Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Három Seprű

+3
Liliana Castellano
Céline Lepetit
Shikoba Talako
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Vas. Feb. 04, 2018 9:15 pm

Egyetlen pillanatra örültem, hogy Shiko nem gondolatolvasó, mert majdnem kibukott a számon egy olyan mondat, amiért Vincent kérdés nélkül megölt volna, különleges képesség ide vagy oda.
- Mióta kviddicsezel? - tettem fel elterelésként egy teljesen semleges kérdést, és egy pillanatra bármit megadtam volna azért, hogy olyan kérdéseket tudjak feltenni más embereknek, amelyekre nem tudom a választ.
De ilyenek nem léteztek.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Anthony Lewis Vas. Feb. 04, 2018 9:13 pm

Egy ideig fontolgattam a szavait, majd sóhajtva válaszoltam.
-Igen, ez mind klasszul hangzik, csak, tudod... én, mint mugli születésű, nem tudok így gondolkodni, bármennyire is jólesne belenyugodni, hogy működne egy ilyen élet. Tudod, a mugli világban azt sulykolják beléd, hogy muszáj egy biztos, jól fizető állást szerezned, még akkor is, ha nem a szíved csücske. A biztonságra megy rá mindenki. -magyaráztam tompán, elkenődve. Persze sosem értettem ezzel egyet, mint lázadó gyerek, az volt a dolgom, hogy bebizonyítsam az ellenkezőjét, de mostanra, a felnőttkor küszöbén már végleg nem tudom, hogy mit kéne tenni.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Vas. Feb. 04, 2018 9:08 pm

- Neked mik a legjobbak? - kérdeztem vissza, de szinte rögtön meg is bántam a hirtelen feltörő kérdést. Már csak beszélnünk se lenne szabad róla, nemhogy ilyen kérdéseket felvetni. - Felejtsd el, nem kérdeztem semmit.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Vas. Feb. 04, 2018 9:06 pm

Rövid biccentéssel fogadtam Shiko szavait, majd a kezembe vettem a poharat.
- Reméljük a legjobbakat - hajtottam le a maradék italt egy mozdulattal.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Vas. Feb. 04, 2018 9:03 pm

Összeszorult a szívem, amikor láttam, hogy mennyire vívódik, és megnyugtatóan a karjára tettem a kezem.
- A zenélés és a szerelés nagyon jól hangzik - mosolyogtam biztatóan a fiúra. - Tudod, amikor anya és apa megalapították a cirkuszt, nekik sem volt konkrét céljuk, csak azt tudták, hogy szeretni szeretnének és ezt a szeretet meg akarják osztani az egész világgal. Egy pillanatra sem voltak hajlandóak belenyugodni abba, hogy egy szürke, monoton valóságba kényszerítsék bele őket, így a saját erejükből megváltoztatták a sorsukat, és követték az álmaikat. Én hiszek benne, hogy mi is ilyen emberek vagyunk - szorítottam meg Anthony karját, és szinte láttam egy láthatatlan, ám súlyos ígéret hangtalan megfogalmazódását.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Vas. Feb. 04, 2018 8:56 pm

- Csak az Idő lehet a megmondója - hajtottam fel a bizonytalan biztonságot adó italt. - Minden egyes tettünk befolyásolja a Jövőt, de csak a Szellemek tudják a Jelenben, mit is jelent a dolgok. Változást biztos fog hozni. De azt nem tudhatom, hogy abba az irányba-e, ami Vincentnek kedvezne.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Anthony Lewis Vas. Feb. 04, 2018 8:55 pm

Egészen a hatása alá kerültem a rövid összefoglalójának, amiben elmesélte a tetoválóművészi múltját, de a jövőbe irányuló, könyörtelen, ám teljesen jogos kérdése visszazökkentett a valóságba.
-Hát... -itt még idegesebben kezdtem piszkálni szegény korsót- Az az igazság, hogy nem nagyon szeretek a jövőről gondolkodni, pedig tudom, hogy kéne. -Nem hiába bagatellizáltam el azt az egész pályválasztósdi hetet, jutott eszembe. Egyszerre éreztem magam úgy, mint egy rosszat tett kisgyerek az anyukája előtt, és mint akit leöntöttek egy vödör hideg vízzel, ugyanis tudatosodott bennem, hogy nem tart örökké a Tusa és nem leszünk itt örökké.
-Komolyan nem tudom, Nomu. -néztem segélykérően a szemébe. -Nincs semelyik tantárgyból kiemelkedő teljesítményem, nem tudom magam elképzelni bármiféle munkahelyre bekényszerítve dolgozni... Zenélni akarok. Vagy autót szerelni. -bukott ki belőlem a kissé instabil és gyermeteg jövőkép.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Vas. Feb. 04, 2018 8:50 pm

- És szerinted ez az egész valóban fog bármin is változtatni? - néztem ki az ablakon, miközben nekem is feltűnt, hogy félig-meddig Vincent ellen beszélek.
Amikor ez eljutott az agyamig, az is eszembe jutott, hogyan törte ki a vámpír habozás nélkül Laura nyakát, amikor a vérfarkas meg merte kérdőjelezni az egyik parancsát. Közben pedig mosolygott.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Vas. Feb. 04, 2018 8:45 pm

Hirtelen támadt melegséggel a mellkasomban vettem tudomásul, hogy ennyire komolyan érdeklődik irántam.
- Már amikor nagyon kicsi voltam, kiderült, hogy tehetségem van a színpadi sminkek elkészítésében - mosolyodtam el, derűs nosztalgiával gondolva vissza gyermeki önmagamra. - Így először csak festékkel dolgoztam, és arcra. Aztán amikor nyolc éves voltam, Yejide, a jósnőnk egy olyan férfival létesített szerelmi kapcsolatot, aki tetoválással foglalkozott. Csodáltam a mintákat, amik kikerültek a kezei alól, és amikor láttam, hogy mennyire sokat segít egy embernek az, ha az, amit a szívében rejteget, kikerül a bőrére, elhatároztam, hogy kitanulom ezt a mesterséget. A jövőben is ezzel szeretnék foglalkozni - fogtam a két kezembe mosolyogva a vajsörös korsót, majd egy rövid szünet után nagy levegőt vettem, és én is feltettem egy kérdést. - Te mihez fogsz kezdeni, ha végzünk a RAVASZ-okkal, Anthony? - néztem fel a fiú szemébe elkomolyodva, és közben éreztem, hogy az asztal fölött lebeg a kimondatlan kérdés is: Mi lesz velünk, a kapcsolatunkkal, ha vége a Tusának?
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Vas. Feb. 04, 2018 8:40 pm

- Mert... tartoztam... tartozom ennyivel Andyéknek, akiknek nagyon sokat jelentett, hogy csatlakoztam - lötyögtettem a poharam vérvörös tartalmát. - És a célt valóban fontosnak tartom. Nem fair, hogy a varázslók elnyomnak mindenki mást. Itt, a Roxfortban a vezetőség rendes, de egyetlen egyszer sem adtak tanácsot ahhoz, hogyan osszam meg a barátaimmal, az évfolyamtársaimmal, az iskolámmal. Evidensnek tartják, hogy elrejtem, mert szégyellem. Evidensnek tartják, hogy szégyellem. Én rendben vagyok magammal, azzal, aki vagyok, de tudom, vannak, akiknek sokkal rosszabb. Értük megéri... - apró szünetet tartottam, majd Linre néztem. - És Te?
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Vas. Feb. 04, 2018 8:34 pm

Némán hallgattam Shi gondolatait, aztán egy újabb korty után ismét megszólítottam.
- Meg tudod magadnak fogalmazni, miért csatlakoztál a Szövetséghez? Vagy hogy mihez fogsz kezdeni, miután végeztünk a küldetéssel? - kocogtattam meg az üvegpoharat a körmömmel.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Anthony Lewis Vas. Feb. 04, 2018 8:32 pm

-Huh, akkor jó! -vigyorodtam el. Már kezdtem megijedni, hogy mégsem jön be neki.
Bár sosem gondoltam volna, hogy abba a problémába kerülök, hogy nem jut eszembe téma, de most ez történt. Pont velem? És pont itt és most? Próbáltam az improvizációs készségeimre hagyatkozni, így ennek eredményeként egy eléggé random kérdés jutott eszembe.
-Öh... most ez nem tudom, hogy jutott eszembe, de honnan tanultál meg ilyen elképesztően szép tetoválásokat csinálni? -valahogy bevillant a második próba, mikor volt szerencsém bepillanatni a procedúrába a emlékein keresztül. Mindig is meg akartam amúgy kérdezni tőle, csak sosem jutott eszembe. Zavartan forgattam a korsómat a fülénél fogva.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Vas. Feb. 04, 2018 8:29 pm

