Hugrabug klub és hálókörlet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Hugrabug klub és hálókörlet

Témanyitás by Matt Hunter on Szer. Aug. 30, 2017 11:52 pm

-Hát, ami azt illeti... Nem nagyon. Habár, de. Egyszer volt valami, hasonlított arra, amire gondolsz. Valami tanulmányi versenyt rendezett a sulink, és akkor az utolsó nap estéjén búcsúztató buli volt, ahol elég sok varázslósuliból voltak résztvevők. Akkor kért minket meg az igazgató, hogy adjuk elő pár számunkat. De persze a riválisunknak is volt egy rövidke koncert, elvégre úgy illett, hogy akkor ők is kapnak ilyen lehetőséget... De tudod, sokszor, akik más kultúrából jöttek, azok számára ismeretlen ez az egész, hogy veled egykorúak csak úgy összeállnak egy bandába, és saját rockdalokat adnak elő egy iskola falain belül. Ezért néha azt éreztem, hogy nem tudják hova rakni. Meg nagyon nehéz eldönteni, hogy ennyiféle embernek mi tetszik, és mi nem. De a legjobb, amit ilyenkor tenni lehet, hogy nem a közönség arcát figyeled, hanem te próbálod a legjobban élvezni és szívből csinálni a dolgod, és akkor rájuk is átragad a lelkesedés. Jó esetben. De aztán nem vagyok valami öreg róka a szakmában, mindensetre én akkor így láttam. -vázoltam föl teljesen őszintén.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 29

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Charlize Brown on Szer. Aug. 30, 2017 11:42 pm

- Örülnénk nektek! - biztosította Matt-et Michael, majd a dallista említésére elhúzta a száját.
- Hát, az még... Nincs meg - vallotta be végül Jasper pár kínosan hosszú, zavart torokköszörüléssel teli másodperc után.
- De már dolgozunk az ügyön - sziszegtem összeszorított fogaim közül, de az is igaz, hogy már tényleg ideje lett volna valami késszel előállnunk - McGalagony is a következő hét péntekére már kérte volna a pergament a dalok címével.
Pár újabb kínosan néma másodperc után végül Eric törte meg a csendet.
- Ti már játszottatok nemzetközi közönség vagy nagyobb diákcsoportosulás előtt? - kérdezte Matt-től. - Mert ha van valamifajta tapasztalatotok, vagy javaslatotok, azt szívesen hallanánk - motyogta, én meg nem tudtam mire vélni a helyzetet.
Eric mindig is szerette maga intézni a dolgait, szerette azt hinni, hogy mindent tud, és mindent meg is tud oldani, így most az, hogy éppen ő hozta fel ezt a témát, meglehetősen szokatlan volt tőle. Kissé megütközve meredtem a hátára, de nem fordult meg.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 135

Témanyitás by Matt Hunter on Szer. Aug. 30, 2017 11:32 pm

-Ühüm...- amint eszembe jutott Tony kissé markáns véleménye erről az egyébként szerintem fantasztikus kis csapatról, hirtelen kicsit visszavett a lelkesedésemből. -Én mindenképpen benne vagyok, Athony-t pedig olyan gyorsan meggyőzöm, ahogy csak tudom. -ígértem. -Akár most is megmutathatnátok a dallistát, ha már megvan.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Szer. Aug. 30, 2017 11:28 pm

- Persze! - kiáltottuk egyszerre Eric-kel, mire az egész banda (kivéve Alice-t, aki a szünetet kihasználva visszabújt a füzetébe) kollektíven megkönnyebbülten felsóhajtott.
- Na, ma ez az első dolog, amiben egyetértettetek! Haladás! - emelte fel vigyorogva a hüvelykujját Jasper, de amikor egyszerre vetettünk rá gyilkos pillantást Eric-kel, inkább csendben maradt.
- Nem tudom, Anthony mennyire kooperatív, de például a legelső, karácsonyi számnál nagyon örülnénk, ha besegítenétek, és ki tudja, akár pár más dalnál is szívesen látnánk benneteket, amelyik egyezik az ízlésetekkel - mosolyogtam Matt-re.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Szer. Aug. 30, 2017 11:24 pm

-Persze, szívesen meghallgatom. -egyeztem bele. -És az még áll, hogy valahogy besegítünk a buli levezénylésében a Shadow Partyval? -jutott eszembe, hiszen a Tusa előtt beszéltünk erről a lehetőségről. Leültem egy fotel karfájára és kíváncsian vártam, hogy épp min ügyködtek.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Szer. Aug. 30, 2017 11:19 pm

- Nálatok is vannak problémás tagok? - nevetett a fejét csóválva Michael, majd egy-egy rendreutasító pillantást vetett ránk, mire duzzogva visszavonultunk a helyeinkre, és Eric még egy bögre kávét döntött le egy hajtásra.
Már kicsit remegett a keze, de mivel éppen haragudtam rá, nem tettem szóvá, csak a combomon dobolva egy rövid dallamot, idegesen rágtam az alsó ajkamat.
- Ha van egy kis időd, meghallgatod a számot, amit éppen gyakorolunk? - fordult vissza Michael Matt-hez. - Már vagy egy órája ezzel vesződünk, mert valakik - nézett jelentőségteljesen Eric-re és rám. - nem bírnak megegyezni a tempót illetően.
- Gyorsabban kéne játszanunk - kotyogtam közbe, mire Eric azonnal kontrázott, hogy márpedig ez így annyira gyors, hogy élvezhetetlen, mire közöltem vele, hogy csoda, hogy ismeri azt a szót, hogy lassú, mert a ledöntött kávé mennyiségéből ítélve a szíve már így is gyorsabban ver, mint egy átlagemberé, mire Eric kontrázott volna, de Jasper hátba vágta, így rövid időre elhallgatott, mert beszorult a levegője.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Szer. Aug. 30, 2017 11:07 pm

-Köszönöm, már megvagyok nagyjából, bár a ti ápolóasszonyotoktól nem valami könnyű elkéretőzni... -válaszoltam a fiú kérdésére, majd zavartan kerestem a tekintetemmel a két tagot, akik épp látványosan elvonultak duzzogni.
-Ja, szóval nálatok is ilyen könnyedén mennek a próbák, igaz? -kérdeztem vigyorogva. -Valahogy nagyon ismerős. -elég csak Tonyra gondolnom, akiből, ha zenélésről van szó, előtör a perfekcionista vadállat és mindenkit le tud hordani a sárga földig, ha nem úgy van valami, ahogy ő megálmodta.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Szer. Aug. 30, 2017 11:02 pm

- Majd én kinyitom! - mordult oda nekünk mérgesen Eric, még mindig kissé felpaprikázott hangulatban az előző (újabb) veszekedésünktől, abban a pillanatban, amikor én is elindultam az ajtó felé, így kisebb dulakodásba kezdtünk a kilincsnél, de aztán megelégeltük a dolgot, és végül ketten rántottuk fel az ajtót, de olyan erőszakosan, hogy belesajdultak a sarokvasak. - Tessék?! - néztünk szembe kissé idegbetegen a küszöbön tétován álló Matt-el, és nem hibáztattam volna, ha szegény fiú abban a pillanatban hanyatt-homlok elmenekül, hogy meglát bennünket vérengző szörnyegetek módjára markolni a kilincset.
- Á, Matt! - sietett felénk Michael mosolyogva, és jó Hugrabugoshoz méltóan igyekezve menteni a helyzetet, beljebb invitálta a fiút, és a sérülései felől érdeklődött, miközben mi Eric-kel indulatosan becsaptuk az ajtót, és elvonultunk duzzogni a szoba két ellentétes sarkába.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Szer. Aug. 30, 2017 10:52 pm

Miután egy jó húsz perces könyörgéssel vegyített szakmai érvelés és vitatkozás után meggyőztem Madam Pomfreyt, hogy legalább egy kis kastélyon belüli kóválygásra engedjen el végre, kihasználtam az alkalmat, és egyedül végigjártam a szimpatikusnak tűnő folyosókat, ismerkedtem az ódon épület különböző részeivel. Mivel esős, novemberi nap volt, így a legtöbb diák a szálláshelyén töltötte az időt, nem is találkoztam senkivel. Épp (a zajokból ítélve) a konyha környékén kóvályoghattam, amikor dobok, cintányér és gitár hangjai szűrődtek ki az egyik cikornyás ajtón át. Megálltam, és hallgatóztam. A sejtésem beigazolódott, hogy a Colourblind tagjait találtam meg, akik épp próbálnak és vitatkoznak. Gondoltam egyet és amilyen hangosan csak tudtam, kopogtam az ajtón a hirtelen beállt csöndben.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Szer. Aug. 30, 2017 10:39 pm

- Charlie, elrontottad az ütemet!
- Nem is rontottam el, te játszol lassan!
- Hogy tessék?
- Jól hallottad!
- De mégis... Argh, hagyjuk! Hol van már a kávém?
- Hogy tudsz te még ilyenkor is kávét inni?
- Milyenkor?
- Amikor kis híján hat hétre vagyunk a Karácsonyi Báltól!
- Na és akkor? A RAVASZ-ra kell tanulnom!
- Neked az fontosabb?
- Hagyjál már, Charlie!
- És azt hiszem, hogy ezért utasítottak ki bennünket már a Griffendélesek és a Hollóhátasok klubhelyiségéből is - sóhajtott fel Jasper, unottan pörgetve az ujjai között mikrofonját, majd összerezzent, amikor idegességemben rácsaptam az egyik cintányérra.
- Már én nem bírom őket, csoda, hogy innen nem dobtak még ki bennünket - masszírozta az orrnyergét Michael, és fájdalmas arckifejezéssel hallgatta az üvöltözésünket.
Szokás szerint valami kis semmiségen kaptunk össze, amiből aztán hatalmas perpatvart csináltunk, de nagyjából-egészéből öt perc alatt mindig vége volt, és ki is békültünk. De a Tusa nyomasztó terhe, illetve a vészesen közelgő koncert időpontja miatt már mindannyiunk idegei kezdték felmondani a szolgálatot, és persze hogy az alig alvó, kávén élő Eric és az időzített bomba módjára robbanó jómagam között lángoltak fel leginkább az indulatok. Pedig szerettük egymást, na. Csak ez az időszak most mindannyiunkat próbára tett.
- Na, gyere ide, Charlie! - ölelt át fél karral Eric, és mozdulatlanul tűrtem, ahogy puszit nyom a fejemre, majd belekortyol a kávéjába.
- Akkor menjen kicsit lassabban? - ültem vissza a dobfelszerelésem mögé, még mindig kissé durcásan, de már valamivel megbékéltebben.
- Kicsit - bólintott Eric, aztán amikor mindenki visszaállt a helyére, beszámoltam, és újrakezdtük.
Alice egy dobozhalom tetején ücsörögve, a lábait lógázva, erősen koncentrálva figyelte a próbát, és néha kézmozdulatok segítségével igyekezett egyberántani a ritmust, amikor úgy tűnt, szétesőben van.
És valóban kicsit szét voltunk esve magunk is. Nem elég, hogy a tanárok is belehúztak a közelgő RAVASZ miatt, de még ott volt a Tusa is, valamint minden második tanárnak el kellett magyaráznom, hogy atomfizikusnak készülök, nem boszorkánynak, és még a dallistánk sem volt kész a közelgő koncertre. Szóval, teljes káosz.
Mivel ismét elrontottam a ritmust, Eric hátraküldött felém egy figyelmeztető, de ingerült pillantást, mire össze kellett szorítanom a fogaim, hogy ne kezdjek el megint üvöltözni. Szép másfél hónapnak nézünk elébe, az már biztos.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hugrabug klub és hálókörlet

Témanyitás by Admin on Szomb. Jún. 10, 2017 10:10 pm

Itt tartózkodik szabadidejében az összes hugrabugos, és innét érheti el mindenki a saját hálókörletét, amit este 11 után szigorúan tilos elhagyni!
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 32

Felhasználó profiljának megtekintése http://ujtrimagustusa.hungarianforum.com

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics