Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tantermek

+10
Charlize Brown
Natasha Horne
Liliana Castellano
Matt Hunter
Léonard Harman
Anthony Lewis
Alex Chekov
Nomusa Adeyemi
Jev Chekov
Admin
14 posters

8 / 21 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next

Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Dec. 15, 2017 11:27 pm

- Gondolom - bólogattam gúnyosan.
Vajon minden tanár ilyen átlátszó dumával próbálja meggyőzni a diákjait? Alternatívák, hogyne, persze.
Léo nevének említésére azonban beúszott egy homályos emlékkép, amikor még az első próba során a fiú megkért, hogy szóljak, ha ez a Solomon feltűnik az iskolában. Ő szerepelt Lily emlékében is, a férfi, akihez annyira kötődött. Léo és Lily is ismerik ezt az embert, de mégis ki ő? Meg itt van ez a Jacques-dolog. Amikor a vérfarkas-kutatásom során lenyomoztam Léo családfáját, mintha így hívták volna az apját. Na jó, ez az egész zűrösebb, mint gondoltam.
- Csak a kedves igazgatónővel való ártatlan csevejre gondoltam - legyintettem negédesen mosolyogva, majd pötyögtem egyet-kettőt, és a szimulációs programot szüneteltetve, újból megnyitottam az aurorköpeny-programot.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Joseph Martin Solomon Pént. Dec. 15, 2017 11:14 pm

- Nem "fejet mosni" jöttem, hanem alternatívákról beszélni - javítottam ki. A reakciója a várt volt, még akkor is, ha egy szokásos iskolakerülő játszotta volna az ártatlant. A terem alapján viszont sejthető volt a kirobbanó, érzelmekkel túlfűtött válasz, amit meg is kaptam. - Miután Jacques... Léonard mesélt rólad egy keveset. Viszont mielőtt továbbmennénk... Melyik malőrre gondoltál?
Joseph Martin Solomon
Joseph Martin Solomon

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2017. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Dec. 15, 2017 11:09 pm

- Ó, remek, sőt, fantasztikus! - csaptam le a bögrét kissé talán túl erősen Papillon-ra. - Már éppen akartam kérni még egy fejmosást. De ne fáradjon, köszönöm, higgye el, megleszek. Még van hetvenkét órám, hogy kitaláljam, hogyan fogja az egész iskola elfelejteni ezt az aprócska malőrt - szívtam bele a kólámba, és átlöktem magam Camouflage-hoz. - Megoldom, ne aggódjon - biccentettem, kissé talán túlzásba víve a gúnyt, de a szívem ismét elkezdett a szokott ütem hatszorosával dörömbölni a bordáimon, én pedig nem akartam ez előtt a Solomon előtt még egyszer átélni azt, amit a McGalagonnyal történt beszélgetés után kénytelen voltam.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Joseph Martin Solomon Pént. Dec. 15, 2017 11:00 pm

- Joseph Solomon vagyok - mutatkoztam be. Meg sem próbáltam formálisan viselkedni vele, mert fölöslegesnek tartottam. - Jelenleg tanári munkakörben. McGalagony küldött hozzád.
Kíváncsi voltam arra, mit vált ki belőle az utolsó mondat. Úgy figyeltem a reakcióit, mint amikor vallatnunk kellett valakit.
Joseph Martin Solomon
Joseph Martin Solomon

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2017. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Dec. 15, 2017 10:49 pm

Felvont szemöldökkel ellenőriztem a helyet, amit megjelölt, és ingerülten vettem tudomásul, hogy igaza van. Pár ideges kattintás után helyrehoztam a hibát, miközben egy gyors oldalpillantással szemügyre vettem háttal álló alakját. Mégis ki a bánat ez az ember? Valahogy halványan ismerősnek tűnt, de nem tudtam volna megmondani, honnan. Na, nem mintha ezen meglepődtem volna.
- Akkor meg mit akar? - csúszott ki a számon kicsit durvábban, mint terveztem, de kezdett egyre inkább irritálni, hogy a személyes teremben nézelődik, illetve erősen zavart a helyváltoztatásban is, így Camouflage-tól csak Papillon-ig tudtam csúszni, miközben félúton ledöntöttem egy bögre kávét.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Joseph Martin Solomon Pént. Dec. 15, 2017 10:41 pm

- Nem egészen - nem törődve a gyerekes hátatfordítással és a még franciáktól is szokatlan udvariatlansággal, közelebb léptem a monitorokhoz. A programozáshoz csak alapszinten értek, amennyire muszáj volt megtanulni az egyetemen, és valószínűleg pont ezért vehettem észre azt az aprócska hibát, ami bár tönkre nem teszi, de laggoltathatja a játékot. - Én azt ott a helyedben kicserélném.
A képernyőtől elfordulva az asztalnak dőltem és végre megnéztem, mivel állok szemben. Látszott, hogy valaki megpróbált rendet tartani, de az is biztos, hogy nem a lány volt az. A kávé kesernyés felhője lengte be az egész szobát, a függőséget a mindenhol heverő kávéscsészék, -bögrék, -poharak is igazolták.
Joseph Martin Solomon
Joseph Martin Solomon

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2017. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Dec. 15, 2017 10:36 pm

A francia szavak hallatán a meglepetéstől izgalom és gyenge szikrák futottak végig a gerincemen, és kis híján megfordultam, hogy megnézzem, ki is lépett be, de aztán magamra parancsoltam, és hűvös érdektelenséget tanúsítottam.
- Chuis pas là - válaszoltam automatikusan, de amikor Mokka rám pirított, hogy viselkedjek, egy fokkal udvariasabb hangot ütöttem meg. - Miben segíthetek? A harmadik próbával kapcsolatban keres? - folytattam a társalgást franciául, de közben egy pillanatra sem vettem le a szemem a képernyőről.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Joseph Martin Solomon Pént. Dec. 15, 2017 10:28 pm

Nem értettem, Minerva miért engem bízott meg ezzel a feladattal. Minerva... Még mindig furcsa, hogy így hívhatom. Kopogtam az ajtón és benyitottam.
- Bonjour! Je suis désolé de te déranger - üdvözöltem a lányt, és úgy döntöttem, hogy a beszélgetés többi részét is franciául intézem. Talán így nem lök el magától rögtön. - Bejöhetek?
Körbenéztem a szobában, ami sokat mondott az itt élőről. Mielőtt viszont elemezni kezdtem volna, a képernyőkön futtattam végig a tekintetemet gyorsan megállapítva, hogy Mademoiselle Sauveterre játékprogramot ír.
Joseph Martin Solomon
Joseph Martin Solomon

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2017. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Dec. 15, 2017 10:21 pm

Éppen az új, általam kifejlesztett, autóversenyzős szimulációs játékomat teszteltem, amikor Mokka szólt a fülesen keresztül, hogy újabb látogatóm közeledik a folyosón.
- Mon Dieu, Mokka, mit aggódsz, ennél rosszabb már nem lehet - morogtam, miközben félrerántottam a szimulált kormányt, és beelőztem az előttem robogó versenyautót, majd tiszta győzelemmel az első helyen száguldottam át a célvonalon.
Azonban a teljesítménnyel közel sem voltam elégedett.
- Még javításra szorul - dünnyögtem az orrom alá, amikor kikapcsoltam a szimulátort, és felkapva Papillon-ról a szerszámosládámat, egy fél nutellás palacsintával a számban visszasuhantam Camouflage-hoz, hogy kijavítsam a programhibákat.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Jev Chekov Pént. Dec. 15, 2017 9:19 pm

