Park/ az Aréna

1 / 10 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Park/ az Aréna

Témanyitás by Anthony Lewis on Szomb. Nov. 18, 2017 11:29 pm

Miközben mondta a feladatot, még jól szórakoztam, de mikor a végére ért és tudatosodott bennem, lefagyott a mosoly az arcomról, és pánikszerűen keresni kezdtem a kiutat az elől, hogy tényleg hozzá menjek oda. Kit vennének be a többiek, hogyan meneküljek meg abból, hogy tényleg komolyra forduljanak a dolgok? Vagy talán... Ez az az alkalom? Pár percig tanácstalanul hezitáltam, majd valamiért eszembe jutott egy Mumford and sons-szám, amit már számtlanszor feldolgoztunk a bandával. És ez a dal valamiért nagyon passzolt ahhoz a látványhoz és az érzéseimhez, amikor Nomusára néztem. Egyelőre még nem jutott sorra a játékban, de amióta csak itt ül velünk szerény mosolyával és érdeklődő, de vidám pillantásaival, ez ment a háttérben fejemben és valami fura ficánkolás piszkált belül. Szó nélkül megragadtam Nat gitárját, gondolván, hogy akkor mostantól ez lesz az esetleges zenei produkciók segédeszköze, és összeszorított szájjal odaültem törökülésbe, Nomu elé. Próbáltam kizárni a rám lövellő döbbent pillantásokat. Most már mindegy, már elkezdtem, már nincs menekvés, visszacsinálás.
You heard my voice, I came out of the woods by choice
Shelter also gave their shade
But in the dark I have no name
So leave that click in my head
And I will remember the words that you said
Left a clouded mind and a heavy heart
But I am sure we could see a new start
So when your hopes on fire
But you know your desire
Don't hold a glass over the flame
Don't let your heart grow cold
I will call you by name
I will share your road
But hold me fast, hold me fast
'Cause I'm a hopeless wanderer
And hold me fast, hold me fast
'Cause I'm a hopeless wanderer

Eredetileg csak a fele hosszúságig terveztem, de ahogy elkezdtem és, bár nem néztem rá egyszer sem, valami megmagyarázhattalan köteléket éreztem közöttünk, amit nem volt szívem megszakítani. A kezem ösztönösen járt a húrokon, a szavak gondolkodás nélkül jöttek, akár egy jó koncert alatt. De ez most más volt. Mikor végeztem, szintén összeszorított fogakkal visszavonultam a helyemre, letettem a gitárt, és senkire sem néztem, hanem pörgettem is tovább az üveget.
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 65

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Charlize Brown on Szomb. Nov. 18, 2017 11:15 pm

- Na, nézd meg, úgy tűnik, ma ez a trend - emeltem sóhajtva égnek a szemem, aztán bevillant egy ötlet, és lassú, gyilkos mosoly kúszott az ajkamra. - Szóval, Anthony, menj oda ahhoz az emberhez, akit a legközelebb érzel magadhoz, és mondd el Neki Te is, mondjuk, dalban, hogy mit érzel iránta, és miért jelent olyan sokat Neked - mosolyogtam negédesen a fiúra. - Kezdheted - dőltem hátra elégedetten vigyorogva.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 135

Témanyitás by Anthony Lewis on Szomb. Nov. 18, 2017 11:11 pm

-Attól tartok, kénytelen leszek a tettet választani. -válaszoltam kissé kacifántosan, de vigyorogva.
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Szomb. Nov. 18, 2017 11:09 pm

- Na, ez jó lesz - nevetett fel a tőlem jobbra ülő Eric, én pedig azt hiszem, egy pillanatra lefagytam.
Eric azonban annyira nevetett, hogy majdnem legurult a székéről, így egy másodperc alatt összekapva magam egy gyors, higgadt mozdulattal úgy tarkón csaptam, hogy előrebukott a feje.
- Ne nevess! - utasítottam, majd Nat-hez fordultam. - Megkaphatom a gitárodat?
- Előre szólok, hogy borzasztóan rosszul énekel - tájékoztatta a körülöttünk ülőket jó előre Eric, én pedig Nat gitárját a kezembe véve jóváhagyóan bólintottam egyet.
- Így van, de improvizálni még jól tudok - vetettem egy szúrós pillantást Eric-re, aztán pengettem párat a gitáron, és belekezdtem egy egyszerű kis dallamba. - It's like you were born on a distant star - a hangok szokás szerint kifejezetten hamisak voltak, de ha már egyszer ez volt a feladatom, pont nem érdekelt, így direkt hangosabban folytattam az egészet, mint ahogy elkezdtem. - We were never quite alike / You were magical and I was somebody so down-to-earth / You'd never guess I was capable of love / But then you smiled at me / And I saw galaxies collapsing in your diamond-blue eyes / Destroyed by night just to be reborn by the daylight / You were never perfect, you were broken / And I was something that was already in pieces / But then guess what / Our story began / On a starry night at 2am / And my broken pieces found their way to you / Our fragments started to form something whole together / Wish we were back on that starry night / Hopeless and lost but found by each other's hearts / You know I'll always be by your side / Just take me to the galaxies of your starry eyes - lefogtam a húrokat, és visszaadtam Nat-nek a gitárját.
Direkt nem néztem Eric-re, csak egyenesen a többiekhez fordultam.
- Előre lettetek figyelmeztetve, hogy borzalmasan énekelek, úgyhogy akik itt most fájdalmas arccal ülnek, köszönjék neki - mutogattam a francia fiú felé. - és ne nekem. Köszönettel - biccentettem gúnyosan, majd megpörgettem az üveget, amelynek nyitott szája Tony felé állt meg. - Anthony, édes tündérbogaram, tett vagy őszinte? - mosolyogtam ördögien a fiúra.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Nov. 18, 2017 10:50 pm

Összehúztam a szememet, s próbáltam szortírozni azt, hogy mit tudhat a Léo, akit ismernek, és mit Léo, a Játékmester. Említenem sem kell, hogy nem igazán ment, úgyhogy egy neutrális kérés mellett döntöttem.
- Énekelj szerenádot a tőled jobbra ülőnek! - böktem ki végül A Feladatot.
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 176

Témanyitás by Charlize Brown on Szomb. Nov. 18, 2017 10:42 pm

A francia fiú előadása után egy kicsit mindannyian valami fagyott, megilletődött csendbe dermedtünk, mert szerintem senki nem számított rá, hogy ilyen drámai fordulatot vesz már az első kör. Egy gyors pillantást vetettem Liliana felé, de semmit nem tudtam leolvasni az arcáról, így visszafordultam a francia fiú felé.
Amikor azonban az üveg szája felém állt meg, már máson kellett gondolkodnom.
- Legyen tett - rántottam meg végül a vállam, gyanakodva pislogva a francia fiúra, akiből őszintén szólva nem tudtam megállapítani, melyikkel jártam volna jobban.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Nov. 18, 2017 10:33 pm

- Mon Dieu... - motyogtam, de az arcomon széles mosoly terült szét. Felálltam a helyemről, egy kicsit megbotolva egy fűcsomóban, majd körbenéztem, hogy vajon kit válasszak. Végül Anára pillantottam, aki felé kinyújtottam a kezemet. Nevetve fogadta el a meghívást, de mintha valahogyan furcsa lett volna a tekintete. Most nem volt időm ilyenekkel foglalkozni. - Szóval mindenki tudja, hogy természetes charme-om van... És mindenkinek bókolok, mert ez csak úgy jön... Ana édes, Te most két évvel idősebb vagy nálam... Khrm... Kviddicsmeccs előtt vagyunk, a Mardekár klubhelyiségében - szerepbe helyeztem magam. - Jasmine, szárnyalj ma úgy, mint amilyen angyal vagy!
- Oké, ez most még tőled is gyenge - pukkadt ki Anából a nevetés, mire én csak elkezdtem hadonászni.
- Nem, nem, nem. Sétálj tovább kifelé a teremből, úgy... - adtam ki a rendezői utasításokat. - Majd fordulj meg és próbálj meg megcsókolni.
- Ez hü...
- Csak csináld! - sürgettem.
Amikor Liliana végül mesterien követte az utasításaimat, egy pillanatra elakadt a lélegzetem és majdnem ki is estem a szerepemből. Viszont valahogy rávettem magamat, hogy kitérjek a csókkísérlet elől.
- J, én nem... Félreértettél... - magyarázkodtam Jasmine-nek, s most hirtelen újra ugyanott álltam, de valahogy kiszóltam a tömegnek, hogy ismerjék a helyzetet. Megérkezett a csapat többi tagja, mire Jasmine csak lerázta a válláról a kezemet, majd hozzámvágott egy sakkfigurát az asztalról. "Te kis pisis negyedéves, mégis mit gondolsz magadról? Nem fogok soha máshogy nézni rád mint a kis francia egérre, ami vagy!" A csapat nevetett, kicsit meglökték hátulról a vállamat, ahogy elmentek mellettem. Mélyeket lélegeztem és... ...újra ott voltam a kör közepén. Csend volt, úgyhogy fogtam az üveget és megpörgettem.
- Charlie, Tett vagy Őszinte? - dobtam le magam vissza a helyemre mit sem törődve az engem követő pillantásokkal vagy a könnyekkel az arcomon.
Léonard Harman

Témanyitás by Anthony Lewis on Szomb. Nov. 18, 2017 10:15 pm

Rövid gondolkodás után, egy közepesen szemét dolgot ezseltem ki, bemelegítőnek:
-Gondolj vissza életed legcikibb incidensére, ami lánnyal történt, és játsszd el nekünk újra. Ehhez válassz egy tetszőleges lányt az itt ülők közül, segédnek. -közöltem angyali mosollyal.
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Nov. 18, 2017 10:11 pm

- Tett - nevettem el magam pontosan nem is tudtam, miért. Egyszerűen csak hálásnak éreztem magam, hogy én nyithatom meg eme este egyik legemlékezetesebbnek ígérkező játékát. - Na, ki vele, mit csináljak?
Léonard Harman

Témanyitás by Anthony Lewis on Szomb. Nov. 18, 2017 10:01 pm

-Ám legyen... -egyeztem bele egy vészjósló, ám huncut pillantással, és egy, a közelben heverő kiürült üveget a tábortűz köré gyűlt kör közepére tettem, hogy mindenki jól láthassa. Pördítettem egyet rajta, és hosszas, idegfeszítő pördülés után egyensen Léo felé mutatva állapodott meg.
-Tehát... Tett vagy őszinte, Léonard? -néztem a tűz vörös-narancsos ugráló fényeitől villogó szempárba.
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Liliana Castellano on Szomb. Nov. 18, 2017 9:55 pm

Mint Brazília legkirályabb (és egyben legveszélyesebb) Tett vagy Őszintéinek én voltam a kezdeményezője, úgy éreztem, hogy az Egyesült Királyságban is ideje történelmet írnom, így több mint lelkesen foglaltam helyet Pavel mellett. Amikor Léo négy üléssel mellénk esett be, összeugrott a gyomrom. Egyrészt, mert hihetetlenül örültem, hogy végre láthatom, másrészt, mert megijesztett, hogy láthatóan nem volt jól. Azon kívül, hogy a bőre sokkal fehérebb, mint ezelőtt, az arca nem egészségesen pirospozsgás, a szeme is veszedelmesen csillogott - úgy nézett ki, mint aki elveszítette a félelmét.
Liliana Castellano
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 36

