Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hollóhát klub és hálókörlet

+2
Jev Chekov
Admin
6 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Hollóhát klub és hálókörlet - Page 4 Empty Re: Hollóhát klub és hálókörlet

Témanyitás by Charlize Brown Szer. Jún. 28, 2017 9:47 pm

- Rengeteg foga van, de semmit sem eszik. Mi az? - kérdezte a világon létező legidegesítőbb madár/élőlény/varázslattal életre keltett nem tudom mi.
- Na jó, nekem ehhez most nincs idegzetem - dörzsöltem meg két ujjal a halántékomat, és éreztem, hogy a fejem is lassan elkezd lüktetni.
- Pontosan ezért gyűlölök a Hollóhát tornyába jönni - bólintott Nat is.
Az ajtón függő madár ugyanis csakis akkor engedett be a Hollóhát klubhelyiségébe bárkit is, ha a bebocsátást igénylő megadta a helyes megfejtést találós kérdésére. Fix jelszó nincs. Hogy is lenne. Végtére is az okosok házába akarunk bejutni. Nekik nem elég kihívás egy egyszerű megjegyzendő szó.
Michael és Jasper még igyekeztek találgatni, de már mindenki annyira le volt strapálva az éjszaka eseményeitől, hogy egyszerűen nem fogott az agyunk. Végül bekiabáltunk Hollóhátas barátainknak, és Jev, meghallva kiáltásainkat, segítségünkre sietett. Hallottuk, ahogy az ajtó mögött Eric-kel tűnődnek, majd az orosz fiú kikiabálta a megfejtést: fésű!
- Nagyszerű - morogtam, majd Alice, Nat, Jasper és Michael nyomában én is végre-valahára bemásztam a portrélyukon.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Hollóhát klub és hálókörlet - Page 4 Empty Re: Hollóhát klub és hálókörlet

Témanyitás by Jev Chekov Szer. Jún. 28, 2017 9:37 pm

Kimerültem rogytam az első sötétkék bársony babzsákba, ahogy felértem a klubhelyiségbe. Az alapvető dolgok gyors elhadarása után Mcgalagony elzavart minket pihenni, de például el nem tudom képzelni, hogy mondjuk a japán vagy az afrikai diákokat hol szállásolják el. Felfelé menet odarikkantottam az egész Colourblindnak, hogy jöjjenek fel ide, ha van kedvük kicsit dumálni. Nyílt is az ajtó, és elsőként Eric dugta be a fejét, aki hollóhátasként a legkönnyebben be tudott jutni.
Jev Chekov
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Hollóhát klub és hálókörlet - Page 4 Empty Hollóhát klub és hálókörlet

Témanyitás by Admin Szomb. Jún. 10, 2017 10:08 pm

Itt tartózkodik szabadidejében az összes hollóhátas, és innét érheti el mindenki a saját hálókörletét, amit este 11 után szigorúan tilos elhagyni!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2017. Jun. 08.

https://ujtrimagustusa.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hollóhát klub és hálókörlet - Page 4 Empty Re: Hollóhát klub és hálókörlet

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.