-Se… semmi gond.-hebegtem vissza a szokásos zavartságommal, mikor valaki kizökkent a tervezésből. Egy ideje már képtelen voltam figyelni az előadásra, mert valójában én sosem éreztem elhivatást az iránt, hogy mindenféle nyavalyákat hajkurásszak és gyógyítsak meg.
-Ugye nem veszed tolakodásnak, ha megkérdezem, mit tervezel ilyen elmélyülten? -kérdezte vidám érdeklődéssel Matt.
-Öh… hát ez tulajdonképpen egy már egy létező dolog, csak tovább akarom fejleszteni. -itt nagy levegőt vettem, hogy nekiveselkedjek és megpróbáljam érthetően összefoglalni az utolsó találmányomat. -Szóval, terveztem egy eszközt, ami hasonlít egy interaktív térképre. Mint… tudod, a Tekergők Térképe, biztos hallottál róla. Hasonló elven elkészítettem a Naprendszer térképét, ami ábrázolja a bolygók aktuális állását, mozgási sebességét, de ami az érdekesebb, hogy az összes itt áthaladó mugli űrhajót és műholdat is tudom rajta követni. -magyaráztam, zavaromban a szemüvegemet igazgatva. Merlin, vajon most mennyivel növekedett a csodabogárság-rátám…?
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Matt Hunter Pént. Dec. 15, 2017 9:18 pm

Mindeközben a pályaválasztási előadásokon:

Végre elkezdődött Az Előadás, amiről tudtam, hogy nekem szól. Kritikusan hordoztam végig a tekintetem az összegyűlteken és azt méregettem, hogy kik azok, akikről el tudom képzelni, hogy tényleg gyógyítók lesznek. Meglepően sokan gyűltünk össze, de sok emberről tudtam, hogy csak a természettudományok iránti érdeklődése miatt ült be ide, de valószínű békésen végigunatkozzák a pálya konkrétumait részletező részeket. Az előadó egy igencsak tekintélyt parancsoló idősebb úr volt, aki éppolyan szigorú tekintetet és pengevékonyra préselt ajkakat tudott produkálni, hogy McGalagonyval bizonyára jól megértenék egymást. Bár az általános megjelenése nem indokolta, mégis egy elegáns sétapálcával ütemesen koppintgatva a padlón sétált be a katedrára, zakóján büszkén viselve a Gyógyítók egységes jelét: kör alakú mezőben egy csont és egy varázspálca keresztezik egymást. Megigézve bámultam a logót, majd átadtam magam az előadásnak. Nem volt szükségem jegyzetelni, hiszen az infók többségét már kívüről tudtam, például hogy kiváló teljesítménnyel kell RAVASZT-t tenni bájitaltanból, gyógynövénytanból, bűbájtanból és SVK-ból. Sokan elhűlve kezdtek hebegni a szomszédaiknak, ám ekkor az előadó egy erélyes pálcakoppintással ismét olyan fegyelmet teremtett, hogy aztán jó időre szinte vágni lehetett a csendet. Ez a jelenet többször is előfordult a prezentáció egy órája alatt, ami bebizonyította számomra, hogy a gyógyítók képzői nem nagyon ismernek kegyelmet a szertelen fiatalokkal szemben. Pár sorral hátrébb üldögélt Tony és Nomu, és egy notesz vándorolt közöttük, gondolom levelezés céljából. Ha jól tudom, barátomat ezért eszi itt a fene, mert a trollos idiótaságáért büntetésből az összes létező előadáson jelen kell lennie.
A varázsló már harmadszorra állt neki taglalni, hogy a gyógyítói munka nem játék, és hogy az elképzelhető legfelelősségteljesebb hivatás, mikor már az én figyelmem is jelentősen lankadt. Így elkezdtem bambulni a balomon ülő Jev noteszét, aki szegény, kínjában már a sokadik oldalon kezdett valamit skiccelni és vadul írogatni. Érdeklődve figyeltem, hogyan jár a keze a ceruzával, ám egy számomra viszonylag értelmezhetetlen tervrajz volt valamiről. Valószínű már kissé feltűnően bámulhattam, mert mikor felnézett és észrevett, a zsenik eszelős szemcsillogása rögvest kissé ijedt és szégyenlős pillantásba ment át. Csak messziről ismertem bajnoktársamat, de remélem, nem bántottam meg a tolakodásommal.
-Ne haragudj, hogy így bámultam a rajzodat, tudom, hogy nem rám tartozik. -súgtam neki, kényelmetlenül fészkelődve a székemen.
Matt Hunter
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2017. Jul. 15.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Pént. Dec. 15, 2017 9:06 pm

- Nem is értem, miért próbálkozom - morogtam magamban. Leültem az asztalomhoz és miután nyolcszor átolvastam a levelet, kinyomtattam, majd egy pálcaintéssel beborítékoztam őket. Kézzel ráírtam az összes borítékra a nevet, majd ABC-rendbe rendeztem.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 09, 2017 10:49 pm

- Nem csak videojátékozni szoktam, és nem tudom, hogy jött ez most ide - ment fel bennem a pumpa egy pillanat alatt, amellett, hogy a pulzusom egy századmásodperc alatt eredeti értékének ötszörösére ugrott.
McGalagony elmondta volna neki? De nem mertem ennél tovább gondolkodni ezen az eshetőségen, így ehelyett kétszeres erőbedobással csúszkáltam az asztalok között, hogy eltereljem az agyam figyelmét a bensőmben egyre növekvő pánikról.
- Mokka, palacsintát! - kiáltottam oda a számítógépnek, miközben éreztem, hogy a kezem ismét elkezd remegni.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 09, 2017 10:27 pm

- Mint például videójátékozni 0-24 ahelyett, hogy órákra járnál?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 09, 2017 10:23 pm

Ugyan nem tudtam volna megmondani, miért, de attól a perctől kezdve, hogy Léo belépett a szobába, úgy éreztem, mintha egy láthatatlan fal feszült volna közénk. Ezzel a pár szóval azonban a fiú egy pillanat alatt lebontotta ezt a válaszfalat, és hála öntött el, hogy képes és hajlandó volt erre.
- Miért ez a hirtelen irányváltás? Eddig nem ez volt az álmod? - kérdeztem kattintgatva, majd utasítottam Mokkát, hogy rendeljen vakondbőrt. - De most őszintén, miért hallgassam azt órákon át, amit már egyébként is tudok? Kidobott idő, és ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 09, 2017 10:13 pm

- Mert nem szeretnék auror lenni, Liz - sóhajtottam. Az apám jutott eszembe, és azt, hogy eddig is csak csalódás voltam neki, de ezután méginkább az leszek. - És kérlek, gyere el velem!
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 09, 2017 10:07 pm

Csak egy ideges biccentéssel nyugtáztam, hogy ismét elvesztettem az időérzékem, de őszintén szólva már meg sem lepődtem.
- Már miért lőttek volna az aurorságnak? Remus Lupin óta már minden munkahelyen elfogadják a vérfarkasokat, illetve tudtommal még mindig Harry Potter az aurorok főparancsnoka, és belőle nézem ki a legkevésbé, hogy diszkriminálná a vérfarkasokat, mindazok után, amin keresztülment - hadartam el, de egyszerűen nem tudtam Léo szemébe nézni, mert egy hang a fejemben csak gratulálni tudott, hogy még egy ember életét tettem tökéletesen és teljesen tönkre. - Nem megyek, de érezd jól magad - kattintgattam párat, majd ellöktem magam Papillon-tól.
Két kattintás között eszembe jutott a tóparti esemény is, de inkább az ajkamba haraptam, és nem szóltam. Még akkor sem, amikor Mokka félreérthetetlenül megjelentetett egy kis vágóképet a tóba csobbanó Léo-ról az éppen aktuális számítógépem bal sarkában. Ingerülten becsuktam, és igyekeztem a számítógépnek telepatikusan üzenni, hogy ez az egész Lily és Léo dolga, és valószínűleg már egyébként is túl van az egészen, úgyhogy felesleges, sőt, kifejezetten káros lenne felhozni.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 09, 2017 9:51 pm

- Mivel most tervezem még csak kiadni a feladatot, nem csodálkozom, hogy nem küldtek választ - közöltem a lánnyal. Sokáig ültem a töprengve azon, hogy beszéljek-e Lizzel vagy sem arról, amit McGalagony mondott, de egyelőre még nem hozom fel. - Nem, még nem tudom. Az aurorszakmának lőttek, úgyhogy most nem igazán van ötletem. Ma délután azért találkozunk az elektromágián? Minden előadásra bemegyek és az Neked is érdekes lenne.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 09, 2017 9:32 pm

- Ó, bonjour Léo! - toltam le a fülemről a fülhallgatót, amikor Mokka, megkopogtatva a vállamat, jelezte, hogy látogatóm érkezett, majd megpillantva a kávés poharat, odacsúsztam Coccinelle-l, és egy hajtásra megittam. - Még egy bajnok sem küldte be a szobaötletét, úgyhogy nem tudsz mit ellenőrizni, sajnálom - csusszantam vissza Camouflage-hoz, és felnagyítottam a mágikus adathordozót a pajzzsá alakítható köpenyen, amelyre már elég időt pazaroltam ahhoz, hogy kezdjek igazán mérges lenni, amiért még mindig nem jöttem rá a titok nyitjára. - Eddig is volt rá lehetőségem, de ez a helyiség sokkal jobban tetszik, úgyhogy maradnék, ha nem gond. Legyen inkább sárkánybőr? - az utolsó kérdésem már Mokkának szólt, de miután a számítógép ezt határozottan ellenezte, mondván, hogy az túl drága lenne, megrántva a vállam, maradtam a vakondbőrnél. - Mi újság, megtaláltad már az álomszakmád? - érdeklődtem, beleszippantva a kólámba.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 09, 2017 9:16 pm

Nem szánt szándékkal kerültem az alagsori termet, amiben Liz dolgozott, de valahogy már harmadik napja nem ejártam arra. Most megálltam egy pillanatra két pohár kávéval a kezemben, majd nagy levegőt vettem és beléptem.
- Jó reggelt! Ugye tudod, hogy a következő másfél hónapban lakhatsz a saját szobádban? - tettem le elé az egyik poharat és a másikkal leültem az asztalomhoz.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Dec. 03, 2017 9:58 pm

- Na, az viszont érdekel - dörzsöltem össze ördögi vigyorral a kezeimet. - Hátha leég vagy felrobban valami!
- Nem hiszem, hogy hoztak élő sárkányokat - szúrta közbe Eric, de lazán elengedtem a fülem mellett megjegyzését.
- Nincs izgalmasabb állat egy sárkánynál, én mondom nektek! - mosolyogtam önelégülten.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Dec. 03, 2017 9:55 pm

- Öhm... - vettem elő újra a papírdarabot. - Dragonológus és egyéb sárkányokhoz kapcsolódó szakmák. Kiket érdekel?
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Dec. 03, 2017 9:52 pm

- Már van gyakorlatunk benne, ne izgulj - vágtam szenvedő arcot, mire Eric játékosan oldalba bökött.
- Még csak egy előadáson vagyunk túl, ne dramatizáld túl a helyzetedet! - csóválta meg mosolyogva a fejét a fiú.
- Ennyi is elég volt. És mindjárt kezdődik a második - szenvedtem látványosan. - Miről is fog szólni a következő?
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Alex Chekov Vas. Dec. 03, 2017 9:49 pm

-Ó, köszönöm, örülök, hogy így gondolod, de nehogy végigunjátok velem azt az előadást! -hárítottam vissza ijedten. Bár a Szent Katrinban nagyjából olyan emberekkel voltak mindig Bájital-óráink, akiket érdekelt a dolog, el tudom képzelni, hogy akinek köze nincs az egészhez, azoknak milyen egy kínzás lehet.
Alex Chekov
Alex Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 82
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Dec. 03, 2017 9:46 pm

- Szerintem is nagyon jó lenne Neked, Alex! - mosolyogtam a fiúra. Előhúztam a tekercset a zsebemből, amin az összes előadást feltűntették. - Lesz egy előadás szerdán, amit a brit és a bolgár egyetemek előadói közösen tartanak. Szerintem érdemes lenne megnézned! Majd elkísérünk.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 8 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 21 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.