Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tantermek

+10
Charlize Brown
Natasha Horne
Liliana Castellano
Matt Hunter
Léonard Harman
Anthony Lewis
Alex Chekov
Nomusa Adeyemi
Jev Chekov
Admin
14 posters

19 / 21 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szer. Júl. 19, 2017 12:09 am

- Okés - bólintottam, és átcsúsztam Papillon-hoz.
- F4-es szektor, Mademoiselle - segített ki Mokka.
Valószínűleg még neki (egy számítógépnek) is feltűnt, hogy a név- és arcmemóriám egyenesen csapnivaló. Na, jól nézünk ki.
- Kirakva a hármasra meg a hetesre - hoztam a szobában jelenlévők tudomására.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szer. Júl. 19, 2017 12:02 am

- Menjünk pontok szerint növekvő sorrendben - majd, amikor láttam az arcán, hogy ezzel nem mondtam sokat, pontosítottam. - Rosemary az első.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 11:58 pm

- Ja, meg tudom érteni - bólintottam, majd leharaptam egy palacsinta felét. - Kihez megy először a dementor? Csak azért, hogy melyik kamerát élesítsem - tettem hozzá.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 11:52 pm

- Egyelőre csak Lilianát ismertem meg jobban, de ahogy láthattad a "Not Team Ana"-s felsőmet, nem neki szurkolok - mosolyogtam. Azóta sikerült egy kötött pulcsis verziót is szereznem belőle, ami sokkal jobban illik a stílusomhoz. - Tudod, próbálok pártatlan lenni.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 11:39 pm

Csupán csak hümmögtem, mivel engem jobban izgattak a háttérmunkálatok, mintsem maga az eredmény, de kétségtelenül volt már jópár izgalmas perc is az arénás feladat során.
- Szerinted ki lesz a győztes? - érdeklődtem meg Léo-tól két asztal között gurulva Coccinelle-l. - Vagy szurkolsz már esetleg valakinek?
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 11:34 pm

Rápillantottam a hetes asztal monitorjára, ami az iskola különböző részeit mutatta.
- Kb 30-40 diák nézi, ami kevésnek tűnhet, de majd sokan visszanézik úgyis - nyugtattam meg. - Na, kezdődik az eredményhirdetés!
McGalagony felsorolta a neveket ugyanúgy, mint tegnap, s a bajnokok elmentek aludni, bár szerintem mindenki sejtette, hogy ma éjszaka sem hagyjuk őket nyugodtan aludni.
Az eredményeket tátogtam McGalagonnyal együtt, hogy megbizonyosodjak arról, hogy minden rendben ment.

Charlize Brown 99
Jevgenyij Chekov 71
Natasha Horne 107

Delphine Pâquer. 41
Antoinette Del. 41
Céline Lepetit 50

Anthony Lewis 65
Matthew Hunter 88
Rosemary Coy 17

Alexej Chekov 53
Pavel Raiszja 60
Borja Luzsina 25

Jabari Adeyemi 46
Nomusa Adeyemi 90
Zaire Adeyemi 102

Liliana Cast. 116
Mariano Guillermo 45
Sepphira Ainhoa 51

Miyazano Natsuko 112
Nohara Kaname 37
Tsunematsu Kaori 49

Joshua Bugg 36
Patrik Fiskbo 39
Krasimir Vaszil 49

Voltak, akik nagyot ugrottak előre, s voltak, akiknek az eredményük alig változott. A mezőny kezdett erőteljesen széthúzni, de szerencsére az élmezőnyben még mindig volt 7-8 ember, akik folyamatosan helyet cseréltek, mert egy-egy nyert mérkőzés teljesen megváltoztathatta a sorrendet, annyira szoros volt az állás.
- Ezt az izgalmat szeretem! - mosolyogtam elégedetten.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 11:26 pm

