Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tantermek

+10
Charlize Brown
Natasha Horne
Liliana Castellano
Matt Hunter
Léonard Harman
Anthony Lewis
Alex Chekov
Nomusa Adeyemi
Jev Chekov
Admin
14 posters

6 / 21 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next

Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 9:19 pm

- De nem figyelmeztettelek, Bastien pedig... Az én hülye agyam hibája az egész - zokogtam bele a pólójába, pár rövid héten belül már másodszor, és amikor egy pillanatra felismertem, hogy az egyetlen ember az egész világon, aki a családomon kívül ismeri majdnem az egész történetet, megölel, ahelyett, hogy hanyatt-homlok menekülne tőlem, vagy meggyűlölne, még erősebben elkapott a sírás.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 9:14 pm

Odamentem hozzá, és megöleltem.
- Liz, a videó alapján meg tudom mondani, hogy valószínűleg nem a Te hibád volt az sem, ami vele történt - mondtam. - De ami engem illet, nem tetted tönkre az életemet. Sőt. Amióta ismerlek, csak jobb lett minden. Ha pedig a vérfarkasos dologra gondolsz, akkor az meg csak és kizárólag az én hibám.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 8:55 pm

- Mon Dieu, miért kérsz te bocsánatot? - botladoztam folyamatosan, mechanikusan, kényszeresen hátrafelé, amíg a szoba falának hidegsége meg nem állított. - Ne, kérlek, ne érezd rosszul magad, én voltam az, aki tönkretette nem csak az ő életét, hanem a tiédet is, és... Léo, annyira sajnálom! De én nem akartam, elhiszed, ugye? Nem akartam, tényleg nem akartam, tényleg nem akartam, annyira sajnálom, az én hibám - és akkor a kezembe temettem az arcom, és már nem is tudtam, kitől vártam volna feloldozást, vagy mégis mit vártam volna, egyszerűen csak belezokogtam a tenyerembe, és a fal részvéttelen hidege a pólón keresztül is belém mart.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 8:45 pm

Nem tudom, hogy értem el, hogy alig pár héten belül két síró lány is megpróbált ellökni magától, de valamit vagy nagyon jól, vagy nagyon rosszul csináltam.
- Liz, megértem, ha haragszol egy picit a zseni kávéfőződre, de ez nem valami, amit magadban kellett volna tartanod ennyi ideig - próbáltam közelebb menni hozzá. - Kérlek, én... Bocsánat...
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 8:40 pm

- Nenenene! - tartottam ki a kezem, és megállítottam Léo-t, mielőtt közelebb jöhetett volna, de a biztonság kedvéért azt hiszem, még botladoztam pár lépést hátrafelé. - Ne, ez... Nem kellett volna látnod, és... Ez nem jelent semmit, csak... Én nem... Csak valami elvonta a figyelmem, és... Én tényleg nem akartam, csak... - tulajdonképpen nem is tudtam, mit akartam mondani, csak azt tudtam, hogy ez nagyon nem volt jó ötlet Mokka részéről, és hogy valami nagyon fájt, és hogy te jó ég, Léo még nagyobb vértócsa közepén feküdt, amikor bezuhant hozzám akkor éjjel, és hogy nem, nem, nem, ennek az egésznek nem lett volna szabad megtörténnie.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 8:33 pm

Próbáltam nem arra gondolni, hogy ez mennyi mindent megmagyarázott. Próbáltam nem törődni a sokkal, ami a székhez szögezett volna. Sokévnyi érzelemelnyomós tapasztalatomat kamatoztatva felálltam, és odasétáltam a lányhoz, hogy szorosan magamhoz öleljem.
- Liz... - szinte leheltem csupán a nevét.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 8:29 pm

Nem reagáltam, de a torkomban keletkezett gombóctól nem is tudtam volna. Aztán már csak arra eszméltem fel, hogy a szoba közepén megjelent egy videófájl, és Mokka elindította a felvételt.
- Mokka, mi a...? - kezdtem hátrapördülve, félig felemelkedve a székemből, de aztán a hangszórókból megszólalt a hangom, én pedig egészen egyszerűen lefagytam.
Következő kanyarnál jobbra, aztán balra ránt, és megelőzöd!
Vettem, meglesz.

Annyiszor néztem már meg a felvételt, hogy kívülről tudtam, mi fog történni, mégsem tudtam levenni a szemem a videóról. Bastien nyaktörő sebességgel száguldó autója a következő kanyarnál valóban jobbra fordult, de ekkor egy harmadik szereplő lépett be a játékba, és a piros autó annyira szorosan rátapadt az öcsémére, hogy nem tudta balra rántani a kormányt. Én pedig mindig megszólaltam, amikor ilyesmi történt, de most nem tettem.
Liz?
Bastien hangjából kiérződött egy kis pánik, én pedig még jó két másodpercig nem szólaltam meg.
Jobbra rántsd, élesen!
És... bumm! A füstfelhő egy pillanatra teljesen eltakarta a szemünk elől a látványt, de amikor a lángoló roncs és a túlságosan nagy vértócsa közepén öntudatlanul fekvő, láb nélküli Bastien elősejlett, Mokka leállította a felvételt.
Nem mertem Léo-ra nézni, de őszintén szólva máshová sem nagyon néztem, csak úgy léteztem, félig felemelkedve, a kezemmel a karfát szorítva, erősen igyekezve nem sírni.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 8:15 pm

- Hogy érted? - kérdeztem vissza rögtön. - Persze, ha most kényelmetlennek érzed, beszélhetünk róla máskor is. De tudd, hogy bennem mindig bízhatsz és mindig meghallgatlak.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 8:13 pm

Egy pár pillanatig még gyanakodva pislogtam rá, aztán vállat vontam, és tovább piszkáltam a foltot.
- Miután tönkretettem az életét, csoda lenne, ha nem törődnék vele - csúszott ki a számon egy keserű mosoly kíséretében, aztán gondolatban jól pofon is csaptam magam.
Léo-t valószínűleg pont ez az egész dolog érdekli, amikor most változott vérfarkassá, nem mellesleg az én hibámból.
- De ez nem lényeges - pördültem vissza a számítógépem felé, és miután nem igazán láttam a képernyőt, párat kellett pislognom, hogy ismét élesbe jöjjenek a dolgok.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 8:08 pm

- Lehet, hogy a Királyságban nőttem fel, de azért a megszokott francia becézéseket ismerhetem, nem? - védekeztem.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 8:06 pm

- Nem mondtam Bastien-nek - kaptam fel a fejem a megszólításra, és gyanakodva néztem Léo szemébe.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 8:04 pm

Villámcsapásként jött vissza az amlék arról az éjszakáról, amikor Bastiennek szólított.
- Közel vagy Bastienhez, ugye? - kérdeztem, majd gyorsan folytattam, hogy nehogy furának tűnjön. - A neve hangsúlyozásából éreztem a szeretetet.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 8:02 pm

- Sébastien és Blandine. Blandine az idősebb - piszkálgattam a székem karfáját, és elmélyülten igyekeztem valami ételfoltot lekapargatni róla.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 7:57 pm

Nem értettem, hogy miért volt ennyire kényes téma a testvérügy neki, úgyhogy ezt egy személyes kihívásnak vettem.
- Hogy hívják őket? - kérdeztem teljesen természetesen, mintha... csak a testvéreiről beszélnénk.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 7:53 pm

- Már dolgozunk rajta Mokkával - dünnyögtem az orrom alá, aztán visszafordultam a számítógépem felé, és vettem pár lassú, mély lélegzetet, hogy erőt gyűjtsek. - Kettő testvérem van, egy idősebb, egy fiatalabb - mondtam ki, és miután legjobb tudomásom szerint ezt még senkivel nem osztottam meg, éreztem, hogy ingoványos, járatlan talajra lépek.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 7:49 pm

- Először is, nem kicsikartak, hanem önkéntesen mondtam, ami, most, hogy így belegondolok, nem a legjobb javítás, de mindegy. Semmi személyes információt nem osztottam meg rólad, hanem csak annyit, amennyivel segíteni tudok Neked - csóváltam a fejemet. - Nem mellesleg szeretném megjegyezni, hogy bármikor utána tudnék nézni, nem nemzetbiztonsági titokról van szó.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 7:46 pm

- Most te komolyan azt gondolod, hogy miután az imént közölted, hogy belőled szoktak rám vonatkozó információkat kicsikarni, éppen most elképesztően közlékeny leszek? - pislogtam szkeptikusan Léo felé.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 7:41 pm

- Csak eszembe jutott - jegyeztem meg, miután már megbizonyosodtam arról, hogy életben marad. - Egy testvér meghatározó lehet egy ember életében. Szóval?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 7:38 pm

Léo kérdésére félrenyeltem a kólát, és beletelt vagy egy fél percbe, mire ismét rendesen tudtam lélegezni a röpke köhögőrohamom után.
- Hogy jön ez most ide? - krákogtam, miközben elutasítottam a vizes poharat, amit Mokka nyújtott oda előzékenyen.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 7:35 pm

- Mindenhol ott vannak... - motyogtam a teámba kissé paranoid hangsúllyal, de a bajszom alatt mosolyogtam. - Mokka, kaphatnék még egy bögrével?
Mindent átnéztem, s úgy nézett ki, hogy minden rendben megy.
- Van tesód? - kérdeztem hirtelen.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 7:31 pm

- Azért vigyázz, félig én is brit vagyok - mosolyogtam bele a kólámba, de közben az agyam folyamatosan azon pörgött, vajon mennyit tudott meg rólam Solomon.
Abban biztos voltam, hogy Léo nem adna ki, illetve a legrosszabb dolgokról, ha jól emlékszem, még nem tudhat, de így is kellemetlen érzés költözött a gyomromba.
- De abban biztos lehetsz, hogy Mokka olyan teát készít, amilyet csak kívánsz, úgyhogy, ha van különleges kívánságod, csak szólj neki - intettem a számítógép felé.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 7:26 pm

- Biztos vagyok benne, hogy neki is van - nevettem el magam. - Úgy néz ki, mint aki tejjel és citrommal issza a teát - látványosan megborzongtam. - Sosem gondoltam, hogy ezt fogom mondani, de több időt kellene töltenem Veled, mert a britek rossz hatással vannak rám.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 7:22 pm

- Nahát, kíváncsivá tettél. Miket tudtál mondani rólam? - szívtam bele a kólámba, bár talán kicsit erősebben szorult rá az ujjam a pohárra. - Még nem tudom eldönteni. Nem bízom azokban az emberekben, akiknek nincs sötét oldaluk - idéztem Tony Stark-ot, azt hiszem, megfelelő helyzetben.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Dec. 16, 2017 7:13 pm

- Eddig nem nagyon beszélgettem még vele - folytattam. - Igazából csak egyszer, akkor is Rólad... Szerintem rendes ember. Te mit gondolsz róla?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Dec. 16, 2017 7:10 pm

Csak hümmögtem, és ellenőriztem, hogy Mokka elmentette-e az információt, de természetesen rögzített mindent, amit hallott. Elgondolkodva rágcsáltam egy sült krumplit, és magamban eldöntöttem, hogy ha legközelebb valami illegálisat tervezek csinálni, Franciaországban viszem majd véghez.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 6 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 21 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.