Három Seprű

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Re: Három Seprű

Témanyitás by Matt Hunter on Pént. Feb. 09, 2018 9:05 pm

/Folytatódik a Mézesfalásban/
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 104

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Nomusa Adeyemi on Pént. Feb. 09, 2018 9:03 pm

- Ezt én is így hallottam Zairétől, úgyhogy remélem, sima meccsetek lesz - mosolyogtam a fiúkra, aztán Matt nyomában belépve a Mézesfalásba, egész egyszerűen megnémultam attól a hatalmas illat- és színkavalkádtól, ami odabent fogadott. - A Mennyei Szalamandra összes foltjára! - kaptam a szám elé a kezem, és ámulva fordultam körbe.
Még sosem jártam mágusok számára készült édességboltban, így pár percig meg sem tudtam mukkanni, csak ámultan igyekeztem befogadni mindent, amit az érzékszerveimmel fel tudtam fogni abból a milliónyi ingerből, amely rám zúdult.
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 120

Témanyitás by Matt Hunter on Pént. Feb. 09, 2018 8:55 pm

-Na, mi meg asszem a repülőszőnyegre lesnénk nagyokat és azt se tudnánk, mit kéne vele csinálni. -állapítottam meg nevetve. -Egyszer azért megmutathatnátok, nagyon érdekel. Asszem a Durmstraggal kezdünk amúgy.
-Ó, sima ügy, akkor minek is izgulunk? Krum ideje már elmúlt, azóta egyetlen normális kviddicsezőt sem tudtak felmutatni. -közölte laza legyintéssel Tony.
-Na jó, ezt még majd idézem neked a meccs után is. -mormogtam neki félhangosan, miközben befordultunk a Mézesfalás utcájába.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Nomusa Adeyemi on Pént. Feb. 09, 2018 8:45 pm

- Biztosan helyt álltok majd; már évek óta játszotok, így nem lehet baj - mosolyogtam megnyugtatóan a fiúkra. - Én nem kviddicsezem, viszont Zaire terelő lesz a mi csapatunkban. De borzalmasan játszik, ahogy mindannyian - vallottam be teljesen őszintén, szégyenérzet nélkül. - Mi Afrikában a repülőszőnyeghez vagyunk hozzászokva, így a seprűn való manőverezés nem kifejezetten a mi asztalunk - kuncogtam. - De Nektek mindenképpen szurkolni fogok - kacsintottam a fiúkra. - Kikkel is fogtok játszani először?
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Pént. Feb. 09, 2018 8:40 pm

Tonyba úgy hasított a felismerés, akár a villámcsapás, így köpni-nyelni nem tudott. Ami engem illet, én már beszéltem Rosemaryvel, aki már két éve a csapatkapitánya a Pukwudgie-soknak, és ő jövő hétre ütemezte be az első összerázó edzéseket, ami valljuk be, elég késői időpont, de hát ez van, már nem tudunk visszamenni az időben.
-Hát, nem túl jól állunk. Kicsit elfeledkeztünk a dologról, de már folyamatban a szervezés. Jövő héten intenzíven nekiállunk edzeni. -árultam el, de ez Tony számára is újdonság volt, így megütközve nézett rám.
-Most mi van? Beszéltem Rosemaryvel ma. Vagy talán korainak tartod? Két hét múlva mennek a meccsek. -lemondóan legyintettem Tonyra, majd Nomuhoz fordultam.
-És nektek milyen a csapatotok? Esetleg fogsz játszani Te vagy valamelyik tesód? -érdekődtem, mert ezt például még nem is tudom róluk.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Nomusa Adeyemi on Pént. Feb. 09, 2018 8:30 pm

Anthony ölelése olyan megnyugtató és felszabadító volt, mint egy hűvös fuvallat cirógatása egy forró afrikai nap után. Igen, azt hiszem, nem bánnám, ha ez az ölelés keltene most már az életem végéig minden egyes nap.
- Naná! - bólintottam lelkesen, és miközben mélyen beszívtam a sarjadó élettől hangos fuvallatokat, a Mézesfalás felé sétálva megkérdeztem Anthony-tól és Matt-től, hogy állnak a kviddicsbajnokságra való felkészüléssel.
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Anthony Lewis on Pént. Feb. 09, 2018 8:23 pm

Nagyon jólesett, hogy így gondolkodik Nomu, így miközben elhagytuk a Három Seprűt és kinyitottam neki az ajtót, felettébb szerelmes pillantásokat vetettem rá, majd mikor kiértünk a friss, ropogós márciusi levegőre, hevesen átöleltem. Matt is elősomfordált valahonnan, gondolom valami gyógynövényboltból.
-Helló, fiatalok, akkor becélozzuk a Mézesfalást? -érdeklődött legalább olyan izgatottsággal, mint amivel mi voltunk, bár ő jobban tudta álcázni. Tizennyolc év ide vagy oda, azért egy ismeretlen, de állítólag világbajnok édességbolt igenis fel tudja ingerelni a kíváncsiságunkat.
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 135

Témanyitás by Nomusa Adeyemi on Vas. Feb. 04, 2018 10:36 pm

- Szerintem Matt már vár ránk, úgyhogy induljunk el a Mézesfalás felé - kacsintottam vidáman Anthony-ra, majd amikor kiléptünk az ajtón, összekulcsoltam az ujjainkat. - Persze, hogy el fog férni a szerelőműhelyed! És lesz külön, hangszigetelt zenetermünk is, ahová a bandatársaidat is meghívhatod - tervezgettem lelkesen. - Valamint természetesen Floyd-nak is lesz egy kényelmes vacka - hunyorítottam pajkosan a fiúra.
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Shikoba Talako on Vas. Feb. 04, 2018 10:35 pm

- Tudod, hogy nem vagyok jó tervezésben - a hideg, érdes téglák a kabátomon keresztül szúrták a gerincoszlopomat, de segítettek itt maradni, a Jelenben. - Lehet, hogy ma este beszélek Vele. De nem szeretném elrontani a... randijukat. Nézz rá - böktem a fejemmel az ablak felé. - Boldog Anával.
A Nap egy pillanatra a felhők mögé került, de alig pár másodperccel később újra felénk fordította az arcát. A füst, ami Lidércke tüdejét hagyta el, selymes csillogással ölelte körbe a lányt.
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65

Témanyitás by Céline Lepetit on Vas. Feb. 04, 2018 10:31 pm

Nem reagáltam semmit a válaszára, de magamban elraktároztam a szavait.
- És hogy tervezel segíteni Neki, ha egyszer elkerülöd? - vontam fel a fél szemöldökömet, és várakozóan néztem Shiko-ra.
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60

Témanyitás by Anthony Lewis on Vas. Feb. 04, 2018 10:29 pm

-Ez zseniális! -merengtem el az ablakon kipillantva, és máris megjelent a lelki szemeim előtt a jövőbeli lakhelyünk. -Abba akkor simán elférhet egy szerelőműhely is... Ja, még egy körre meghívhatlak? -eszméltem fel a kiürült korsókra pillantva. -Vagy inkább lépjünk le és nézzünk körül máshol?
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Nomusa Adeyemi on Vas. Feb. 04, 2018 10:24 pm

- Így van! - viszonoztam az izgatott mosolyt, és éreztem, hogy körülöttünk felizzik a levegő. - Álcázott tágítóbűbájjal kezelhetnénk a kocsit, és színes mintákat festenék a falakra - lelkendeztem, miközben újabb és újabb ötletek öltöttek alakot a fejemben.
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Shikoba Talako on Vas. Feb. 04, 2018 10:22 pm

- Hiába ez fűzte össze a fonalainkat, a düh elnyomná a hálát, akármennyire is felelőtlen dolog ez tőlem - dőltem neki a falnak. - Nem tett jót vele Léónak, aki most az összes álmát összedőlni látja. És inkább látnám boldognak távolról, mint szomorúnak közelről.
Shikoba Talako

Témanyitás by Anthony Lewis on Vas. Feb. 04, 2018 10:19 pm

Nomu ötlete sikeresen gyökeret vert a fejemben, és egészen szabadon száguldani kezdtek a további tervek: tényleg, egy lakókocsi! Hogy én mennyire élvezném azt a szabadságot, amit nyújthatna egy ilyen életvitel! Felragyogó tekintettel viszonoztam a kézszorítást.
-Szóval, egy mozgó tetoválószalon és autószerelő műhely leszünk. -állapítottam meg vigyorogva.
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Céline Lepetit on Vas. Feb. 04, 2018 10:19 pm

- Simán lehet - csavargattam tűnődve egy hajtincsemet, miközben hasztalan igyekeztem kilökni a szőke herceg mosolyát a fejemből. - Ha most itt állna előtted az elkövető, hálás lennél neki, vagy inkább mérges lennél rá? - néztem fel Shiko-ra.
Céline Lepetit

Témanyitás by Shikoba Talako on Vas. Feb. 04, 2018 10:09 pm

- Még három hét, úgyhogy van idő - mosolyogtam. - Remélem, addigra fel tudom készíteni Léót, hogy kevésbé készítse ki. Mármint... Szóval igen, még van három hét. Pontosan három hét. Amúgy Lin, szerinted lehetséges, hogy valaki közülünk változtatta át Léót? Sokat gondolkoztam rajta, amióta elmesélte, mi történt.
Shikoba Talako

Témanyitás by Céline Lepetit on Vas. Feb. 04, 2018 10:05 pm

Ahogy a jótékony füstfelhők megtalálták az útjukat a tüdőmbe és az agyamba, ismerősként üdvözöltem a kellemes zsibbadtságot, amely rám tört. Igencsak szükségem volt már rá, hiszen a kocsmában összezsúfolódott tengernyi gondolat kis híján kiégette az összes idegvégződésemet. A lépteimet Shikoiéhoz igazítottam, és hunyorogva pislogtam fel a Napba, bár én a Holdat mindig is jobban szerettem. Apropó, Hold.
- Mikor lesz a következő telihold? - érdeklődtem, hogy aznap egészen biztosan még csak a közelébe se menjek a kotoréknak.
Céline Lepetit

Témanyitás by Shikoba Talako on Vas. Feb. 04, 2018 9:57 pm

Hűvös volt még, de a Nap ezer sugarával simított végig az arcunkon, ahogy kiléptünk. Még az sem tudott egy hangyabokányit sem rontani a hangulatomon, hogy Lin szinte az ajtó csukódásával egy pillanatban vette be a szájába a cigarettát - egyszerűen csak élveztem a Természet csodáit.
- Úgy örülök, hogy végre itt a Tavasz - mondtam, de inkább csak magamnak.
Shikoba Talako

Témanyitás by Céline Lepetit on Vas. Feb. 04, 2018 9:44 pm

Amikor Shiko megfogta a kezem, összerezzentem, és minden önuralmamra szükségem volt, hogy ne rántsam el azonnal.
- Jó, menjünk - biccentettem, majd felállva eltettem a füzetet és a filctollat, és nem kis megkönnyebbüléssel vettem tudomásul, hogy végre-valahára kiszabadulunk ebből az átkozottan sok gondolattól szinte felrobbanó helyiségből.
Tompán lüktető fejemből tudtam, hogy szükségem van a megnyugtató füstfelhőimre.
Céline Lepetit

Témanyitás by Nomusa Adeyemi on Vas. Feb. 04, 2018 9:39 pm

- Persze, hogy el tudom - mosolyogtam a fiúra. - Amíg én tetoválok, addig Te zenélsz és szerelsz. Beutazhatnánk a világot is, nem kell, hogy egy helyben maradjunk. Egy lakókocsi kérdése az egész - nevettem, és izgatottan megszorítottam a fiú kezét, ahogy az ötletek sorra formálódtak meg a fejemben.
A fiú a hegyekből, aki meghódította a szívemet, az egyetlen ember volt, akire valaha szükségem volt ebben a világban.
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Shikoba Talako on Vas. Feb. 04, 2018 9:38 pm

- Ne, inkább nem szeretném tudni - hadartam gyorsan miközben óvatosan megfogtam a kezét. - Inkább majd valami kevésbé nyilvános helyen. Nincs kedved inkább sétálni egyet? Kezd kényelmetlenül fülledt lenni itt.
Shikoba Talako

Témanyitás by Céline Lepetit on Vas. Feb. 04, 2018 9:35 pm

Elnyomtam egy keserű sóhajt, majd egy gyors mozdulattal elővettem a jegyzetfüzetemet, és leraktam kettőnk közé az asztalra.
- Kíváncsi vagy Ana szobájára, amit a Tusára tervezett? Lerajzolom Neked - vettem a filctollam kupakját a számba, és ráborulva az asztalra, rajzolni kezdtem.
Céline Lepetit

Témanyitás by Anthony Lewis on Vas. Feb. 04, 2018 9:30 pm

A lány nyugodt és támogató energiája elmondhatatlanul sokat segített, amit egyetlen kézszorításba bele tudott sűríteni. Az aggodalom kezdett kissé feloszlani körülöttem, és kezdett megformálódni egy kellemes kép az agyamban: mi ketten, együtt?
-Mármint... Most ezt úgy érted, hogy te is el tudod képzelni, hogy együtt éljük át a felnőtt éveinket? -kérdeztem, a kisfiús zavartól kissé elcsukló hangon. -Mert amúgy én totál el tudom. -hebegtem.
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Shikoba Talako on Vas. Feb. 04, 2018 9:26 pm

- Azt hiszem, harmadévesként kerültem be a csapatba - töprengtem. Rögtön felvidultam a legkevesebb családom említésére és a meleg érzés újra eltompított minden aggodalmat. - De nem kell ilyeneket kérdezgetned, ha nem szeretnél. Tudom, hogy tudod a válaszokat. Nekem már az is tökéletes, ha csak itt vagy velem.
Shikoba Talako

Témanyitás by Nomusa Adeyemi on Vas. Feb. 04, 2018 9:24 pm

- Megértem, hogy így nehéz lehet - sóhajtottam fel szomorúan. - De én hiszek abban, hogy követnünk kell a szívünket, bármerre is szólít. És ha a szenvedély, ami megszólít, Számodra a zenélés és a szerelés, nem szabad hagynod, hogy bármi is eltérítsen tőle. Ez a Te életed, az életet pedig azért kaptuk ajándékba, hogy a lehető legtartalmasabban és legteljesebben töltsük, az pedig lehetetlen, ha nem követed a szíved vágyát. Abban pedig biztos lehetsz, hogy én Melletted állok, bármi is történjék - szorítottam meg határozottan Anthony kezét, és a csillagok áldását kértem, hogy nyugtassák meg vergődő érzéseit.
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére