Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tantermek

+10
Charlize Brown
Natasha Horne
Liliana Castellano
Matt Hunter
Léonard Harman
Anthony Lewis
Alex Chekov
Nomusa Adeyemi
Jev Chekov
Admin
14 posters

2 / 21 oldal Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 4:52 pm

- Különösen a másik három ház szokott a Mardekár ellen szólni, de már enyhültek a dolgok az évek során, szóval nem olyan rossz. És igen, kicsit olyan, mintha egy új családot kapnánk. Mégiscsak együtt növünk fel vagy mi.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 4:50 pm

- Gondolom, nem ritka a klikkedés meg a házak közötti rivalizálás - bólogattam megértően. - De tartozni valahová sem lehet egy rossz érzés - kaptam el a tekintetem, miközben felidéződött bennem a Hugrabugos fiú, akinek Léo a húgaként mutatott be, és ismét melegség öntött el.
Bastien balesete óta már nem éreztem többé, hogy a családomhoz tartozom, hogy van hozzá jogom, és egy láthatatlan fal feszült közöttünk, ami elválasztott engem tőlük. Nagyon sokáig éreztem úgy, hogy nem tartozom sehová, hogy nem igazán tartok semerre, de aztán Léo-val mindez megváltozott. Eleinte még magamnak sem akartam beismerni, de aztán vérfarkassá változott, megismerte az egyik legsötétebb oldalamat, és még utána nem dobott el, illetve egy teliholdat is átvészeltünk együtt. Most pedig, hogy megtudtam, a húgaként mutatott be, úgy éreztem, végre-valahára tartozom valakihez. A legismeretlenebb, legújabb és legfantasztikusabb érzés volt a világon.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 4:32 pm

- Megvan a maga varázsa - vontam meg a vállamat és újabb kortyot küldtem le a torkomon. Percről percre visszatompította a gondolataimat. Ez ma már a negyedik üveg volt. - De néha azért tud problémákat okozni még most is.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 4:29 pm

- Annyira azért nem hiszem, hogy vakmerő vagy bátor lennék - fintorogtam, aztán csak legyintettem és megvontam a vállam. - Még szerencse, hogy a Beauxbatons-ban nincsenek házak, eléggé összezavaró tud lenni - ráztam meg lemondóan a fejem.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 4:24 pm

- A legtöbben nem gondolják ezt rólunk, de örülök, ha ez jött le neked - mosolyogtam keserédesen. - Igaz, arról el is feledkeztem. Akkor Griffendél.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 4:22 pm

- Csak meglehetősen felületesen, de amiket hallottam, azok alapján a Te házad tűnik a legbarátságosabbnak - kaptam be egy macaron-t a zsebembe rejtett zacskóból. - De valószínűleg én nem Hozzátok kerültem volna, ahhoz túlságosan lusta vagyok - vigyorogtam behúzott nyakkal, miközben arra gondoltam, hogy McGalagony már hány alkalommal zavart ki a vizsgákról, amiken rendre megbuktam, mert még csak a kérdést sem tudtam elolvasni, nem hogy válaszoltam volna rájuk.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 4:11 pm

- Akkor azért valamelyest mégis tisztában vagy velük - kuncogtam. A keserű ital kellemesen maró érzést hagyott maga után, ami segített egy kicsit lefoglalni a gondolataimat.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 4:07 pm

- Azok az okoskák meg a vakmerőek? Megtisztelsz - kuncogtam, és a biztonsági felvételekhez lépve gyorsan átpörgettem az elmúlt nyolc órát, de semmi érdekeset nem találtam.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 4:02 pm

- Szerintem? - egy pillanatra elgondolkoztam, s csak utána válaszoltam. - Talán Hollóhát vagy esetleg Griffendél.
Kibontottam az egyik vajsört és belekortyoltam.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 4:00 pm

- Nem tudom, annyira nem ismerem a házrendszert - másztam ki a szekrényből egy fél csokis rúddal a számban. - Szerinted melyikbe kerültem volna? - segítettem Léo-nak újra összepakolni a széthordott holmikat.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 3:53 pm

- Az. Hiányozni fognak - vallottam be, de gyorsan témát is váltottam. - Szerinted Te melyik házba kerültél volna itt, a Roxfortban, Mókus?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 3:48 pm

- Jó kis közösségetek lehet - tettem félre mosolyogva a csillagszórókat, és még kiválogattam pár ételt, mielőtt újonnan kapott szerzeményeimmel bevonultam a szekrénybe (ami kezdett egyre inkább egy éléskamrává hasonlítani), hogy elraktározzam őket.
Halvány mosollyal nyugtáztam magamban, hogy ha Mokka felébred, biztosan méltatlankodni fog emiatt.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 3:42 pm

- Úgy is mondhatjuk - húztam félmosolyra a számat figyelmen kívül hagyva az első kommentjét. - Bár mi inkább vizsgáknak nevezzük őket. Plusz minden újabban elért 150 pontot megünnepelünk és azt is, amikor megszerezzük az első helyet a házak közül. Meg szeretünk beszélgetni éjszakánként és akkor mindig jól jön egy kis étel, ital, hogy frissen tartson minket.
Mardekárosnak lenni jó: összetartó és intelligens csapat, akik alapvetően egyedül dolgoznak, de mindig lehet egymásra számítani suli alatt és után is.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 3:38 pm

- Lehetsz ám valakinek tökéletes az összes hibáddal együtt is - tettem félre a vajsörös dobozokat, és elkerekedett a szemem, amikor megláttam a csillagszórókat. - Bulira készültök? - böktem az igencsak tetemes mennyiséget tartalmazó halomra.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 3:33 pm

- Jó volt - nevettem el magam. - Körbejártuk a Roxmortsot, sokat beszélgettünk, de semmi különösebben komolyról. Tudod, milyen vagyok: jobb' szeretem elpoénkodni a dolgokat. Nem szeretném elrontani a tökéletességem illúzióját.
Mosolyogva néztem, ahogy Liz válogat a cuccok közül. Amiket félretett, mert nincs szüksége rá, elkezdtem kategorizálni, hogy könnyebb legyen elpakolni a klubban.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 3:29 pm

- Merci beaucoup - vetettem rá magam vigyorogva az ételhalomra, és egy csokibékát el is majszoltam hirtelenjében.
Minden jó érzésem ellenére a bort is elfogadtam, és bár nem nagyon bírtam az alkoholt, tudtam, hogy még adódhat úgy, hogy szükségem lesz rá. Miközben a vegyesben válogattam, egy fél csótánycsokorral a számban megkérdeztem:
- Akkor inkább ne is kérdezzem, hogy sikerült a randid Anával?
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 3:23 pm

- Az enyhe kifejezés... - túrtam bele a hajamba, majd elkezdtem kotorászni a táskámban. - Elhoztam Neked körülbelül az összes koffeintartalmú kaját a Mézesfalásból.
Kipakolgattam az asztalra a szerzeményeimet, majd amikor a hideg üveg nyakát fogtam meg, egy pillanatra megállt a kezem, de azt is kivettem.
- Bort? - kérdeztem. - Tudom, hogy a vajsörért nem rajongsz, de hoztam azt is, ha mégis megjönne hozzá a kedved. Illetve válogass nyugodtan a táskámból bármit, bár azt a Mardekár közösbe hoztam, mert a múltkor eléggé lekopasztottuk a raktárunkat.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 3:18 pm

Amikor már nem hallottam fiúhangokat, megkockáztattam, hogy kikukucskáljak a szekrényből, és már csak Léo-t találtam egyedül a szobában. Mivel meglehetősen magányos hangulatot árasztott magából, valamint francia orrom a szívfájdalom illatát is egyből kiszúrta, visszabújtam a szekrénybe, és egy tálca teát és muffint egyensúlyozva másztam ki kis kuckómból.
- Mi a helyzet, kapitány? Szívzűrök? - nyomtam a kezébe egy poharat, és kérdőn néztem fel Léo szemébe.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 12:30 pm

- Shiko... - a kezem elindult felé, de végül csak az asztalig jutott, mert meggondoltam magam. - Anával nem vagyunk együtt, még ismerkedünk. Könnyebb lenne, ha tudnám azt mondani, hogy nem érzek irántad semmit, de nem mondhatom. Viszont...
Sosem gondoltam volna, hogy szerelmi háromszögbe kerülök, ráadásul egy olyanba, amiben én vagyok középen. Ennek így nincs értelme.
- Viszont ezt Lilianáról is el tudod mondani, értem.
Shiko mosolygott, de éreztem a nyugtató hangjába vegyülő fájdalmat.
- Sajnálom - most én nem tudtam a szemébe nézni.
- Léo, nincs mit sajnálni - felállt és a vállamra tette a kezét. - Akárhogy döntesz, én boldog leszek, ha Te is az vagy.
És kisétált. Kisétált csak úgy, csak ennyivel.
A plafont bámultam és próbáltam megérteni, hogy kerülhettem ilyen helyzetbe.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 17, 2018 12:19 pm

- A helyzet az, hogy lehet, hogy egyszerűbb lenne - vallottam be. - , de nem szabad eltemetni a gondolatainkat és érzéseinket, mert az sohasem vezet jóra. Így rávettem arra magam, hogy lejöjjek ide, de nem találtalak, így egy kicsit beszélgettem a húgoddal.
Éreztem, hogy a vér újból az arcomba áramlik (vagy pontosabban, nem távozik onnan), a szívem a torkomban lüktetett, a gyomrom kisebb csomó nagyságúra szűkült össze. Próbáltam szabályozni a légzésemet, hogy lenyugtassam magamat.
Léo biztonságos távolságtartással figyelte minden mozdulatomat, így folytattam.
- A helyzet az, hogy körülbelül az első találkozásunk óta kedvellek, csak nem igazán volt lehetőségünk beszélgetni, mert eléggé más körökben mozgunk. Általában megfontoltan cselekedem, de melletted néha nehéz. Bocsánat a csók miatt, csak azzal, hogy egy kicsit felidegesítettél annyi volt az érzelem bennem, hogy így jött ki. Nem szerettem volna... Nem így szerettem volna, hogy megtörténjen, ha valaha meg is történt volna. Tudom, hogy Neked ott van Liliana, aki fontos Neked, láttalak titeket Roxmortsban... Jól néztek ki együtt.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Feb. 17, 2018 12:00 pm

- Nem gondoltam, hogy fogunk még beszélni a Három Seprű után.
"Ami pedig a csókot illeti... Ne aggódj miatta. Nyugodtan csinálhatunk úgy, mintha meg sem történt volna." - visszhangoztak a fejemben a szavai. Mondjuk lehet, hogy pont emiatt jött, hogy ezt megerősítse, csak van olyan udvarias, hogy külön megkeressen. Akaratlanul is passzív fal emelkedett fel bennem, hogy kevésbé fájjon, amit esetleg mondani fog.
Kihúztam két széket és az egyik felé intettem, hogy foglaljon helyet ő is. Beletúrtam a hajamba és úgy vártam a mondanivalóját.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 11:41 am

Léo és a Hugrabugos fiú között már az első pillanattól olyan mértékű feszültség és érzelmek sűrűn kavargó szövedéke feszült, hogy szinte harapni lehetett volna, és azonnal megértettem, hogy egyedül csak az tudna segíteni Rajtuk, ha beszélnének egymással; és erre igencsak nagy szükségük van. Így a zsebembe süllyesztettem a kezeim, és felpillantva mindkettőjük arcába, megvontam a vállam.
- Nem zavartok, nyugodtan beszéljetek csak. Úgyis van még egy kis munkám - intettem a szekrény irányába, és egy pálcaintéssel egy egész tálca forró italt varázsoltam a mellettük lévő asztalra. - Ügyesek legyetek - mutattam fel a hüvelykujjamat egy apró mosollyal, és a pillanat törtrésze alatt eltűntem a szekrényben.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 17, 2018 11:31 am

- Köszönöm - motyogtam Liznek és kezdtem bánni, hogy megígértem Lidérckének, hogy beszélek Léóval. Mennyivel egyszerűbb lenne csak eltűnni az árnyékban és azt mondani neki, hogy én megpróbáltam? Viszont a fehér elefántra alapozva valószínűleg már a második másodpercben tudná, hogy nem, nem próbáltam meg.
Léóra pillantottam, akinek az arcát pirosra csípte a kinti hideg és aki úgy nézett ki, mint aki várta, hogy tudjunk beszélgetni.
- De nem szeretnék zavarni - mosolyogtam rájuk. - Biztos, van egy csomó minden, amiről beszélnetek kell, mozgalmas egy nap volt a mai.
Önkéntelenül eszembe jutott Ana.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Feb. 17, 2018 11:26 am

Miután elengedtem a fiút, heves szívdobogásomat igyekezve leplezni, egy gyors pálcalendítéssel kihívtam két pohár forró teát a szekrényből, és a kezeikbe nyomtam őket, hogy ne fagyjanak meg a hidegben.
- Semmilyen megbeszélésről nem maradtál le, csak... Téged kerestek - fejeztem be kissé sután a mondatot, mert már valahol a felénél rájöttem, hogy a csapnivaló névmemóriám ismét csak cserbenhagyott.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Shikoba Talako Szomb. Feb. 17, 2018 11:19 am

Valahol nagyon örültem Liznek, hogy közénk állt, mert így reméltem, hogy Léo esetleg elfelejti a kis megbotlásomat.
Megigazítottam a hajamat, a ruhámat, hogy egy kicsit lefoglaljam magam, majd a táskám pántját kezdtem piszkálgatni.
- Tudjátok, erre nem igazán számítottam - mosolygott Léo kicsit meglepve, kicsit boldogan, kicsit összezavarodva. - Kihagytatok engem valamilyen csapatmegbeszélésről? Mi a mai téma?
Láttam rajta, hogy egy kicsit zavarban van, de valószínűleg a Mardekárosoknak már az első napokban megtanítják, hogy hogyan kell helyzeti fölénybe kerülni elegánsan akkor is, ha nem tudnak mit kezdeni a szituációval.
Shikoba Talako
Shikoba Talako

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2018. Jan. 14.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 2 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 21 oldal Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.