Hollóhát klub és hálókörlet

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Hollóhát klub és hálókörlet

Témanyitás by Charlize Brown on Szer. Jún. 28, 2017 10:09 pm

- Remélem, nem - hőköltem hátra, hiszen én még nem is gondoltam végig ezt a lehetőséget. Nemhiába Jev a Hollóhátas, nem én. - De hát, végül is a Tusa célja, hogy megismerjük egymás kultúráját. Annyira azért csak nem lehetünk különbözőek, illetve intoleránsak - mosolyogtam, aztán eszembe jutott valami, ami még a sorsoláskor szöget ütött a fejembe. - Apropó, orosz diákok - az a másik Chekov nem egész véletlenül a Szent Katrinból jött? - néztem kíváncsian Jev-re.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 95

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Jev Chekov on Szer. Jún. 28, 2017 10:05 pm

-Tyű, oké. Akkor ne lepődjek meg, hogy egyszer csak bemasírozik egy csapat orosz meg egy csapat japán... -ámuldoztam. -És milyenek, akik hozzátok mentek? Nem lesznek esetleg, öhm... konfliktusok? Hiszen biztos vannak fura szokásaik, elvégre a Föld másik feléről jöttek. -érdeklődtem.
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 54

Témanyitás by Charlize Brown on Szer. Jún. 28, 2017 10:01 pm

- Azoknak a házaknak a hálókörleteiben, ahová az iskola mentalitása szerint a legjobban illik - magyaráztam, miközben ledobtam magam abba a fotelbe, amelynek karfáján Eric egyensúlyozott.
Amint leültem, megéreztem a fiú könnyed érintését a vállamon, és ez valahogy megnyugtatott. A pánik, amit eddig tudatosan tartottam vissza, ettől az egyetlen kontaktustól hirtelen semmivé foszlott. Viszont ez azt jelentette, hogy régi Charlie visszatérhetett.
- De nem biztos, hogy csekély értelmemmel fel tudom fogni, hogy Eric Sangster miért iszik este tíz órakor is kávét - néztem fel a fiúra unottan, felvont szemöldökkel.
Eric csak nevetett egyet, és megvonta a vállát, miközben még egyet kortyolt a gőzölgő italból. Égkék szemei az ital felszínéről felszakadozó gőzön keresztül is átragyogtak.
- Csak a Beauxbatons meg a Durmstrang nem a suliban alszik, a többieket valóban szétszórták. Hozzánk például ma költöztették be a Castelobruxo-sokat meg a Uagadou-sokat. A Hollóhát, ha jól emlékszem, a Szent Katrint meg a Mahoutokoro-t kapta meg. Az Ilvermorny-s diákokat pedig szétosztják közöttünk az ottani házak alapján - ismertette a szituációt Nat, fejét Michael vállára döntve.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Jev Chekov on Szer. Jún. 28, 2017 9:51 pm

-Szevasztok, bajnokok! -vigyorogtam Natre és Charlie-ra, akik szintén eléggé elfáradtak az elmúlt órák izgalmában, de valójában senki sem pörgött a sok energiától. Na jó, talán Eric, de csakis az este is elmaradhatatlan bögre kávéja miatt. -Foglaljatok helyet. Épp azon tűnődtem, hogy a sok különböző suliból érkezett gyereket hova teszik éjszakára?
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Szer. Jún. 28, 2017 9:47 pm

- Rengeteg foga van, de semmit sem eszik. Mi az? - kérdezte a világon létező legidegesítőbb madár/élőlény/varázslattal életre keltett nem tudom mi.
- Na jó, nekem ehhez most nincs idegzetem - dörzsöltem meg két ujjal a halántékomat, és éreztem, hogy a fejem is lassan elkezd lüktetni.
- Pontosan ezért gyűlölök a Hollóhát tornyába jönni - bólintott Nat is.
Az ajtón függő madár ugyanis csakis akkor engedett be a Hollóhát klubhelyiségébe bárkit is, ha a bebocsátást igénylő megadta a helyes megfejtést találós kérdésére. Fix jelszó nincs. Hogy is lenne. Végtére is az okosok házába akarunk bejutni. Nekik nem elég kihívás egy egyszerű megjegyzendő szó.
Michael és Jasper még igyekeztek találgatni, de már mindenki annyira le volt strapálva az éjszaka eseményeitől, hogy egyszerűen nem fogott az agyunk. Végül bekiabáltunk Hollóhátas barátainknak, és Jev, meghallva kiáltásainkat, segítségünkre sietett. Hallottuk, ahogy az ajtó mögött Eric-kel tűnődnek, majd az orosz fiú kikiabálta a megfejtést: fésű!
- Nagyszerű - morogtam, majd Alice, Nat, Jasper és Michael nyomában én is végre-valahára bemásztam a portrélyukon.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Jev Chekov on Szer. Jún. 28, 2017 9:37 pm

Kimerültem rogytam az első sötétkék bársony babzsákba, ahogy felértem a klubhelyiségbe. Az alapvető dolgok gyors elhadarása után Mcgalagony elzavart minket pihenni, de például el nem tudom képzelni, hogy mondjuk a japán vagy az afrikai diákokat hol szállásolják el. Felfelé menet odarikkantottam az egész Colourblindnak, hogy jöjjenek fel ide, ha van kedvük kicsit dumálni. Nyílt is az ajtó, és elsőként Eric dugta be a fejét, aki hollóhátasként a legkönnyebben be tudott jutni.
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hollóhát klub és hálókörlet

Témanyitás by Admin on Szomb. Jún. 10, 2017 10:08 pm

Itt tartózkodik szabadidejében az összes hollóhátas, és innét érheti el mindenki a saját hálókörletét, amit este 11 után szigorúan tilos elhagyni!
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 32

Felhasználó profiljának megtekintése http://ujtrimagustusa.hungarianforum.com

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics