtam a billentyűket, majd egy (Mokka tanúsága szerinti) öt másodperces filmszakadás után továbbsuhantam.
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 232

Témanyitás by Léonard Harman on Szer. Nov. 01, 2017 12:04 am

- Akkor mi lenne, ha kicsivel kezdenénk? - kérdeztem eltökélten. - Például, amikor legközelebb elmegyek valamiért a klubba, akkor velem jössz. Itt van a folyosó másik végén. Ha nem szeretnéd, akkor megvárhatsz kint, de be is jöhetsz velem, aztán majd meglátjuk, hogy lesz. Nem harap ott senki.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Szer. Nov. 01, 2017 12:02 am

- Palacsinta itt lent is van - legyintettem, majd beleittam a kólámba. - Ráadásul nem lehetsz mindig ott, hogy figyelj rám. Liz és az emberek keveréke olyan, mint egy felrázott kóla. Nem lesz jó vége. Meg az agyamat sem éppen erre tervezték - szóltam oda Mokkának egy újabb adag sült krumpliért.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Kedd Okt. 31, 2017 11:56 pm

- Én ugyan nem hátrálok vissza. Tudom, hogy élvezted a palacsintát - próbáltam a gyengepontjaira tapintani. - És seki nem harapott meg, nem piszkáltak, minden rendben ment. Magam ellenőriztem mindent. Úgyhogy szerintem teljesen készek vagyunk egy második próbálkozásra, majd ezután a próba után. Úgyis sok időnk van a harmadikig. Kérlek!
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Kedd Okt. 31, 2017 11:52 pm

- Én kértem elnézést, szívtipró kapitány - szalutáltam gúnyosan Léo felé, és inkább ráhagytam a Lily-vel kapcsolatos ügyleteit.
Majd beismeri magának, ha akarja.
- Na, viszont ez az, amit végképp elfelejthetsz; nem tudom, rémlik-e még a zárjuk-le-az-első-próbát-bulid. Szerintem elég nyilvánvalóvá vált akkor számodra is, hogy a társadalom és én nem alkotunk jó párost - pötyögtem egy sort az egyik számítógépen, mielőtt kértem volna Mokkától még egy adag kávét.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Kedd Okt. 31, 2017 11:47 pm

- Pfff.... Kérlek szépen... - forgattam a szemem. - Mind a ketten tudjuk, hogy térd nem marad szilárdan, ha rászánom magam. A szerelem nyelve az anyanyelvem. Viszont se a sztereotípiákat nem szeretem, és Ana sem jön be nekem úgy, tárgytalan a vita. Inkább beszéljünk másról - pördültem egyet a székemen. - Például kezdhetjük azzal, hogy hogyan viszlek emberek közé.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Kedd Okt. 31, 2017 11:41 pm

Felvetésére nemes egyszerűséggel csak felhorkantam.
- Lehet, hogy túl korán hagytam neked békét - fújtattam ingerülten. - Te is ugyanolyan jól tudod, mint én, hogy ide, hozzánk csak olyan emlékek kerültek, amelyek meghatározóak voltak az adott ember életében. Lily számára, akár tetszik, akár nem, akár elfogadod, akár nem, egy fontos emlék volt ez a kis táncnak csúfolt valami, amit ti itt bemutattatok, és mérget mernék rá venni, hogy neked is az volt - ittam bele a kólámba. - Amúgy meg nem is tudom elhinni, hogy lehetsz ennyire analfabéta a szív ügyeiben, amikor az anyakönyvi kivonatod szerint te is francia vagy - forgattam unottan a szemeim, mielőtt tovább suhantam volna Pamplemousse-hoz.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Kedd Okt. 31, 2017 11:34 pm

- Liliana... A neve Liliana... - motyogtam, miközben tudtam, hogy igaza van. - De táncoltunk együtt.
Miután Mokka nem tervezte a kiiktatásomat, visszaültem a székemre.
- Amúgy nem vagyok biztos abban, hogy ezt kéne betenni második emléknek neki. Nem vagyok benne biztos, hogy jelentett neki annyit, hogy segítsen a kérdés megválaszolásában.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Kedd Okt. 31, 2017 11:32 pm

- Hát, abból ítélve, ahogy a mumusozásra reagált, én százötven százalékra tippelném a halálod esélyességét egy esetleges kiderülés esetén, de lehet, hogy alábecsülöm Lily-t - tűnődtem, majd Mokkát inkább elküldtem kávét csinálni, így békét hagyva Léo-nak.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Kedd Okt. 31, 2017 11:29 pm

