Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tantermek

+10
Charlize Brown
Natasha Horne
Liliana Castellano
Matt Hunter
Léonard Harman
Anthony Lewis
Alex Chekov
Nomusa Adeyemi
Jev Chekov
Admin
14 posters

16 / 21 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next

Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szer. Nov. 01, 2017 11:05 pm

- Úúú, csak nem a rossz fiúk az eseteid? Az otthoni ügyeim komplikáltak, hogy nagy vonalakban fogalmazzak. Unalmas kis történetek - próbáltam a lehető legártatlanabb mosolyomat felvenni. - És ezek azok, amelyek összegyűltek az idők során. Tudod, nem mindig volt időm átvenni őket, úgyhogy megunták és inkább lehozták.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szer. Nov. 01, 2017 11:01 pm

- Ilyen sokat egyszerre? - ütköztem meg, és nem gyakran fordul elő, de megálltam két asztal között, és Léo felé fordultam. - Ennyire lázadó vagy otthon meg az otthoniakkal, vagy mi van? - húztam össze a szemem gyanakodva. - Megáll az eszem, még a végén kiderül tökéletes kapitányról, hogy valójában egy engedetlen gyerek - csóváltam meg a fejem hitetlenkedve, majd folytattam utamat Bastien felé.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szer. Nov. 01, 2017 10:57 pm

- Az a baj, nem nyugtathatlak meg, mert simán felrobbanhatnak - nevettem. - Elolvashattad volna a borítékot és akkor tudnád, de értékelem, hogy tiszteletben tartottad a magánügyeimet. A szüleim küldték őket, ha mindenképpen tudnod kell.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szer. Nov. 01, 2017 10:54 pm

- Biztos igazad van, isteni kapitány - forgattam a szemeimet unottan, majd ellöktem magam Bastien-től, és miközben két asztal között csúsztam, a térdeimen doboltam egy sort. - De nem válaszoltál a kérdésemre: kitől jöttek a levelek? Az az alacsony, barna hajú, copfos lány hozta be, de nem volt hajlandó elárulni, kitől jöttek vagy miért. Én pedig utálom, ha olyan tárgyak vannak a felségterületemen, amelyek vagy haszontalanok, vagy robbanógránátot rejthetnek - vetettem egy oldalpillantást a levelekre.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szer. Nov. 01, 2017 10:50 pm

- Hát, azért hozzád sosem fogok felérni - elnevettem magam. - Lényegében már beköltöztem hozzád, és szerintem még nem láttalak aludni Téged, ha a pár másodperces filmszakadásaidat nem számítjuk annak. De kialvatlanság ide vagy oda, azért még így is jól nézek ki, és ezt Te is tudod. Sőt! Így, hogy látják rajtam, hogy én is majdnem ember vagyok, még közelebb vagyok a publikum szívéhez, mintha csak az isteni formámat látnák.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szer. Nov. 01, 2017 10:46 pm

- Azok meg kitől jöttek? - pislogtam fél szemmel a levelek felé, majd Léo gyűrt ábrázatára néztem, és szippantva egyet a kólámból, odavetettem a fiúnak: - Te se sokat alszol mostanában, ahogy elnézlek.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szer. Nov. 01, 2017 10:44 pm

- Mokka, remélem, hogy ezt a beszélgetést rögzítetted - néztem körbe a teremben vigyorogva, majd a számítógép sarkában lévő órára pillantottam. - Hogy az a háromfejű kutya enné meg... Amióta elkezdtünk a második próbára készülni, újra lőttek az időérzékemnek.
Ahogy a hajamba túrtam volna (, ami amúgy kifejezetten rossz szokásommá vált), levertem az asztalomon lévő leveleket, amelyek felbontásra vártak. Nagy sóhajjal vettem fel őket, majd arrébb toltam a kupacot.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szer. Nov. 01, 2017 10:36 pm

- Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű - dörmögtem az orrom alá morcosan, miközben Léo a túlhajtásról papolt.
Na, pont az ő tanácsa mérvadó az ügyben, mi?
- Felőlem mehetünk - legyintettem rá végül a felvetésére, mert tudtam, hogy úgysem fog békén hagyni, amíg be nem adom a derekam. - Mokka pedig majd addig ügyel - vettem el az újabb csésze kávét kedvenc számítógépemtől.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szer. Nov. 01, 2017 1:15 pm

- Édesem, bele fogsz őrülni, ha ezt folyamatosan így nyomod - közöltem vele, s a legszebb mosolyomat villantottam rá. - Szükséged van egy kis pihenésre. Mit szólnál ahhoz, hogyha befejezzük az összes emléket, kimennénk a parkba sétálni egyet, hogy kitisztuljon az agyunk? És akkor ígérem, hogy nem fogom véghez vinni az eredeti emberrablásos tervemet.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szer. Nov. 01, 2017 12:08 am

- Léo, nem tudom, feltűnt-e, de éppen dolgom van - mutattam értetlenül a hat kivilágított képernyőre, amelyeken fejenként legalább hét sorban futottak az adatok. - Most pont nem érek rá szocializálódni - rajzoltam gúnyos mosollyal macskakörmöket a levegőbe. - De majd ha kevésbé leszek elfoglalt, szólok - legyintettem felé, és tovább csapkodtam a billentyűket, majd egy (Mokka tanúsága szerinti) öt másodperces filmszakadás után továbbsuhantam.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szer. Nov. 01, 2017 12:04 am

- Akkor mi lenne, ha kicsivel kezdenénk? - kérdeztem eltökélten. - Például, amikor legközelebb elmegyek valamiért a klubba, akkor velem jössz. Itt van a folyosó másik végén. Ha nem szeretnéd, akkor megvárhatsz kint, de be is jöhetsz velem, aztán majd meglátjuk, hogy lesz. Nem harap ott senki.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szer. Nov. 01, 2017 12:02 am

- Palacsinta itt lent is van - legyintettem, majd beleittam a kólámba. - Ráadásul nem lehetsz mindig ott, hogy figyelj rám. Liz és az emberek keveréke olyan, mint egy felrázott kóla. Nem lesz jó vége. Meg az agyamat sem éppen erre tervezték - szóltam oda Mokkának egy újabb adag sült krumpliért.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Okt. 31, 2017 11:56 pm

- Én ugyan nem hátrálok vissza. Tudom, hogy élvezted a palacsintát - próbáltam a gyengepontjaira tapintani. - És seki nem harapott meg, nem piszkáltak, minden rendben ment. Magam ellenőriztem mindent. Úgyhogy szerintem teljesen készek vagyunk egy második próbálkozásra, majd ezután a próba után. Úgyis sok időnk van a harmadikig. Kérlek!
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Okt. 31, 2017 11:52 pm

- Én kértem elnézést, szívtipró kapitány - szalutáltam gúnyosan Léo felé, és inkább ráhagytam a Lily-vel kapcsolatos ügyleteit.
Majd beismeri magának, ha akarja.
- Na, viszont ez az, amit végképp elfelejthetsz; nem tudom, rémlik-e még a zárjuk-le-az-első-próbát-bulid. Szerintem elég nyilvánvalóvá vált akkor számodra is, hogy a társadalom és én nem alkotunk jó párost - pötyögtem egy sort az egyik számítógépen, mielőtt kértem volna Mokkától még egy adag kávét.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Okt. 31, 2017 11:47 pm

- Pfff.... Kérlek szépen... - forgattam a szemem. - Mind a ketten tudjuk, hogy térd nem marad szilárdan, ha rászánom magam. A szerelem nyelve az anyanyelvem. Viszont se a sztereotípiákat nem szeretem, és Ana sem jön be nekem úgy, tárgytalan a vita. Inkább beszéljünk másról - pördültem egyet a székemen. - Például kezdhetjük azzal, hogy hogyan viszlek emberek közé.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Okt. 31, 2017 11:41 pm

Felvetésére nemes egyszerűséggel csak felhorkantam.
- Lehet, hogy túl korán hagytam neked békét - fújtattam ingerülten. - Te is ugyanolyan jól tudod, mint én, hogy ide, hozzánk csak olyan emlékek kerültek, amelyek meghatározóak voltak az adott ember életében. Lily számára, akár tetszik, akár nem, akár elfogadod, akár nem, egy fontos emlék volt ez a kis táncnak csúfolt valami, amit ti itt bemutattatok, és mérget mernék rá venni, hogy neked is az volt - ittam bele a kólámba. - Amúgy meg nem is tudom elhinni, hogy lehetsz ennyire analfabéta a szív ügyeiben, amikor az anyakönyvi kivonatod szerint te is francia vagy - forgattam unottan a szemeim, mielőtt tovább suhantam volna Pamplemousse-hoz.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Okt. 31, 2017 11:34 pm

- Liliana... A neve Liliana... - motyogtam, miközben tudtam, hogy igaza van. - De táncoltunk együtt.
Miután Mokka nem tervezte a kiiktatásomat, visszaültem a székemre.
- Amúgy nem vagyok biztos abban, hogy ezt kéne betenni második emléknek neki. Nem vagyok benne biztos, hogy jelentett neki annyit, hogy segítsen a kérdés megválaszolásában.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Okt. 31, 2017 11:32 pm

- Hát, abból ítélve, ahogy a mumusozásra reagált, én százötven százalékra tippelném a halálod esélyességét egy esetleges kiderülés esetén, de lehet, hogy alábecsülöm Lily-t - tűnődtem, majd Mokkát inkább elküldtem kávét csinálni, így békét hagyva Léo-nak.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Okt. 31, 2017 11:29 pm

A hirtelen rámtámadó Mokka lelökött a székemről, de szerencsére puhára estem.
- Hé, ez nagyon nem fair... - bújtam menedékbe. - És amúgy meg nem fogja megtudni és kész. Ha meg mégis, akkor remélem, hogy nem fog meggyilkolni. Nem fog. Ugye?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Okt. 31, 2017 11:26 pm

- Igen, persze - bólogattam gúnyosan és felettébb szkeptikusan, majd miközben Grigorijjal videojátékoztam, Mokkával megsortüzeztettem Léo-t. - Gondolkoztál már azon, hány darabban végzed a föld alatt Lily keze által, amikor kiderül, hogy te álltál az egész Tusa mögött? - vágtam össze egy újabb adag emléket.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Okt. 31, 2017 11:21 pm

- Ezt - hajítottam az első párnát. - Az árulásodért kapod, Katona. És ezt - röpült a második. - meg mert jól esik. Csak táncoltunk, Liz, semmi több nem történt, és ezt Te is tökéletesen látod. Meg különben is, tudod, hogy nem jön be nekem. Hihetetlenül idegesítő, ha nem vetted volna észre...
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Okt. 31, 2017 11:15 pm

- Igazából csak te - csócsáltam egy virslit két asztal között. - Mert te vagy az értelmi szerző, én csak parancsokat teljesítek - szalutáltam neki a virslivel. - Meg amíg téged pellengérre vonnak, addig elmenekülök - biztosítottam jóindulatomról, majd pár (többnyire) néma (na jó, káromkodásokkal erősen megtűzdelt) csúszkálós perc után odaszóltam Captain Hogwarts-nak. - Egyébként, hősszerelmes kapitány, nem tudtam figyelmen kívül hagyni Lily emlékében a csodálatos szereplésed; nem is mondtad, hogy már idáig jutottatok - csapkodtam ketchup-ös kézzel a billentyűzetet Bastien-nél.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Okt. 31, 2017 11:10 pm

- Az emlékfolyamon kívül? Csak a nagy finálé - mosolyogtam rá. Folytattam az eddig kész emléksorok böngészését. Eddig Liliana-Jabari, Natasha-Pavel és Charlie-Matt párosoknak volt teljesen kész, míg Alex-Jev párosnak csak félig-meddig, a többiekről meg még ne beszéljünk. - De először hozzuk össze az emlékeket, aztán azt meg megcsináljuk.
A kezem valóban remegett a sok kávétól, úgyhogy úgy döntöttem, megvárom, amíg kimegy teljesen a szervezetemből és utána majd elmegyek aludni. Szóval még volt pár szabad órám.
- Ha valaha kiderül, hogy ezt mi csináltuk, halottak vagyunk - motyogtam az orrom alatt.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Okt. 28, 2017 10:24 pm

- Merci beaucoup - kaptam el a dobozt a levegőben, majd egy lendülettel felrántottam az új csukát a lábamra.
Pár percig csendben dolgozgattunk, majd megérdeklődtem Léo-tól, hogy van-e még más dolgunk a második próbára az emlékfolyamok összeállítása mellett.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Okt. 28, 2017 10:16 pm

Biztonságos távolságra húztam a maradék kávéspoharat, s egyet felkaptam, miközben átfutottam az eddig kész munkát.
- Először is, nem kell engem megmenteni, nem tudom túladagolni magamnak a kávét - jelentettem ki. - Megnéztem. Másodszor is, mindent láttál, ami a bálon történt, de köszönöm kérdésed. Nagyon jól ment, úgyhogy teljes mértékben megérte. S, ha már szóba hoztad: Invito csomag! - intettem a pálcámmal, mire a sarokban lévő kupac alól (lényegében már átköltöztem Lizhez, ami mondjuk nem nagy távolság, mivel a mardekáros klub is itt van az alagsorban) egy doboz röppent a kezembe, amit átnyújtottam neki. A doboz egy új cipőt rejtett.

Tantermek    - Page 16 156743C_standard
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 16 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

16 / 21 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.