- Lin, dehogynem jutott eszembe - sóhajtottam. - De jobban jár Anával, mind a ketten tudjuk.
Egy újabb gondolat férkőzött be a fejembe. Akárhogy fog végbemenni a Harmadik Próba, amiről mindenki beszél mindenhol, valószínűleg Léóval sosem lesz ugyanaz, akkor sem, ha egyetértene a Lázadókkal. Mégiscsak hazudtam neki hónapokon át. Ráadásul egy neki fontos személyt fogok elrabolni. Halott ügy.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Vas. Feb. 04, 2018 8:13 pm

- Erre az egészre - kuncogtam jókedvűen, és az ajkamhoz emeltem a korsót.
Az első pár kortyot még határozottan kellemetlen ízűnek éreztem, de ahogy leért a gyomromba a forró ital, és már valamennyire ismerős volt az íze, meg kellett állapítanom, hogy határozottan finom volt. Azt hiszem, semmi hasonlót nem kóstoltam még egész életemben.
- Finom - hoztam Anthony tudomására is a véleményemet mosolyogva, hiszen láttam, hogy árgus szemekkel lesi minden mozdulatomat.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Vas. Feb. 04, 2018 8:07 pm

- Ez jó határozott volt - vettem el Shiko-tól a pohár bort, és félig lehunyt szemmel, jóleső érzéssel vettem tudomásul, hogy már pár apró korty is milyen gyorsan kisöpörte a tolakodó, idegen gondolatokat a fejemből. - Ugyan nem az én dolgom, de nem gondolod, hogy esetleg nem akarta volna elfelejteni azt a csókot, hanem például folytatni azt, amit elkezdtetek? - követtem fél szemmel a szőke herceg mozgását.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Anthony Lewis Vas. Feb. 04, 2018 8:02 pm

-Tessék -jólesően koppant a két korsó a fa asztalon, majd mosolyogva megemeltem az enyémet. -Hát, akkor... erre az egészre! -mondtam félszegen, és a koccintás utáni első kortynál máris visszatért annak a pár régi-régi estének emléke, mikor az Ilvermornyban a többiekkel nem éppen legális úton szereztünk pár üveggel, és a Thinderbird padlásán, zenekari próba után megismerkedtünk ezzel a nagyszerű nedűvel.
Kíváncsian figyeltem Nomu reakcióját, hogy hogy ízlik neki.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Vas. Feb. 04, 2018 7:57 pm

Ahogy sétáltam a pult irányába, egy pillantást vetettem Léo asztala felé. Összeakadt a tekintetünk, de én inkább elfordítottam a fejemet.
- Kérnék valami franciát - szólítottam meg Rosmertát, aki egy szemrebbenés nélkül fogadta a rendelést. Gondolom, hallott már furcsább kéréseket is.
A mélybarna, kicsit ragacsos pult érdes felszíne homályosan verte vissza a fényt.
- Rosmerta, kérlek, tudsz adni két vajsört? - hallottam a francia hangot mellőlem, amitől a pulzusom az egekbe szökött. - Bonjour, Shiko!
- Szervusz, Léo! - fordultam felé.
- Kerestelek tegnap is, ma is, de mintha szándékosan kerültél volna - nem tudtam eldönteni, hogy ez kérdés volt vagy pedig kijelentés, de Léo folytatta is. - Szerettem volna beszélni Veled.
- Nem megy a meditáció? - pillantottam föl rá. - Össze tudok írni egy kis listát, hogy segítsen.
- Nem feltétlenül erre gondoltam, hogy teljesen őszinte legyek - húzta arra az aranyos félmosolyra a száját, miközben a pultra támaszkodott.
Ebben a pillanatban tette le a pultra Rosmert a két pohár bort.
- Köszönöm - mosolyogtam a hölgyre, majd Léo felé fordultam. - Ami pedig a csókot illeti... Ne aggódj miatta. Nyugodtan csinálhatunk úgy, mintha meg sem történt volna.
Azon a héten harmadszorra fordítottam hátat neki.
Azon a héten harmadszorra sétáltam el tőle.
Azon a héten másodjára nem követett.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Vas. Feb. 04, 2018 7:54 pm

A kocsmában tartózkodó rengeteg különböző ember jókedvű zsivaja egyszerre töltött fel energiával és nyugtatott meg.
- Köszönöm - mosolyogtam a fiúra hálásan, és miközben figyeltem, ahogy a háta eltűnik a kavargó tömegben, szórakozottan játszadoztam a nyaklánccal, amit Tőle kaptam ajándékba.
Anthony egy hete ajánlotta fel, hogy jöjjünk el együtt Roxmortsba a hétvégén, és boldogan mondtam igent a lehetőségre. Mindig is kíváncsi voltam a brit varázslók életére, hiszen nagyon különböző módon töltötték a mindennapjaikat az afrikaiaktól, valamint az sem volt utolsó szempont, hogy így ismét kettesben lehettem Anthony-val. Ugyan Matt-tel megbeszéltük, hogy miután végeztünk a Három Seprűben, együtt fedezzük fel a Mézesfalást, és Zonko Csodabazárját, a kocsma még kettőnké volt.
Ahogy pedig megpillantottam a tömegen keresztül felém igyekvő Anthony-t, ismét hálát adtam a csillagoknak, hogy egybefonták a sorsunkat.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Anthony Lewis Vas. Feb. 04, 2018 7:45 pm

-Hát... -most én voltam bajban, mert mindig is titkolták a receptjét azon a helyen, ahol mi Amerikában szoktunk inni. -Pontosan nem tudom megmondani, de ha jól emlékszem, van benne karamella, gyömbérsör, meg... talán whisky? Valami ilyesmi ízek kavarognak benne, ha most így felidézem magamban. -koncentráltam összevont szemöldökkel egy pillanat erejéig. -Akkor hozok két korsóval! -pattantam fel, még mielőtt ellenkezne, vagy esetleg ki akarná fizetni, hiszen azt semmiképp sem engedném.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Vas. Feb. 04, 2018 7:39 pm

- Nagyon szívesen megkóstolnám - bólintottam jókedvűen. - Egészen pontosan mit tartalmaz? - érdeklődtem, miután Anthony megrendelte az italainkat.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Vas. Feb. 04, 2018 7:17 pm

- Valamit, aminek bármi köze van Franciaországhoz - hajtottam le a fejem az asztalra, és amíg Shiko ital után vadászott, tovább dolgoztam azon, hogy ne hatoljanak be olyan egyszerűen a gondolatok a fejembe.
Vincent és Mikaela is mondták, hogy ezen még dolgoznom kell, a harmadik próba alatt pedig minden képességemre szükségem lesz ahhoz, hogy sikerüljön az, amit Vincent eltervezett.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Vas. Feb. 04, 2018 7:13 pm

- Szeretnél inkább mást? - kérdeztem. Kapva kaptam a lehetőségen, hogy egy kicsit felállhassak és valami máson töprengjek. - Szívesen hozok Neked valamit. Mihez lenne kedved?
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Vas. Feb. 04, 2018 7:10 pm

- Rendben - biccentettem, és egy gyors, fájdalommentes mozdulattal a maradék vajsört is megittam. - Ezt még lehet, hogy szoknom kell - dünnyögtem fintorogva, ahogy a folyadék végigperzselte a torkomat.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Shikoba Talako Vas. Feb. 04, 2018 7:04 pm

- Ana - vágtam rá.
Akkor, ott úgy éreztem, hogy ez a leghelyesebb döntés, mert ha már valószínűleg elveszítem Léót, akkor ne csak a meggondolatlan csók miatt.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Céline Lepetit Vas. Feb. 04, 2018 7:01 pm

Aprót biccentettem, jelezve, hogy megértettem.
- Választottál már elrabolandó bajnokot? - változtattam témát. - Vincent hamarosan megérkezik, és én határozom meg, ki kihez megy, de ha van valamilyen speciális kérésed, lehet, hogy figyelembe tudom venni.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Három Seprű - Page 2 Empty Re: Három Seprű

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.