A hirtelen rámtámadó Mokka lelökött a székemről, de szerencsére puhára estem.
- Hé, ez nagyon nem fair... - bújtam menedékbe. - És amúgy meg nem fogja megtudni és kész. Ha meg mégis, akkor remélem, hogy nem fog meggyilkolni. Nem fog. Ugye?
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Kedd Okt. 31, 2017 11:26 pm

- Igen, persze - bólogattam gúnyosan és felettébb szkeptikusan, majd miközben Grigorijjal videojátékoztam, Mokkával megsortüzeztettem Léo-t. - Gondolkoztál már azon, hány darabban végzed a föld alatt Lily keze által, amikor kiderül, hogy te álltál az egész Tusa mögött? - vágtam össze egy újabb adag emléket.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Kedd Okt. 31, 2017 11:21 pm

- Ezt - hajítottam az első párnát. - Az árulásodért kapod, Katona. És ezt - röpült a második. - meg mert jól esik. Csak táncoltunk, Liz, semmi több nem történt, és ezt Te is tökéletesen látod. Meg különben is, tudod, hogy nem jön be nekem. Hihetetlenül idegesítő, ha nem vetted volna észre...
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Kedd Okt. 31, 2017 11:15 pm

- Igazából csak te - csócsáltam egy virslit két asztal között. - Mert te vagy az értelmi szerző, én csak parancsokat teljesítek - szalutáltam neki a virslivel. - Meg amíg téged pellengérre vonnak, addig elmenekülök - biztosítottam jóindulatomról, majd pár (többnyire) néma (na jó, káromkodásokkal erősen megtűzdelt) csúszkálós perc után odaszóltam Captain Hogwarts-nak. - Egyébként, hősszerelmes kapitány, nem tudtam figyelmen kívül hagyni Lily emlékében a csodálatos szereplésed; nem is mondtad, hogy már idáig jutottatok - csapkodtam ketchup-ös kézzel a billentyűzetet Bastien-nél.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Kedd Okt. 31, 2017 11:10 pm

- Az emlékfolyamon kívül? Csak a nagy finálé - mosolyogtam rá. Folytattam az eddig kész emléksorok böngészését. Eddig Liliana-Jabari, Natasha-Pavel és Charlie-Matt párosoknak volt teljesen kész, míg Alex-Jev párosnak csak félig-meddig, a többiekről meg még ne beszéljünk. - De először hozzuk össze az emlékeket, aztán azt meg megcsináljuk.
A kezem valóban remegett a sok kávétól, úgyhogy úgy döntöttem, megvárom, amíg kimegy teljesen a szervezetemből és utána majd elmegyek aludni. Szóval még volt pár szabad órám.
- Ha valaha kiderül, hogy ezt mi csináltuk, halottak vagyunk - motyogtam az orrom alatt.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Szomb. Okt. 28, 2017 10:24 pm

- Merci beaucoup - kaptam el a dobozt a levegőben, majd egy lendülettel felrántottam az új csukát a lábamra.
Pár percig csendben dolgozgattunk, majd megérdeklődtem Léo-tól, hogy van-e még más dolgunk a második próbára az emlékfolyamok összeállítása mellett.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Okt. 28, 2017 10:16 pm

Biztonságos távolságra húztam a maradék kávéspoharat, s egyet felkaptam, miközben átfutottam az eddig kész munkát.
- Először is, nem kell engem megmenteni, nem tudom túladagolni magamnak a kávét - jelentettem ki. - Megnéztem. Másodszor is, mindent láttál, ami a bálon történt, de köszönöm kérdésed. Nagyon jól ment, úgyhogy teljes mértékben megérte. S, ha már szóba hoztad: Invito csomag! - intettem a pálcámmal, mire a sarokban lévő kupac alól (lényegében már átköltöztem Lizhez, ami mondjuk nem nagy távolság, mivel a mardekáros klub is itt van az alagsorban) egy doboz röppent a kezembe, amit átnyújtottam neki. A doboz egy új cipőt rejtett.

Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Szomb. Okt. 28, 2017 9:51 pm

A dicséretére csak nemtörődöm-módon megvontam a vállam, majd tovább csapkodtam a billentyűket, mert annak ellenére, hogy éjt nappallá téve dolgoztunk Mokkával az emlékfolyamokon, hihetetlenül hatalmas kolosszális késésben voltunk.
- Parce que tu as déjà eu trop beaucoup de café pour ta puissance - válaszoltam Léo kérdésére. - Je voudrais justement sauver ta vie - rántottam meg a vállam, majd amikor rövid filmszakadást követően két asztal közül suhanva a padlóra kerültem, sziszegve, franciául káromkodva állítottam fel Coccinelle-t, és igyekeztem behozni a pár másodperces lemaradásomat. - Hogy sikerült egyébként a keringés Anával? - vetettem aztán oda a kérdést Léo-nak egy nyertes futam után és a hármas pár emlékfolyama között. - Nagyon remélem, hogy nem a semmiért hagytam több éjszakán keresztül széttaposni a lábamat - dünnyögtem aztán az orrom alá, egy fél liter kólát ledöntve két sült krumpli között.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Okt. 28, 2017 9:24 pm

Reflexesen zsebre tettem a kezemet, majd a szememet forgatva az asztalomhoz mentem, ahol Liz ajándéka várt.
- What's up T-Shirt refrence? - mosolyogtam, amikor megláttam a felsőt. Hogy megmutassam, mennyire tetszik, levettem a pulcsit és a pólót, ami éppen rajtam volt, bedobtam őket a sarokba, majd felvettem helyette a Captain Hogwarts-osat. - Köszönöm szépen, biztos, sokat dolgoztál vele - odaléptem a tálcához, amin eredetileg 12 (!!!) pohár hosszúkávé volt, de mostmár csak három állt ott. - Pourquoi tout le café est parti?!
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Szomb. Okt. 28, 2017 9:10 pm

- Túlaggódod a helyzetet, kapitány - eresztettem meg egy gúnyos, lesajnáló félmosolyt Léo felé. - Ráadásul pont neked nem kéne kikapcsolódásról papolnod, amikor egész évben kihajtod a beled ezért a Tusáért minden egyes órában, még akkor is, amikor alszol, és a héten már harmadik napja egész nap remeg a kezed a kávétúladagolástól - pislogtam a fiú kezére. - Csak mondom - legyintettem, aztán már suhantam is újabb két asztal között, egy egész palacsintát a számba tömve.
- Mokka, megoldottad a hetes pár problémáját? - szóltam oda aztán számítógépemnek, miközben még arra is volt időm, hogy elkezdjem a kettes pár emlékfolyamának összeállítását.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Okt. 28, 2017 8:43 pm

- Köszönöm szépen - mondtam, de még nem néztem meg, mi került az asztalomra, helyette inkább nekitámaszkodtam az asztalnak, aminél akkor éppen dolgozott. Tudtam, hogy esetleges fejvesztéssel járhat a következő tettem: - Komolyan kérdeztem. Ne hidd, hogy nem vettem észre, hogy néha kikapcsolsz és nem a relaxációs értelemben.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Pént. Okt. 27, 2017 10:05 pm

Csak amikor Mokka megkopogtatta a vállamat, akkor vettem észre, hogy Léo is belépett a helyiségbe egy tálca kávéval. Elégedetten elvigyorodtam, és miközben kilőttem a fülsiketítően hangosan tomboló zenét, ami már lassan kezdett inkább háttérzajként funkcionálni a fejemben lévő ütemes doboláshoz képest, villámgyorsan odagurultam hozzá, és felkapva egy csészét, rohantam vissza játszani, miközben a felugró ablakokban vörösen villogó hibajelzéseket dobtam oda Mokkának kezelésre.
- Az emlékfolyamok jelenlegi állapota ki van vetítve a gépedre, de most ne nyúlj bele, mert Mokkával éppen a sűrűjében barangolunk - szóltam oda a fiúnak, miközben Grigorij káromkodása felhangzott a fülemben, egyenes eredményeképpen egy újabb általam nyert futamnak.
Majd, amikor megközelítőleg öt másodperc múlva már nem bírtam tovább az őrülettel fenyegető csendet és a koponyarepesztő dobolást valahol a halántékomnál, benyomtam az Under Pressure-t, ugyancsak maximum hangerőn.
- Ja - próbáltam még, keresztülüvöltve a zenét, Léo-hoz szólni. - Az asztalodon hagytam valamit, majd nézd meg, jó-e - vetettem oda neki hanyagul, és a világért nem vallottam volna be, de valahol a bal mellkasomban valami ismeretlen érzést tényleg érdekelt, hogy tetszeni fog-e neki.
A pólón, amit neki készítettem, a Captain Hogwarts felirat díszelgett, egy hatalmas pajzs alatt és fölött futtatva, amelyen a Roxfort sziluettje látszódott. Elszöszmötöltem vele pár órát, és valójában nem is tudom, miért csináltam. Mielőtt azonban belebonyolódhattam volna a gondolatmenetembe, Mokka szólt, hogy valami hibádzik a hármas párnál, így rávetettem magam a klaviatúrára, és elkezdtem iszonyatos tempóban pötyögni.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Léonard Harman on Pént. Okt. 27, 2017 9:50 pm