- Nem, mindent kézben tartasz, mint mindig - ittam bele a kólámba, és átirányítottam a gépére az aurorok képét, hogy megnyugodjon.
- A kamerák és a képernyők bevetésre készek, Mademoiselle - szúrta közbe Mokka.
- Látod, minden rendben lesz - bólintottam. - Egyébként a diákok ébren vannak még egyáltalán, vagy ezt csak a saját szórakoztatásunkra csináljuk? - érdeklődtem Bastien-nél pötyögve.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 11:22 pm

- Tíz perc késleltetéssel - feleltem nem is törődve az Anás megjegyzéssel. - És amint valaki le Expecto Patronum!-ozta sikeresen, rögtön ki is szedjük. Már csak az hiányzik, hogy 24 dementor kiessen az irányításunk alól. Ez most sokkal veszélyesebb, mint a tegnapi. Illetve mindjárt ellenőrzőm, hogy minden aurortanonc a helyén van-e, ha be kell hopponálni. Van valami, amit elfelejtettem?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 11:17 pm

- Minden okés lesz - gurultam vissza Pamplemousse-hoz. - Csak remélem, Ana nem fogja ezt is kifejezetten zokon venni - dörzsöltem meg az orromat. - Külön időben menjenek az egyes bajnokokhoz, vagy mehetnek a dementorok egyszerre? - kérdeztem Léo-tól, miközben vadul pötyögtem a gépen.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 11:14 pm

- Kelj fel. Kelj fel. Kelj fel - a felszólításokkal azonos ritmusban narancsok találtak különböző (néha érzékeny) pontokon.
- Au... - fordultam a másik oldalamra, majd úgy keltem fel, hogy hátat fordítottam neki, de továbbra sem hagyta abba. - Már abbahagyhatod, ébren vagyok!
Még maradt három narancs, úgyhogy azt még eldobta, de utána békén hagyott.
Mielőtt még elkezdődött volna a közvetítés, vagy hússzor átnéztem az eredménytáblázatot, hogy nehogy hiba legyen benne, majd felküldtem egy példányt belőle az igazgatónőnek.
- Remélem, minden rendben fog menni most is - dőltem hátra végül a székemben.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 11:00 pm

- Persze, meglesz - biztosítottam Léo-t, majd tovább nyomogattam a gombokat, amikor egy hívás szakította félbe a játékot.
- Helló, Bastien! Mokka is üdvözöl - tettem hozzá, amikor számítógépem megkopogtatta a vállamat. - Mi a helyzet? - köszöntem öcsinek, miközben szüneteltettem a játékot, és átkapcsoltam az aréna képeire.
- Én is üdvözlöm Mokkát! - nevetett fel kisöcsém. - Itt minden rendben; apunak holnap lesz időmérő-edzése - csiripelte Sébastien a fülembe, mire önkéntelenül is elmosolyodtam.
- Szuper! Mindenképpen nézni fogom - ígértem meg, na nem mintha elfelejtettem volna.
Apa futamait sosem hagynám ki.
- És hogy megy a varázslós Éhezők Viadala? - érdeklődött csengő hangon Bastien.
- Minden a legnagyobb rendben megy - biztosítottam, kissé fáradtan dörzsölve meg a szemem egy pillanatra, mielőtt felhajtottam volna egy pohár kávét.
- Anyu üdvözöl, és üzeni, hogy ne igyál túl sok kólát - adta át az üzenetet öcsikém.
- Jaja, meglesz - bólogattam nevetve. - Te meg ne maradj fent túl sokáig!
- Én? Soha! - nevetett fel Bastien. - Holnap hívlak közvetlenül az időmérő után!
- Várni fogom!
- Puszi! - majd bontotta a vonalat.
Miután ellenőriztem a bajnokokat (a legtöbben aludtak, csak az egyik afrikai srác volt még ébren), elindítottam a 2001-es Forma-1-es brit Nagydíjat, és magamhoz ragadva egy szendvicset, azt majszolva elkezdtem nézni a futamot.


A hozzászólást Guenièvre Sauveterre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 19, 2017 10:01 pm-kor.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 10:40 pm

- D'accord.
Viszonylag gyorsan megjártam az utat, s végül a paplannal és a párnámmal felszerelkezve, körülbelül tíz darab kis szendviccsel egyensúlyozva egy kólásflakont lebegtettem magam előtt (zerot, hogy legalább egy fokkal egészségesebb legyen), úgyhogy kifejezetten érdekes látványt nyújtothattam.
Az órára pillantva láttam, hogy már este kilenc volt.
- Én most ledőlnék pár órácskára, éjfél előtt fél órával fel tudnál kelteni, s'il vous plaît? - kezdtem el megágyazni magamnak az asztalom mellett. - És addig ne edd meg az összes szendvicset, ha lehet!
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 10:34 pm

- Kaja, kóla meg kávé - vettem tudomásul nevetve, hogy visszadobta a kontrollert az asztalra, majd visszaváltottam egyes módba, és tovább birkóztam a készülékkel. - Meg majd mielőtt lefekszel, kimennék egyet a mosdóba, de Mokka úgyis ügyelni fog - a kék autó beelőzött, úgyhogy rátapostam a gázra. - Majd igyekszem csendben ügyködni, amíg alszol - biztosítottam, mielőtt visszatoltam volna a fülemre a fülhallgatómat.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 10:30 pm

- Nem - nevettem el magam. - Amiközben a barátságos mérkőzést játszottunk, lestem el, hogy te mit csinálsz. Na, viszont én úgy érzem, mennem kéne lassan áthozni a cuccomat éjszakára. Kell neked valami?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 10:27 pm

- Mehet - hagytam jóvá egykedvűen.
Ugyan Léo nem játszott rosszul, sőt, voltak kifejezetten jó megmozdulásai is, tizenhét év tapasztalata és ébren töltött éjszakái nem múlnak el nyomtalanul.
- Te egyébként szoktál videojátékozni? - kérdeztem a futam közben.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 10:17 pm

- Felőlem - vontam meg a vállamat, majd elindítottuk a menetet. Próbáltam kiismerni a taktikáját, így inkább az ő játékára koncentráltam, mint a sajátomra. Ebből kifolyólag (meg mert profi, de ez részletkérdés) Liz megvert, úgyhogy próbáltam lazára fogni. - Oké, akkor most mehet rendesen? És akkor megmutatom, hogy mit is tudok, chéri!
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 8:52 pm

- Nyomjunk először egy barátságosat, aztán majd mehet vérre is a menet - színeztem át a hajam vörös-szőkére, aztán, miközben beleittam a kólámba, elrajtoltunk.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 8:29 pm

- Okés - fogadtam el a kihívást. Az ingujjamat feltűrtem, s a legfelső gombokat kigomboltam, hogy a lehető legkényelmesebb legyen. A kihívást sejtető, féloldalas mosolyommal néztem rá. - Mit kap a nyertes?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 7:03 pm

Miközben vártam, hogy Léo visszatérjen a kajámmal, két sikeres menetet is végigvittem, és közben rikító rózsaszínre változtattam hátközépig érő hajam.
- Ebédidő van? - érdeklődtem, miközben elvettem tőle a fejadagomat. - Fel sem tűnt - haraptam bele az egyik palacsintámba. - A Beauxbatons-ban nem engednek meg körülbelül semmit. Magyarán szólva, sem a kólát, sem a videojátékokat, sem Mokkát. Szóval, csak titokban csinálhatom. Ha nem lenne Bastien, már régen átiratkoztam volna ide. De most, hogy itt vagyok, ki kell használnom az időt, és a kifejezetten rendes házimanókat - vigyorogtam elégedetten. - Szeretnél beszállni? Van még egy kontrollerem - ajánlottam fel az egyedülálló lehetőséget Léo-nak.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 6:17 pm

- 2,5 litert hoztam neked pár órája... - morogtam az orrom alá.
Úgy döntöttem, hogy a konyhából szerzek neki palacsintát, de csak mint desszertet, s főételnek valami húsételt szedek össze. A házimanók mosolyogva üdvözöltek, az eredeti tervezett max öt palacsintából lett 15, mert tudják, hogy "Sauveterre kisasszonynak szüksége van rá", de úgy döntöttem, hogy erről neki nem kell tudnia. Szereztem pár almát, narancsot és banánt is, hátha kedvet kap valami normális kajához is, de legbelül tudtam, hogy nekem kell majd megennem őket.
- Visszatértem - léptem be a barlangunkba, ahol videójátékozott. - Tudod, ha nem lennél ilyen tehetséges, akkor már panaszkodtam volna a függőségedre. Melyikre?, kérdezhetnéd jogosan, mire a válasz az, hogy mindegyikre.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 6:10 pm

- Palacsintát, hot dogot, hamburgert vagy pattogatott kukoricát. Választhatsz - vettem a kezembe a kontrollert, és visszakapcsoltam az autóversenyzős játékomat. - Ja, és ha már kint vagy - hozz még egy kis kólát - toltam a fülemre a fülhallgatót, és miközben megkértem Mokkát, hogy adjon a fülembe egy kis zenét, nyomogatni kezdtem a gombokat.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 5:59 pm

Lepacsiztam Lizzel.
- Na, beírom az utolsó pontokat is, utána pedig szerzek valamilyen kaját magunknak - nyújtózkodtam én is. - Mit kérsz?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 5:35 pm

Felvetésére csak ingerülten az égnek emeltem a szemem. A hetedik asztal a sarokban valóban az iskola egyes helyszíneit mutatta, mégsem fordítottam rá különösebben nagy figyelmet, hiszen minden időmet kitöltötte az arénában történtek zökkenőmentes levezénylése és kiépítése - na meg a játékok.
- Szuper, ez jó ötlet - zártam le egy kis időre a pontozást, és így, hogy az általunk beküldött akadályok már legyőzettek, elégedetten hátradőltem a székembe.
Macskaszerűen kinyújtózkodtam, és egy hatalmasat ásítottam, majd vigyorogva Léo-hoz gurultam.
- Nagyok voltunk! Pacsi! - emeltem vigyorogva a kezemet. - Te is, Mokka! - dicsértem meg a számítógépet is.
- Csak a dolgomat tettem, Mademoiselle - jegyezte meg szerényen Mokka.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 4:35 pm

- Ha Mokka látja, akkor is szólhatsz ám, mert nem hiszem, hogy nem tudod, mi történik a suliban ennyi kütyüvel - forgattam a szememet, majd úgy döntöttem, nem feszegetem tovább a témát. Minek is foglalkozom egy random tanárral? Nem érint közvetlenül. - Mindenképpen lesz egy győztes bajnok, értelemszerűen az, aki a legtöbb pontot kapja, de tervezünk egy összesítettet is, mint tudod, a Forma1-ben, hogy a legtöbb pontot kapó iskola is ki lesz emelve, de elsődlegesek most a bajnokok.
A diákok ügyesen küzdöttek a pókokkal, hamar leterítették őket, de azért jó, hogy ott volt levezetésnek.
- Az előző kérdésedre válaszolva: egyelőre még csak Lilianával beszélgettem, mert szerintem jobb, ha most megfigyelem őket ebben az egy hétben. Úgy könnyebb lesz megismerni őket, ha megvannak az alapok.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 1:57 pm

- Persze, ha véletlenül erre somfordál az elkövetkező hat napban, mindenképpen hívlak - biztosítottam Léo-t, maró gúnnyal a hangomban. - Máshol nem hiszem, hogy összefutnánk - utaltam arra, hogy 24 órából 24-et itt töltök az alagsorban, és konkrétan csak mosdóba szoktam kimenni. - Egyébként az összesítésben iskola vagy bajnok fog nyerni majd a végén? - kérdeztem, miközben kiraktam a pókokkal való párbajokat a kettes és hatos képernyőre.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 19 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

19 / 21 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.