Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tantermek

+10
Charlize Brown
Natasha Horne
Liliana Castellano
Matt Hunter
Léonard Harman
Anthony Lewis
Alex Chekov
Nomusa Adeyemi
Jev Chekov
Admin
14 posters

20 / 21 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 12:18 pm

- Megérkeztek a pókok! - jelentette ki Mokka.
- Heureusement - sóhajtottam fel. - Eddig milyen a nézettségünk?
- Ezt nézik most a legtöbben élőben, többen, mint a kezdést - az adatok megjelentek a képernyőmön. - Viszont a visszanézésben a mumusok vezetnek.
- Köszönöm! - mondtam, majd Lizre néztem angyali szemekkel. - Tudom, hogy van ezermegegy jobb dolgod, de esetleg, ha meglátod valahol a pasit, akkor szólsz? S'il vous plaît!
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 12:42 am

- Itt van a Roxfortban, de mégsem... Lehet, hogy olyan Nick Fury-típus - tűnődtem. - Szeret az árnyékokban, hátul meghúzódva maradni, és csak akkor előjönni, ha szükség van rá.
- Vagy akár vérfarkas is lehet - tette hozzá Mokka.
- Vagy vérfarkas - visszhangoztam bólintva. - Telihold van egyáltalán? - tettem fel azért a kérdést, hiszen már negyedik napja itt élek az alagsorban, így az időérzékemet már teljesen elvesztettem, és azt sem tudtam volna megmondani, nappal van-e vagy éjszaka, ha az arénában nem tűzött volna hétágra a nap. - De hogy mi a kapcsolat köztük...? Ilyen apa-pótlék lehet Lily számára, ha ennyire ragaszkodik hozzá, és a legfőbb félelme az, hogy a pasas meghal és elutasítja őt - pötyögtem Bastien-nél. - De, ha neki is olyan fontos a lány, mint a lánynak a pasi, akkor legkésőbb az első próba után elő kell kerülnie, és akkor majd minden kiderül - vontam meg a vállam. - Rajta kívül már más bajnokokat is megkörnyékeztél? - kérdeztem, pont akkor, amikor az első pók feltűnt a színen a B9-es szektorban, és célba vette az egyik bajnokot. - Jelenetet a kettesre és hármasra - utasítottam Mokkát, miközben átcsúsztam Pamplemousse-hoz.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 12:29 am

- Köszi - kaptam el a müzliszeletet, majd elkezdtem bontogatni. - És azt is köszönöm, hogy megpróbálsz nem áthajtani rajtam éjszaka. Nagyra értékelem.
Amikor lekapcsolta a zenét, úgy döntöttem, visszatérek a témához, mert eléggé foglalkoztatott.
- Amúgy Ana nem a barátnőm. Már csak az hiányozna - forgattam a szemem. - Eddig leginkább egymás idegeire mentünk, többnyire szándékosan, félig-meddig ösztönösen. Káosz lenne, ha össze lennénk zárva. Mindegy, az a pasi, akit látott és meghalt a kezei között, meg ilyenek, a tanára. Mr Solomon. Kicsit utánanéztem a dolognak, és képzeld el, hogy hivatalosan már itt van a Roxfortban, viszont sehol sem láttam még. Biztos fontos lehet Anának, ha ő volt a mumusa, nem? De szerinted mi lehet vele?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 12:23 am

- Majd igyekszem örülni neki - biztosítottam gúnyosan a fiút. - Müzliszeletet? - dobtam oda neki egy csokisat, miközben Pamplemousse-nál tevékenykedtem. - Rendben, de, ha átmegyek rajtad Coccinelle-l, nem vállalok felelősséget - figyelmeztettem előre is Léo-t ittalvási kísérletével kapcsolatban.
Mivel most már nem kellett annyi felé figyelnem, megkértem Mokkát, hogy állítsa le a zenét, így már normális hangerőn is tudtunk beszélgetni.
- Nincs nekem időm ilyenekre emlékezni - hessegettem el a kérdést bosszúsan, miközben már hegyeztem a kamerákat a pókokra. - Az a Liliana a barátnőd, nem? És mi van a pasival? - kérdezősködtem azért tovább, mert érdekelt, ez a momentum miért ragadta meg Léo figyelmét. - Figyeld az F5-ös és a B9-es szektort - szóltam oda közben Mokkának.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Kedd Júl. 18, 2017 12:12 am

- Nem tudom, mikor van a szülinapod, de nem is érdekel. Amint lehetőségem lesz rá, veszek neked egy előkét... - nevettem el magamat fejcsóválva, majd beletúrtam a hajamba. - Ez most csak kisebb pókkalandocska lesz, ötöt-hatot eresztünk még rájuk. Á, szívesen lejövök, tudod, kíváncsi vagyok. Bár valószínűleg nem lesz olyan látványosan érdekfeszítő, mint a tegnapi mumusos, érdekelnek a reakciók. Szerintem átcuccolok egy takaróval meg egy párnával, s megkérem az egyedülálló Mokkánkat, hogy keltsen fel, ha van valami akció. Apropó, mumusok: emlékszel a pasira, aki a brazil lánynak volt? Lilianának?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Kedd Júl. 18, 2017 12:05 am

- Okés - nyugtáztam a szavait, majd, amikor végre-valahára az utolsó kört is felbontották, elégedetten dőltem hátra. - Akkor már csak a pók-kaland van hátra, meg egy-pár csipcsup párbaj - jegyeztem meg, újra két asztal között suhanva. - Estére még állnak a dementorok? Nyugodtan elmehetsz majd aludni, azt egyedül is el tudom vinni - dörzsöltem meg a szemem, majd Mokka hangja töltötte be a helyiséget.
- Monsieur Harman-nak köszönhetően az eredményjelző vetítésre kész - jelentette be Mokka.
- Rendben, akkor a diagramot kérem ki az összes képernyőre - pötyögtem Papillon-nál, elégedetten döntve le a kávé maradékát (aminek a negyede szokás szerint a pólómon landolt).
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Hétf. Júl. 17, 2017 11:54 pm

- Hagyjad, hívom én - legyintettem, s már búgott is a vonal. Harmadik csörgésre vette fel. - Hello, Bill! Igen, igen. Elkéne pár óriáspók a holnap éjszakai adagból, úgysem fog feltűnni. Öt-hat elég lesz, aha. Köszi, egy isten vagy. Nem, nem, utána már hagyjuk egy kicsit őket fellélegezni.
Letettem a telefont még egy-két "aha" után.
- Lebeszéltem, mindjárt jönnek - a kávém második felét egyben ittam meg.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Hétf. Júl. 17, 2017 11:44 pm

A rengeteg beérkező jelzéstől kis híján túlterhelődött a rendszer, és Mokka kezdett kissé akadozva beszélni.
- Putain! - káromkodtam el magam, a fogaim között szűrve a szót, és még vadabbul dolgoztam, már a pálcámat is bevetve, de aztán jobb belátásom ellenére megjegyeztem: - Szerintem még pár óriáspókot elbírnak - felhívjam Bill-t? - suhantam Papillon és Pamplemousse között.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Hétf. Júl. 17, 2017 11:35 pm

- Natasha Horne által felakasztott polip kiszáradt! Natasha Horne és Matthew Hunter kiiktattak egy sárkányt!
- Wow, ez a páros is szárnyal! - gépeltem a pontokat rögtön, hogy menjen az adatbázisba. Ahogy egyre több lényt győztek le, a pontok úgy ugráltak, s az élmezőnyben óriási volt a kavarodás.
- Liliana Castellano és Sepphira Ainhoa kiiktatták a második sárkányt! Az Adeyemi testvérek a harmadik sárkányt intézték el! - olvastam fel hangosan az üzeneteket. - Charlize Brown egy durrfarkú szurcsókot tűntetett el a pályáról! Natsuko egymaga verte meg a sárkányt! Hallod, lehet, hogy nem lesz elég, amit beraktunk nekik? Rendeljek gyorsan még valamit? A Chekovok is felrobbantottak egy medúzát! Liz, szerinted hívjak valakit?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Hétf. Júl. 17, 2017 11:19 pm

- A hármason meg a hetesen megy! - kiabáltam túl a zenét. - Mokka, át tudod venni Bastien-t egy kis időre?
- Semmi akadálya, Mademoiselle.
- Egyébként fogalmam sincs, ezt miért csinálta - tűnődtem én is, miközben a levegőben felugró parancsikonokra válaszoltam vészes gyorsasággal.
Éppen vadul pötyögtem Papillon-nál, amikor az első zöld jelzés felugrott.
- Nomusa Adeyemi és Zaire Adeyemi legyőzték az egyik durrfarkú szurcsókot - tudatta Mokka.
- Na, egy kipipálva - vigyorodtam el, miközben a jelenetet kiraktam a kettesre és a négyesre.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Hétf. Júl. 17, 2017 11:09 pm

- Imádom - mutattam fel a hüvelykujjamat, hogy kimutassam a tetszésemet. - Mokka, te vagy az életem szerelme - köszöntem meg a gépnek, amikor elkészült a kávé. - Miért ne jöhetnél egyedül? - nevettem el magam. - De, ha zavar, jöhetsz velem is.
Nem tudom, hogy meg fogom-e szokni, hogy Liz így pörög a hét asztal között, míg én nyugisan ülök a nyolcadiknál, de idővel csak-csak. Kortyoltam egy nagyot a kávémba, amit majdnem félre is nyeltem, amikor megláttam, hogy éppen mit csinálnak kedvenc bajnokaink.
- Natasha felakasztotta a polipunkat! - álltam fel, hogy közelebbről is lássam. Szegény tintahal csak pislogott, s nem értette, hogy mi történik körülötte. - Mi a szöszt akar vele kezdeni?!
Be kell, hogy valljam, erre a megoldásra nem igazán számítottam. Esetleg egy kis vízicsata vagy valami hasonló, de hogy szárazföldről intézi el...
- Remélem, hogy ez megy valamelyik nagyképernyőn - szóltam oda Liznek, valószínűleg, fölöslegesen.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Hétf. Júl. 17, 2017 10:58 pm

- Pff - nyilvánítottam ki rövid véleményem fintorogva. - Kit érdekelnek a befolyásos emberek? - legyintettem, miközben Mokka a kezembe nyomta az elkészült kávét, és már készítette is Léo-ét. - Na, akkor most az a bizonyos partszakasz nagytotálból az összesre! - utasítottam Mokkát, és pötyögtem egyet Bastien-nél. - Persze, szívesen elmegyek - válaszoltam Pamplemousse és Bastien között gurulva. - Egyedül is lehet menni, igaz? - kortyoltam bele a kávémba, majd amikor már egyszerre három számítógép és Mokka is jelzett, hogy figyeljek oda, elkiáltottam magam. - Valami zenét, maximum hangerőn! - csaptam rá az enterre Oiseau-nál, majd felcsendült a Bohemian Rhapsody. - Remélem, szereted a Queen-t! - kiáltottam oda Léo-nak.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Hétf. Júl. 17, 2017 10:47 pm

- Többnyire igen - mosolyogtam rá. - Nekem is jól jönne egy kávé, Mokka. Azért fárasztó feladatba vágtunk, be kell, hogy valljam. Ennek ellenére élvezem. Egyelőre minden úgy ment végül, ahogy szerettem volna, bár nem egyszerű ezt elérni. Mindenesetre, remélem, hogy megfelelő színvonalat tudunk biztosítani. Sokminden múlik ám ezen a Tusán. Neked is, nekem is, a többi szervezésben résztvevőnek és a bajnokoknak is. Ha ez sikerül, akkor felkerülünk a legbefolyásosabb emberek listájára. Viszont, ha valami balul sül el, ugyanilyen negatív befolyással is lehet az életünkre. De ne gondolkodjunk ezen, nem igaz? - meg sem várva, hogy reagáljon a filozofálásomra, témát váltottam. - Vasárnap este szerveznék egy kis összejövetelt a szervezőcsoportnak, örülnék, ha eljönnél.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Hétf. Júl. 17, 2017 10:37 pm

- Miért olyan biztosak abban, hogy ha a gömbökben vannak, akkor nem esik bántódásuk? - kérdezgettem dühösen csak
úgy a világegyetemtől, miközben a levegőben felugró vörös párbajszituációs ablakokat Mokkának dobtam kezelésre.
A hat asztal között gurultam oda-vissza, eszelősen csapkodva a billentyűket, miközben egyre több bajnok állt párba valakivel a többiek példáját követve.
- Na jó, én nem vállalok felelősséget senkinek sem a halálért! - kiabáltam mérgesen, amikor az egyik sárkány megvadulva teljes tűzerejét az egyik páros burkának küldte - ami pedig természetesen szétpattant.
- Céline Lepetit és Patrik Fiskbo volt az, Mademoiselle - közölte segítőkészen Mokka.
Csak mérgesen felhorkantam, amikor láttam, hogy erre az eseményre a többi bajnok is észbe kap. Szerencsére arra már rájöttek, hogy a gömbből kifelé is tudnak átkokat lőni.
- Nahát, hova gratuláljak - morogtam, aztán amikor elkezdett a szemem előtt elhomályosodni az egyik képernyő, hozzátettem: - Kéne egy kávéautomata!
- A következő kávéja már készül, Mademoiselle - sietett a válasszal Mokka.
- Léo, minden terv szerint megy? - kérdeztem meg a fiút, miközben Pamplemousse-nál ügyködtem.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Hétf. Júl. 17, 2017 10:21 pm

Az eredményeket hihetetlenül nehéz volt figyelemmel követni ebben a kaotikus helyzetben, de szerencsére minden rendesen működött.
- Grat... - horkantottam föl. - Ezért hozom én neked ezt a löttyöt, hogy utána a fele pocsékba menjen... És amúgy nem tudom, kiről beszélsz, de sajnálom a kamerádat. Viszont engem jobban érdekel, hogy végre megjelent az a szárnyas gyík, mert már elegem volt belőle. Képzeld, elbújt és nem volt hajlandó előjönni.
A képernyőmön egyre több "PÁRBAJSZITUÁCIÓ!"-s ablak jelent meg, ami azt jelentette, hogy a három képernyőm megtelt párbajos videóanyagokkal, amikre parallel kellett figyelnem, hogy fair legyen a pontozás.
- Hát, nem csak a bajnokok szívnak, nem igaz? - nevettem el magam, ahogy belevetettem magam a munkába.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Hétf. Júl. 17, 2017 10:04 pm

- Köszi, már így is éppen kifogyóban voltam - pislogtam a mostani kólásüvegemre, amelynek alján valóban már csak pár csöpp árválkodott. - Semmi olyan, amit ne tudnék megoldani - nyugtattam meg Léo-t, és átcsúsztam Oiseau-hoz (alias négyes asztal, de szeretem elnevezni a tárgyaimat). - Mokka, negyvenöt fokos dőlésszöget kérek a harminchatos kamerához, majd azt vetítsd ki a hatos képernyőre! - utasítottam a gépet, miközben én az egyes képernyő műszaki problémáin dolgoztam.
Pár percig némán pötyögtünk mindketten, majd Mokka hangja töltötte be a helyiséget.
- Megjelent az ötödik sárkány, Mademoiselle Sauveterre.
- Szuper, akkor a negyvenkettes kamerát irányítsd rá, és a hármas képernyőre adj be róla egy vágóképet! - csúsztam Bastien-hez (ötös asztal), és pötyögtem pár parancsot a kettes képernyőnek. - Amúgy - szóltam Léo-nak. - A csini kis barátnőd szétrobbantotta az ötvenkettes kamerámat - puffogtam, miközben beleittam az újratöltött üvegembe, és sikeresen magamra fröccsentettem a felét, miközben átcsúsztam Pamplemousse-hoz (kettes asztal).
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Hétf. Júl. 17, 2017 9:53 pm

- Pas plus de crêpes pour vous - mosolyogtam rá angyalian. - Különösen, ha ilyen mocskos a szád. De hoztam diákcsemegét, gyümölcsöket éééééés ásványvizet.
Láttam, ahogy összeráncolta az orrát - és nem csak amiatt, mert keményen dolgozott.
- De hoztam kólát is, minden jóérzésem ellenére - erre bezzeg felcsillant a szeme. - Hihetetlen vagy, ugye tudod? Mit mond a hibajelzés?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Hétf. Júl. 17, 2017 9:43 pm

- Putain! - káromkodtam el magam franciául, amikor a számítógép zöld autója beelőzte piros Ferrarimat. - Menj már a... - olyan hosszú káromkodást eresztettem meg, hogy szinte láttam lelki szemeimmel, ahogy a belépő Léo arca megvonaglik.
Még pár másodpercig birkóztam a kontrollerrel, aztán, amikor sikerült visszaelőznöm galád ellenfelemet, elégedetten dobtam vissza az eszközt az asztalra. Hosszú sóhaj kíséretében kinyújtóztam, majd átkattintottam az aréna képeire, és beleittam a kólásüvegembe.
- Oui, tout va bien - biztosítottam Léo-t, miközben villámgyorsan végigfuttattam a pillantásom a képernyőkön. - T'as apporté des crêpes? - néztem rá várakozóan és éhesen, miközben Mokka figyelmeztetett egy hibára az egyes képernyőn, amin azonnal el is kezdtem dolgozni.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Hétf. Júl. 17, 2017 8:53 pm

Amikor elsétáltam a Nagyterem előtt, láttam, hogy már mennek szólni Liznek arról, hogy az egyik képernyő elsötétült, viszont engem más jobban aggasztott, úgyhogy rögtön gyorshívtam Billt, aki az egyik durmstrangos diák és ő felel azért, hogy a megfelelő lények jókor legyenek jó helyen az arénában.
- Bill, édes, biztos vagyok benne, hogy azt mondtam, hogy öt sárkány legyen. És hány sárkányt láttam a közvetítésen? Négyet. Az sehogysem öt, amíg félbe nem vágják az egyiket. Mi az, hogy nem találjátok? Egy sárkányról van szó, Merlin alsógatyájára! Elbújt? Szedjétek ki mihamarabb és vigyétek az arénába! - masszíroztam a halántékomat idegesen, miközben hallgattam a magyarázkodását arról, hogy milyen veszélyesek a hisztis sárkányok. - Mindjárt megyek Lizhez. Ha nem látom egyik képernyőn se azt a szerencsétlenséget, mindannyian haza lesztek innen küldve!
Megszakítottam a vonalat meg sem várva a válaszát.
Már az alagsorban voltam nem messze a Mardekáros klubhelyiségtől. Úgy gondoltam, hogy jobban jár mindenki, ha beugrom egy kicsit és hozok egy kis kaját és innivalót. Felkaptam pár csomag diákcsemegeszerűséget, amit még Roxmortsban vettem évelején, majd visszafordultam a 2,5 literes kóláért (csak Liz miatt tartok ilyen löttyöket a szobámban, mert itt le tudom hűteni), s végül két heti élelemmel vonultam végig a folyosón. Mielőtt elértem volna az ajtót, csörgött újra a telefonom. A vállammal sikerült valahogy megnyomnom a felvevő gombot a fülesemen, mert mind a két kezem tele volt.
- Igen? - szóltam bele frusztráltam. - Nagyszerű. Akkor küldjétek be az arénába minél hamarabb. Oh, és Bill? Nem kell minden lépésnél felhívni. Az eredményt szeretném látni, nem teazsúrozni. Majd beszélünk. És bocsi, hogy ilyen pokróc voltam. Majd valahogy jóvá teszem. Remélem, ma már a Tusa miatt nem kell beszélnünk.
Most ő tette le a telefont, én pedig egy-két fejrázással lecsúsztattam a nyakamba a fülesemet, ami minden bizonnyal összekócolta a hajamat.
- Je suis déjà épuisé... - morogtam magamban, majd mosolygósra váltottam a figurát, amikor megláttam Lizt a számítógép mögött. - Hello, mizujs, sikerült megoldani mindent, ugye?
A cuccokat lepakoltam az a földre, majd leültem a gurulós székembe (sosem vallanám be neki, de imádom Lizt, amiért elintézte, hogy kapjunk ilyeneket) és megmozgattam az egeret, hogy lássam az eredményeket tartalmazó táblázatokat és grafikonokat.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Szer. Júl. 12, 2017 10:03 pm

- Az szuper lenne, nagyon szépen köszönjük! - mosolyogtam elsősorban Matt-re, de igyekeztem, hogy Anthony felé is biccentsek egy köszönet-félét.
Úgyhogy amint ezt megbeszéltük, ahogy voltunk, lehuppantunk a földre, és összedugtuk a fejünket. Matt és Eric kétségkívül elvitték a hátukon az ötletelést, egymást túllicitálva dobták fel a jobbnál jobb sorokat, témákat, és ritmusbeli kérdéseket, nem győztük kapkodni a fejünket.
Az ötletbörze végeztével aztán Matt és Alice félrevonultak, hogy letisztázzák a sorokat, mi pedig beálltunk a hangszerek mögé, és próbálgattuk az újonnan csiholt dallamokat. Egy-két körre még Anthony-t is rá tudtuk venni, hogy beálljon a basszusgitár mögé, és valóban meglepően jónak bizonyult a hangszerkezelése. Nagyon sok kifejezetten elmés és hasznos hozzászólása és megfigyelése is volt a zenénkhez, amelyek szinte mindig mélyebb zengést, és pikánsabb, profibb hangzást segítettek kölcsönözni a muzsikának.
Kétségtelenül fantasztikus és profi zenészek voltak mindketten, és amikor Matt diadalmasan lobogtatva a kész dalszöveget, elénekelte nekünk, már éreztük, hogy ez sokkal több és jobb lett, mint azt mi valaha mertük volna gondolni. Kész áldás, hogy összefutottunk ezzel a két fantasztikus fiúval.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Anthony Lewis Szer. Júl. 12, 2017 9:51 pm

A kedves kis karácsonyi dal kifejezésre akaratlanul is megforgattam a szemem.
-Én nagyon szívesen segítek! -lelkesedett tovább Matt letörölhetetlen vigyorral a képén. Tonyval meg ne törődjetek. Max ráveszem, hogy gitározzon, ha nagyon szükséges. -legyintett lemondóan felém. -Ha valamit, akkor azt nagyon tud. Mármint basszusgitározni. - a bók persze jólesett, így egy halvány vállrándítással és még halványabb félmosollyal jeleztem, hogy igaznak tartom az előbbi állítást.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Szer. Júl. 12, 2017 9:44 pm

- Ha nem szeretnétek, nincs harag - szökdécseltem előre Eric-hez. - Nem erőszak a disznótor, csak egy kósza ötlet volt - nyugtattam meg Anthony-t, hiszen egyből levágtam, hogy neki ehhez nem sok kedve van.
Annál lelkesebb volt Matt, bár úgy gondoltam, lehet, hogy ő is hamar megunná ezt a közös dalszerzést, vagy egyszerűen csak nézeteltéréseink támadnának, és így nem lenne megfelelő a dal.
- Amennyiben viszont bármilyen kezdő ötletetek, gondolatotok van azt illetően, hogy mivel tudnánk megfogni ezt az internacionális diáktömeget, arra kifejezetten vevők lennénk - vette át a szót Jasper, és hálás voltam neki, hogy ő is igyekezett belevonódni a beszélgetésbe.
- Bizony - bólogattam én is buzgón. - Hiszen ti Amerikából jöttetek, ott biztosan egészen más az ízlésvilág, mint itt, nálunk. Egy kis javaslat-morzsával tőletek pedig biztos vagyok benne, hogy egy mindenki számára megfelelő, egyedi, és kedves kis karácsonyi dalt tudnánk összerakni - dörzsöltem össze jókedvűen a tenyereimet.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Anthony Lewis Szer. Júl. 12, 2017 9:36 pm

Nem igazán tetszett, ahogy Matt lassan kezd a hiperventillálás határára kerülni. Elég ritkán fordul ez elő, mivel általában magányosan szerez zenét, és a saját feje után megy.
-Ez... Király lenne! -pattant fel a padról, és máris elkezdett izgatottan fel-alá járni. Én pár gyilkos pillantást lövelltem felé, de nem vette a lapot, hát persze, miért is venné. Halkan krákogtam egyet.
-Hogy őszinte legyek, nem igazán tudom elképzelni, hogy  mi száz százalékig rockos irányunkat mennyire lehetne hasznosítani egy új Last Christmasban... -amint ezt kimondtam, be is láttam, hogy valahol ez hülyeség, mert semmi akadálya, de egyszerűen nem fűlt a fogam ehhez a túlbuzgó csapathoz. Sem valami görcsösen összetoldozott-foldozott, csupa közhely ünnepről számot gyártani.
-És a négy tagból csak ketten vagyunk itt... -ezt inkább csak magamnak jegyeztem meg. Ha új zenét alkotunk, mindig együtt rázzuk össze, négyesben, nagyon hiányozna Timothy és Luke. Egyszerűen szükségem van az halál laza, bevállalós hozzáállásukra és az apró, de annál formabontóbb ötleteikre, amikkel minden számunk különleges lesz.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Szer. Júl. 12, 2017 9:24 pm

- Hmmm... - gondolkodtam el, hiszen természetesen nem tudtam figyelmen kívül hagyni Anthony kifakadását sem. - Van egy ötletem! - ugráltam a dobfelszerelésem mögött. - Mi lenne, ha írnánk egy karácsonyi dalt? Mármint együtt, közösen, Ti is beszállhatnátok, és akkor nem kéne az unalmas, valóban elcsépelt dalokat énekelnünk. Mit szóltok hozzá? - kérdeztem izgatottan. - Természetesen feltüntetnénk Benneteket is, mint szerzőket - bólintottam mosolyogva a fiúk felé.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Anthony Lewis Szer. Júl. 12, 2017 9:21 pm

-Uhh, a fülemen jön ki az az elcsépelt dal... -mormogtam, sajnos kissé túl hallhatóan. Most egyelőre elfogyott a visszafojtom-a-bunkóságomat-és-normális-leszek-velük lendületem, így a válaszomat indoklás nélkül hagytam és egy ártatlannak szánt vállvonással zártam.
-Ugyan, miért? Ha egy kicsit felturbózzátok, szerintem valami zseniális dolog is kisülhet belőle! -próbálta menteni a helyzetünket Matt. -És ha nincs ötletetek, szívesen segítek a felgyorsításban, vagy valami kis ráncfelvarrásban. -ajánlkozott. Persze nem kételkedem Matt tehetségében, hiszen ő a Shadow Party énekese, és rengeteg nagyon jó szöveggel segítette a banda fellendülését, és a zenei érzéke is páratlan. Ennek ellenére indokolatlannak tartom a nyalizását.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 20 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 21 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.