Egészen eddig csak szerettem a kávét. A kesernyés íze inkább megnyugtatott és felszabadított, szóval elsősorban élvezeti szempontból értékeltem.
Már az első próba alatt is egy kicsit többet fogyasztottam a megszokottnál, de egy-egy nehezebb napomon mostmár majdhogynem többet eltűntetek, mint Liz egy átlagos napján.
Amikor beléptem az alagsori helybe, a fülemben lévő szerkentyű segítségével éppen egy telefonbeszélgetést intéztem, hogy meglegyen az összes engedély időben, s mindeközben egy tálca forró kávéval egyensúlyoztam. Belépve azt láttam, hogy Liz éppen a billentyűzetről emeli fel a fejét. Ez már nem az első alkalom volt, hogy észrevettem, vannak "kikapcsolásai".
- Négy másodperc volt, Mademoiselle - hallatszott Mokka hangja. Liz pedig dolgozott tovább, mintha mi sem történt volna.
Letettem a kávékat az asztalra, majd óvatosan megszólítottam a lányt.
- Liz... Minden okés?
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Pént. Okt. 27, 2017 9:14 pm

A Bohemian Rhapsody maximum hangerőre hangosított üvöltésén keresztül szinte nem is hallottam Mokkát, miközben Bastien és Papillon között csúsztam éppen Coccinelle-lel, egy fél sült krumplival a számban.
- A hármas pár emlékfolyama készen áll, Mademoiselle - jelentette be alázatosan a számítógép, miközben bekapcsolódtam egy újabb online autóversenyzős futamba, amit természetesen pár másodperc múlva megnyertem.
Önelégülten visszadobva a kontrollert a helyére, vidáman fütyörészve a dalt, egy újabb liter kólát ledöntve, és újabb fél litert a pólómra loccsantva, visszacsúsztam Bastien-hez, hogy az első pár és a hetedik pár emlékfolyamán végezzek kisebb-nagyobb simításokat, és miközben az ujjaim mechanikusan dolgoztak, Mokkának kiabáltam újabb és újabb utasításokat a nyolcadik és az első pár emlékfolyamának összeállításáról.
Öt perc elteltével azonban félbe kellett hagynom a munkát, mert Grigorij beleszólt a fülemre tolt headset-be, hogy már indul is az új futam, és miközben a két asztal között csúszva letoltam egy palacsintát, a levegőben felugró ablakokra válaszolgattam, és Mokkának kiabáltam, bekapcsolódtam a futamba.
Egy újabb sikeres kör után pedig, egy hirtelen kihagyás után a fejemet az egyik billentyűzetről emeltem fel.
- Négy másodperc volt, Mademoiselle - hozta azonnal tudomásomra előzékenyen Mokka, mire hanyagul bólintottam, és tovább csapkodtam a billentyűket.
És még hol volt maga a második próba.
Guenièvre Sauveterre

Témanyitás by Charlize Brown on Vas. Okt. 01, 2017 9:57 pm

Nat vállába temettem az arcom, és annyira azt szerettem volna, ha boldog lenne. Ha teljes lenne. Ha ez az egész soha meg sem történt volna vele, ha átlagos lehetne, ha nem abba a családba született volna. Még soha nem akartam ennyire kicsinálni valakit.
- Úgy sajnálom - motyogtam bele a vállába, és megfogadtam, hogy innentől jobban vigyázok.
Mostantól jobban figyelek. Nat-nek nem kell, nem szabad még több ilyen nehézségen keresztül mennie, főleg nem miattam. Cukorillatú hajába temetve az arcom, megfogadtam, hogy megvédem mindentől.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 187

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

12 / 17 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére