Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Három Seprű

+3
Liliana Castellano
Céline Lepetit
Shikoba Talako
7 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Vas. Feb. 04, 2018 6:57 pm

- Egy, aha - bólintottam. - Egy évet voltunk együtt, de amikor végzett két éve, akkor úgy gondolta... gondoltuk, jobb véget vetni neki. Szóval semmi komoly.
Josh aranyos, griffendéles srác volt, de kifejezetten csapongó - ennek minden jó és rossz értelmében. Visszagondolva örülök, hogy szakított velem, inkább csak bázis voltam neki, akihez mindig visszatérhetett.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Vas. Feb. 04, 2018 6:51 pm

- Nem - ráztam meg a fejem, és megdörzsöltem a bal csuklóm belső felét, ami a második leghatékonyabb védelmi mechanizmusom volt a gondolattúláradás ellen.
Kezdtünk sokan lenni a kocsmában.
- Neked volt már kapcsolatod? - dobtam vissza a kérdést, bár tudtam a választ, hiszen Vincent-nek minden új potenciális taggal kapcsolatban ez volt az első kérdése.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Vas. Feb. 04, 2018 6:47 pm

- Voltál már kapcsolatban valakivel? - érdeklődtem tovább, mert pontosan én sem értettem azt, hogy mit értettem "ilyen" helyzet alatt.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Vas. Feb. 04, 2018 6:43 pm

- Nem tudom, pontosan mit értesz az ilyen alatt, de aligha hiszem - söpörtem le az asztalról egy levelet, ami egy mellettünk elhaladó fiú kabátjáról esett le.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Vas. Feb. 04, 2018 6:38 pm

- Jogos - kuncogtam egy kicsit, majd a pozitív energiákra koncentrálva nyugtattam meg magamat. - Te voltál valaha ilyen helyzetben?
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Szomb. Feb. 03, 2018 11:55 pm

- Tudod, hogy Vincent csak úgy vesz fel újakat, ha előtte legalább két hétig megfigyelte az alanyt, velem pedig kideríttette a legsötétebb titkaikat, hogy alkalomadtán tudja mivel zsarolni őket. Nem hiszem, hogy Léonard-ot felvenné, többek között azért sem, mert nem tudok olvasni benne. Vincent számára ez kizáró ok. Illetve hamarosan itt a harmadik próba, és Vincent nem akarja elszúrni, egy új tag pedig nagy rizikófaktor. Úgyhogy azt javaslom, ne mondj neki semmit, mert nincs kedvem megmenteni a békeimádó seggedet, ha kiderül, hogy Vincent fogalmai szerint "elárultad a Szövetséget" - rajzoltam macskakörmöket a levegőbe, majd megvontam a vállam. - Racionalitás ide vagy oda, a szőke herceg francia és vérfarkas is egyben. Nem túl szerencsés kombináció - süllyesztettem vissza Petit Pierre-t a zsebembe, és megpróbálkoztam még egy adag vajsörrel.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 03, 2018 11:46 pm

- Ahogy Őt eddig megismertem, szerintem megpróbál mindent racionálisan befolyásolni - sóhajtottam, miközben próbáltam az agyam egy eldugott zugába toloncolni a kávé és bergamott ízű csók emlékét. - Köszönöm szépen, hogy meghallgattál. Tudom, hogy a lelkizés nem a Te asztalod. Még lehet egy utolsó dolog? Szerinted bevezethetjük Vincent tervébe?
Az utolsó kérdést halkabban mondtam, nehogy valaki meghallja. Ez volt a másik gondolat, ami folyton velem volt csütörtök óta és nem tudtam dűlőre jutni. Talán Lidércke tud egy kicsit többet mondani, ő régebb óta benne van, mint én.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 03, 2018 11:41 pm

A tömeg hamar fölfűtötte a kocsmát, úgyhogy ösztönösen megváltam a garbós pulcsimtól. Csak akkor jutott eszembe, hogy nem feltétlenül jó ötlet, amikor már a székre terítettem a kötött ruhadarabot. Véletlenül a "You're lucky I'm not allowed to do magic outside Hogwarts" felirattal díszített V-nyakú rövidujjú maradt rajtam, mert a reggeli siettségben elfelejtettem lecserélni. Így viszont a sebek egy része és a tetoválás teteje kilógott a takarósból. Szerencsére a sebek többsége már behegesedett, de a fekete tintavonalak szinte világítottak a bézs pólóhoz képest.
- Mikor szereztél tetoválást?
Persze, tudtam, hogy nem fogja nem észrevenni a kikandikáló mintát, de voltam annyira naiv, hogy reméljem, nem fog rákérdezni.
- Múlthéten - feleltem teljesen természetesen. - Nomut megkértem, hogy segítsen vele, mert hihetetlenül tehetséges.
- Nem is tudtam, hogy ilyen jóban vagytok.
- Eddig csak látásból ismertük egymást - vontam meg a vállam.
- És mi az?
Így, a kocsma kellős közepén nem szívesen mutattam volna meg neki, úgyhogy inkább csak leírtam.
- 'Tu as toujours le choix' van rajtam, hogy sose felejtsem el - mosolyogtam rá. - Ha érdekel, majd kevésbé nyilvános helyen megmutathatom.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Szomb. Feb. 03, 2018 11:40 pm

- Nem érzem magam kihasználva - biztosítottam Shiko-t, majd megráztam a fejem. - De egyszer majd tisztáznotok kell a helyzetet, mert, ha máskor nem, a kviddicspályán biztosan találkozni fogtok, és egy csapatban fogtok játszani - emlékeztettem Shiko-t a közelgő eseményre, majd amikor éreztem, hogy a különböző gondolatok kezdenek kicsit túl sokan lenni, elővettem a zsebemből Petit Pierre névre hallgató jegesmedvémet, és miközben a térdemen lovacskáztam vele, elképzeltem, ahogy a külső gondolatok az ő plüssfejébe áramlanak, én pedig kívül maradok a procedúrán.
Kicsit segített, bár nem sokat.
- De nem hiszem, hogy teljesen érdektelen irántad, hiszen visszacsókolt. Az ilyesféle erős érzelmeket pedig a legtöbbször nem lehet racionális gondolkodással befolyásolni - néztem fel Shiko szemébe.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 03, 2018 11:26 pm

- Köszönöm - sóhajtottam hálával vegyes csalódottsággal. Nem tudom, hogy működik ez a gondolatolvasósdi, hiába próbáltam utánaolvasni, hogy jobban megértsem Lidérckét, de nem túl sok hasznos dokumentummal találkoztam. Remélem, nem érzi úgy, hogy kihasználtam. - Bocsánat, hogy erre kértelek, de egy kicsit elkeseredtem. Nem vagyok az, aki szívesen konfrontálódik és félek, hogy mit fog mondani. Voltál már valaha hasonló helyzetben?
A szúrágta asztal erezetét kapargattam, miközben mély és lassú légzéssel parancsoltam magamra nyugalmat. Minden rendben van, a Szellemek úgyis elsimítják majd a szálakat.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Szomb. Feb. 03, 2018 11:20 pm

Egy pillanatra kizökkentett és megdöbbentett a tény, hogy Vincent-en kívül eddig Shiko volt az egyetlen, aki valaha bármilyen módon megkért volna arra, hogy használjam a képességemet, de gyorsan összekaptam magam, és a körmömmel unottan megkocogtattam a korsóm oldalát.
- Megpróbálhatom - vontam nemtörődöm módon vállat, és kiszállva Shiko fejéből, ismét csak a párt környékeztem meg.
Amikor behatoltam Liliana agyába, a gőz még mindig fullasztó volt, de megembereltem magam, és beljebb léptem a dzsungelbe.
- A lány szereti a szőke hercegedet, és örül, hogy végre hivatalosan is randevúznak, de érzi, hogy nincs minden rendben, és ez nyugtalanítja. Aggódik a fiúért, és kismillió kérdése van vele kapcsolatban - tudattam folyamatosan Shiko-val, amit folyamatosan kiderítettem, majd amikor már úgy éreztem, menten megfulladok, kilöktem magam a lány agyából. - Lilianáról ennyit - sziszegtem, miközben ismerős, tompa fejfájás kezdett formálódni a jobb halántékomnál. - Átmegyek a szőke hercegedhez, de addig beszélj hozzám valamit, mert nagyon gyanúsan nézhetünk ki kívülről - vetettem oda Shiko-nak, rutinos gondolatlehallgatóként a külső szempontokat is figyelembe véve, és két gyors lépéssel már a kőfal tövében is álltam, bár továbbra sem nagyon tudtam vele mit kezdeni.
Megkopogtattam kívülről, és végigfuttattam egy darabon a kezem, hátha van valami titkos kapcsoló, amit nem találok meg, de természetesen nem volt. Legutoljára Vincent svéd politikai ellenfelének agyán nem találtam semmilyen rést, így végül a vámpír kénytelen volt megölni őt.
- A szőke herceged agyából meg nem tudok olvasni. Nem tudom, hogy csinálja - vallottam be bosszúsan, és elrugaszkodva a kőfal mellől, ismét csak elkaptam Shiko egy szellőjét.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Liliana Castellano Szomb. Feb. 03, 2018 11:18 pm

- Roxmorts valóban egy varázslatos hely! - ragyogtam, miközben a levetett kabátomat a szék támlájára tettem. - És Te sem voltál egy csapnivaló idegenvezető.
- Köszönöm - hiába nevetett, úgy éreztem, hogy valami nincsen rendben. Hogy pontosabb legyek, egész nap az az érzésem volt, hogy nem minden stimmel.
- Léo, minden okés? - kérdeztem tőle összevont szemöldökkel. - A tóparti buli óta olyan, mintha az eddig is körülötted lévő gát köré még egy várfalat építettél volna. Valószínű, hogy nem tudok segíteni, de szívesen meghallgatlak. Nem tudom, honnan szerezted azt a sebhelyet, illetve nehogy azt hidd, hogy a garbóval elrejtheted a másik kettőt. Ha valaki bánt...
- Hidd el, senki sem bánt - mosolygott rám. - Csak kicsit figyelmetlenebb voltam mostanában.
Nem hittem neki, de egyelőre inkább nem feszegettem a témát.
Liliana Castellano
Liliana Castellano
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2017. Jul. 10.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Anthony Lewis Szomb. Feb. 03, 2018 11:01 pm

-Gyakorlatilag igen... dünnyögtem szórakozott félmosollyal,miközben már a kisozlgálópult fölé függesztett kínálatot böngésztem. -Ami azt illeti, én már ittam vajsört, azt mifelénk is ismerik, és biztos vagyok benne, hogy nagyon jót lehet itt is kapni, az illatokból ítélve. Adsz neki egy esélyt? -kérdeztem kíváncsian, miközben azon töprengtem, hogy ő vajon milyen extravagáns afrikai italokat ismerhet, amikről én talán még hírből sem hallottam.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Szomb. Feb. 03, 2018 10:55 pm

Derűs mosollyal lélegeztem be a megannyi különböző illat, szín, hangulat és érzelem édes kakofóniáját, és könnyed léptekkel Anthony nyomába eredtem. Nem tudom, milyen lehetett ez a hely akkor, amikor csak roxfortos diákok lepték el az asztalait, de ahogy most a sok különböző nemzetiségű és bőrszínű alak egymás mellé zsúfolódott össze a barátságos helyiségben, egészen úgy tűnt, mintha az egész tág világ éppen ebben a kocsmában gyűlt volna össze. Most éreztem meg igazán, milyen nemzeteket összefogó ereje és hatása van a Tusának.
Melegség költözött a szívembe, ahogy eszembe jutott, hogy többek között én is ennek az eseménynek köszönhettem Anthony-t, hiszen, ha nem jövünk el mindketten a Tusára, soha nem ismerjük meg egymást.
- Akkor ez az első alkalom mindkettőnknek? - hunyorítottam pajkosan Anthony-ra, miközben helyet foglaltam az asztalnál, és végighúztam a kezem finom, polírozott felületén.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 03, 2018 10:50 pm

- Igen, de... - a fonatomat piszkálgattam és megvontam a vállam. - Nézd meg, milyen jól érzi magát Lilianával. Nem tudsz valamit kiolvasni belőlük és megosztani velem, hogy mit gondolnak?
Reményteli pillantást vetettem felé, miközben a szemem sarkából a párost figyeltem. Tudtam, hogy Léo tudta, hogy ott vagyok.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Szomb. Feb. 03, 2018 10:45 pm

Felvont szemöldökkel hallgattam végig Shiko beszámolóját, bár mivel még az átlagnál is jóval nyitottabb és nyugodtabb elméje volt, már akkor egy szemvillanás alatt megismertem az egész történetet, amikor az ominózus csütörtökön elhaladtunk egymás mellett a folyosón. Amikor elhívott, már sejtettem, hogy erről lesz szó, és pár kérdés is felmerült bennem.
Azonban mielőtt még feltehettem volna őket, Liliana és Léonard lépett be az ajtón, Shiko gondolatai pedig egyszerűen megkergültek, úgyhogy kimenekültem a fejéből, és megpróbálkoztam a párnál válaszokat szerezni. A szőke fiú gondolatait szokás szerint egy áthatolhatatlan kőfal védte, így képtelen voltam bármit is kiszedni a fejéből. Ez nem kicsit bosszantott, és azon tűnődtem, vajon hol tanulta meg ilyen bombabiztosan megvédeni az elméjét. Liliana egyszerűbb eset volt, hiszen a Tusa második fordulójában már igen mélyre hatoltam az emlékeiben, de most vagy a kocsma, vagy az egész helyzet hatása miatt fullasztó bájitalgőz kavargott gondolatainak dzsungelében, és kis híján megfulladtam, úgyhogy kénytelen voltam visszatérni ahhoz a módhoz, ahogy az átlagos emberek intézik a dolgaikat; a beszélgetéshez.
Mielőtt válaszra nyitottam volna a szám, magamban azért megállapítottam, hogy minden sokkal, de sokkal egyszerűbb lenne, ha mindenki gondolatolvasó lenne. Példának okáért nem kellene beszédre pazarolni az energiáinkat.
- De visszacsókolt, nem? Ez csak jelent valamit - tettem még egy próbát a vajsörrel, miközben árnyékként követtem a gondolataimmal a párt, hogy hátha egy óvatlan pillanatban be tudok surranni a védelmi mechanizmusaik mögé.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Anthony Lewis Szomb. Feb. 03, 2018 10:41 pm

-Bár még én sem voltam itt, állítólag a legklasszabb hely, ha ki akarsz szakadni a mindennapi hajtásból. -invitáltam be Nomut a vendéglátóipari egységbe. Engem is nagyon furdalt már a kíváncsiság, hogy milyen egy hely lesz ez a Három Seprű, de a roxfortosoktól még csak csupa jót hallottam. A helyiségben voltak bőven, de nem zavaróan sokan. Kiválasztttam egy viszonylag félreeső asztalát, és kérdő biccentéssel néztem a lányra, hogy megfelel-e neki.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 03, 2018 10:24 pm

- Nem tudom, mostanában mennyit kontárkodtál a fejemben - szólaltam meg a korsó felénél. Az aranylóan csillogó buborékok áramlását figyeltem tekintetemmel. - , de mégiscsak jobb, ha én is elmondom Neked, ami bánt. Szóval, van ez a srác, Léo, aki mostanában változott át vérfarkassá. És hozzám jött segítségért. Mindig is nagyra tartottam, de ahogy percről percre megismertem, egyre jobban beleestem, ha ez lehetséges. Egy... viharos pillanatban megcsókoltam. Most csütörtökön történt. Azóta nem beszéltem vele, mert nagyon félek attól, hogy tönkretettem az egészet, ami köztünk volt.
Mielőtt még Lin bármit reagálhatott volna, kinyílt a Három Seprű ajtaja, amin nevetve besétált egy ismerős páros. Nem tudtam egy pillanatra levegőt venni, csak elfordítottam a fejemet a bejárattól.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Szomb. Feb. 03, 2018 10:18 pm

Tudtam, hogy ez lesz.
Persze, mert te mindig mindent tudsz.
Nem, csak előrelátó vagyok.

Shiko zaklatott volt. Persze, hogy az volt. Alapvetően ezzel nem lett volna baj, mert tudtam kezelni az ilyen helyzeteket, de a vajsör, amilyen gyorsan az előbb jótékonyan eltompított, most olyan gyorsan billentett ki egy pillanat alatt az újabb kortyok után, Shiko-nak pedig ezzel egy időben lódultak meg a szellő-gondolatai. Ennek eredményeképpen egy pillanatra az idegen gondolatok örvényébe zuhantam, de gyorsan visszakapaszkodtam, és újra elkaptam egy kissé lágyabb szellőt. Azt hiszem, még nem vagyok hozzászokva a brit koszthoz.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 03, 2018 10:09 pm

Élveztem pár korty erejéig a vajsör keserédes ízét ellenállva a gondolatnak, hogy mennyi mindent el tudna tompítani, ha gyorsan felhajtanám az egészet és szereznék mellé pár új üveggel.
Többek között azért szerettem a Három Seprűt, amiért Lin valószínűleg nem: itt folyamatosan lüktet az Élet, annyi érzelem van jelen. Többnyire kellemes-vidám hangulat sugárzott az emberekből, de pár szomorú hullám is belekeveredett.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Szomb. Feb. 03, 2018 10:03 pm

Kissé szkeptikusan álltam hozzá az italhoz, de amikor az első pár korty után éreztem, hogy kellemesen eltompítja a kívülről érkező gondolati hatásokat, mindjárt szívesebben ittam bele még egyszer. Így kissé elviselhetőbb volt a fülledt és zsúfolt kocsma borzalmas zaja.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 03, 2018 9:58 pm

- Két korsó vajsört kérek - léptem oda a pulthoz, majd nem sokkal később a habos csodákkal egyensúlyozva lavíroztam végig a helyen szabad hely után kutatva. Egy kicsi, sarokban álló körasztalra tettem le végül a mézes színű italokat és szereztem két széket. - Szerintem ízleni fog. Egészségünkre! - emeltem koccintásra a párás üvegkorsót.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Szomb. Feb. 03, 2018 9:50 pm

- Nekem mindegy, válassz te - vontam meg a vállam, és miközben az ujjam köré csavartam egy rózsaszín hajtincset, igyekeztem nem idegösszeomlást kapni.
A kortársaim egyébként is jóval intenzívebben gondolkodtak, mint a felnőttek, de egy zsúfolt kocsmában ezeknek a gondolatoknak az erőssége még hatványozottabb volt, és annyi sok hang dübörgött egyszerre az agyamban, hogy a sajátjaimat már meg sem hallottam. A rengeteg különböző gondolat útvesztőjében bolyongva végül ráleltem Shiko megnyugtató fuvallat-tűnődéseire, és beléjük kapaszkodva könnyebb volt itt maradni. Bár, azt sem gondoltam volna sosem, hogy egyszer majd éppen egy vérfarkas gondolatai fognak szilárd kapaszkodót nyújtani. Változnak az idők.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 03, 2018 9:39 pm

- Az első kört én fizetem - jegyeztem meg, hogy egy kicsikét erősítsem Linben a pozitív érzést. Csak az én noszogatásomra jött el, úgyhogy szerettem volna meghálálni neki. A meleg-füstös-régi-ismerős illatnál csak a meleg narancsos-barnás fények voltak nyugtatóbbak. - Köszi, hogy eljöttél velem, szükségem volt rá. Coopnak most más programja van. Mit kérsz?
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 03, 2018 9:36 pm

A legtöbb hetedéves törzshelye
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 3 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.