Témanyitás by Charlize Brown on Szomb. Nov. 18, 2017 9:50 pm

A Tett vagy Őszintére azonnal felkaptam a fejem, mint a szimatot fogó kutya, és őrült vigyorral az arcomon a hang irányába sprinteltem. Mindig is imádtam ezeket a játékokat, a Colourblind-dal gyakran játszottunk próbák helyett, alatt, közben, vagy éppen késő éjszakákon, úgyhogy már nagy gyakorlatom volt benne, na meg nagyon szerettem azt, hogy ilyenkor mindenki a legnagyobb ostobaságra is kapható.
Úgyhogy a már távolról integető Eric mellé huppantam a jobbára ismerős emberekből álló csoportba, aztán egy különleges és ritka természeti jelenséget (Tony FELSZABADULT ÁLLAPOTBAN, VIGYOROGVA ÉS CSILLOGÓ SZEMEKKEL, MINDENKI KÉSZÜLJÖN A VILÁGVÉGÉRE) követően azonnal le is csaptam erre a páratlan lehetőségre.
- Szerintem kezdd te, Tony - mosolyogtam rá negédesen, figyelmen kívül hagyva Matt figyelmeztető pillantását.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Szomb. Nov. 18, 2017 9:39 pm

A levegőben végigsüvítő Tett vagy Őszintére egy pillanatra megállt a szívem, majd kissé vonakodva kerestem a tekintetemmel Tonyt, egyrészt hogy tudományos megfigyelésem részeként meglessem, hogy vajon még tart-e nála a lelkesedés és csatlakozik-e, másrészt hogy hogy a felbolyduló, belelkesedő emberek hatására rá tudjam venni magam, hogy beszálljak. Nem volt a szívem csücske a játék, főleg akkor, ha egyes játékosok már túlságosan is illuminált állapotban vannak, én pedig még nem, és a józan ítélőképsségem felülírja a kapott tetteket. Végül sajnos nem láttam menekülőutat a dolog elől, így odagyűltem a többiekhez. Így már nem is tűnt olyan sok embernek, és szerencsére nagyjából mindenkit ismertem.
-Na, ki kezdi? -kérdezte izgalomtól vibráló tekintettel Tony. Hű, ez kezd egyre furább lenni. Vajon mit kóstoltattak meg vele?
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 29

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Nov. 18, 2017 9:31 pm

A bevonulónk után több orosz is odajött hozzánk lepacsizni, Pavel is lelkesen üdvözölt (sikerült vele a második próba előtt megismerkednem jobban, a legtöbb bajnokkal már minimum köszönőviszonyban vagyunk) és a találkozás örömére, mindannyian megkínáltak egy-két tradicionális orosz étellel-itallal. Az asztal középen valószínűleg egy eddigi Végzősök Éjszakáján nem volt ilyen színes - a Föld minden tájáról ki lehetett próbálni különlegességeket. Amióta felébredtem először a gyengélkedőben, teljesen minden mindegy hangulatban voltam, így mindent szívesen fogadtam, amivel csak megkínáltak még akkor is, ha tudtam, hogy a gyomrom nem fogja megköszönni a különböző konyhák keverését.
Éppen lepacsiztam egy afrikai sráccal, aki egy gyümölcsös-csokis itallal kínált meg előtte, amikor az énekesek tábortüzénél valaki elkiáltotta magát.
- TETT VAGY ŐSZINTE! KI CSATLAKOZIK?
Hangos kurjantással indultam el a hang felé, pedig világéletemben a játék ellen voltam. De ahogy már mondtam, nekem minden mindegy.
Léonard Harman

Témanyitás by Nomusa Adeyemi on Szomb. Nov. 18, 2017 9:18 pm

Olyan hideg és kristálytisztán éles volt a holdfényporral teleszórt éjszaka, mint a távolság a csillagok között. Miközben mélyen beszívtam az elválaszthatatlanul összefonódott érzelmektől terhes levegőt, hagytam, hogy a pergamendarab a kezemből könnyű ringatózással hulljon az üstbe, és figyelemmel kísértem egészen addig, amíg el nem veszett a mélyfekete sötétségben.
Felpillantva láttam, hogy Jabari kabátos alakja eltűnik a brazil diákok gyűrűjében, akik integetve üdvözölték - minden bizonnyal azokkal a barátaival találkozott, akiket a csereéve során szerzett. Zaire pedig már korábban eltűnt, meglehetősen kipirult arccal arra hivatkozva, hogy találkozója van valakivel, de hogy kivel, azt már nem mondta meg. Így hát egyedül álltam a csínytevéseket rejtő üst mellett.
Idegennek tűnő, kesztyűbe bújtatott kezemet a zsebembe süllyesztve, felnéztem a csillagokra. Odahaza, Afrikában minden nap csillagtérképeket rajzoltunk, így most is ki tudtam venni a csillagképeket, és mindegyiknek ismertem a történetét. Lehunyva a szemem, egy pillanatra éreztem a szél süvítését az arcomon, és igazán visszavágytam már Afrikába, a gyökereimhez. De most itt kellett helyt állnom, így lassan kinyitottam a szemem, és lassan, csendesen, mintha parázson lépkedtem volna, az érzelmek forgószelének közepe felé vettem az irányt.
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 57

Témanyitás by Anthony Lewis on Szomb. Nov. 18, 2017 9:02 pm

-Kérlek, megtennéd a kedvünkért, hogy most az egyszer, totál véletlenül pont most, normális leszel az emberekkel? -loholt utánam Matt, már-már könyörgésbe hajló hangnemben, ami nem jellemző rá.
-Akár hiszed, akár nem, de most van kedvem jól érezni magam és kiereszteni a gőzt, és ez akkor is így lett volna, ha nem nyavajogsz itt nekem egész úton. -közöltem, valóban őszintén. Sokatmondó mosolyt dobtam felé, de szegény gyerek el se akarta hinni, hogy tényleg megélte azt, hogy nem mint egy makacs, morgó kutyát kell maga után rángatnia.
Mindketten teátrális mozdulattal beküldtük a borítékainkat a helyére, majd ezután szétáltunk. Matt szerintem a Colourblind tagjai felé vette az irányt, én pedig általános körülnéző körútra indultam, Floyddal a nyomomban.
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Léonard Harman on Szomb. Nov. 18, 2017 8:53 pm

Még egy utolsó pillantást vetettem Liz termének ajtajára, amikor kiléptem a Mardekár klubhelyiségéből, de már nem próbálkoztam még egyszer. Jön, ha szeretne, ha nem, hát nem. Én nem erőltetem tovább.
Mike és Bill intettek a fejükkel, hogy ideje menni, úgyhogy nem totojáztam tovább, hanem utánuk eredtem Josephine és Anne társaságában. A kezünk tele volt vajsörrel, töklével és lángnyelv whiskey-vel, illetve a kabátom mély zsebében pár doboz sütemény is lapult. Hiába tudtuk, hogy a házimanók is hoznak kaját, biztos, ami biztos alapon majdnem az összes mardekáros tartalékot vittük magunkkal a szokáshoz híven - természetesen az első Roxmortsba való kiruccanás során feltöltjük újra.
Ez a második napom volt szabadlábon, úgyhogy Liz annyira nem örült neki, hogy kimentem, de muszáj volt. Úgy éreztem, hogyha nem terelem el valamivel a figyelmemet, megőrülök. És mi is jobb Roxfort legendás tóparti bulijánál?
Mardekárosokhoz illően úgy érkeztünk meg, hogy mindenki tudja, hogy mostmár kezdődhet a buli, mert mi is itt vagyunk:
- Lumos! Serpensortia! - kiáltottuk mind a tizenketten, mire a pálcáinkból a fénnyel együtt kígyók törtek ki a pálcánkból, amit hangos sikongatással vegyes nevetés követett. Mielőtt viszont kitört volna a pánik, egy pálcaintéssel eltűntettük az állatokat, majd felemeltük az eddig kabátunk alatt tartott üvegeket és dobozokat, és előre megszervezett spontán formációban az asztalhoz rohantunk, ahol elhelyeztük a hozamányainkat. Tapsvihar (és rosszalló pillantások) kísértek minket utunkon.
Léonard Harman

Témanyitás by Charlize Brown on Szomb. Nov. 18, 2017 8:46 pm

- Rendben, erről ennyit, mindenki mehet haza, a legtutibb csínytevés most került bedobásra! - kiáltottam el magam ördögi vigyorral az arcomon, majd teátrális mozdulattal az üstbe dobtam a papírfecnimet, és meghajoltam.
- Csak szeretnéd, Brown - hajolt át fölöttem Eric, és miközben megbökte az oldalam, bedobta a saját cetlijét is az üstbe. - Mennyiben fogadunk, hogy az enyém sokkal jobb lett, mint a Tiéd? - vigyorgott rám féloldalasan.
- Amennyiben szeretnéd magad megszabadítani öt kiló perui instant sötétségportól, felőlem áll a fogadás - bólintottam, mire Eric felnevetett, megcsóválta a fejét, és mielőtt még elszaladt volna Michael-ékhez, hogy hangoljanak, odament Jev-hez, és váltottak pár szót.
Nat felé pillantottam, de mivel láttam, hogy Lilanával van, nem akartam zavarni, Michael-ékhez pedig nem akartam odamenni, mert félő volt, hogy felpofoznám a fiút, és a mai estét nem akartam egy balhéval elrontani. Így inkább felkaptam egy pohár sütőtöklevet, és kényelmes tempóban rövid sétára indultam a tópart felé.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Jev Chekov on Szomb. Nov. 18, 2017 8:30 pm

A második próba kissé lelkileg kifacsaró volt, így határozottan örültem, mikor megtudtam a szokásos Végzősök Éjszakai Partijának időpontját, és lelkesen agyaltam pár napot az általam kitalált nos, csínytevésen, ami valamelyik szerencsétlen sorstársunk feladata lesz. Már alakult a hangulat, a Colourblind, immár a megszokott erőbedobással készülődött egy zenélésre. Vadul integettem nekik a borítékommal majd bűnbánó somolygással beledobtam azt az erre kijelölt üstbe.
Jev Chekov
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Liliana Castellano on Szomb. Nov. 18, 2017 5:45 pm

Mi már az utolsók között érkeztünk, úgyhogy az alaphangulat már megvolt, de még nem teljesen kezdődött el. Mi is bedobtuk a borítékokat az üstbe, ami a hely legszélén állt (Hófehérke azt magyarázta, hogy majd másnap reggel mindenkinek a párnája alatt ott lesz egy random boríték, amiben a csínytevése lesz), majd körbenéztünk, hogy mi várt ránk.
Körülbelül száznyolcvan hetedéves töltötte ki a gyér megvilágítású helyet, kisebb csoportokra osztódva. A legtöbben a házimanók által felhozott vacsoramaradékok körül lézengtek, míg páran már elkezdték előkészíteni a zenélésre alkalmas helyet. A Colourblind tagjai természetesen szintén arra vették az irányt, s én követtem őket.
- Hello, sziasztok! - köszöntem az ismerősöknek, miközben tekintetemmel Léot kerestem.
- Itt jó lesz? - kérdezte Nat, de már le is ült a farönk mellé, majd kivette a tokból a gitárt és már hangolni is kezdte.
Liliana Castellano
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 36

Témanyitás by Léonard Harman on Pént. Nov. 10, 2017 8:22 pm

- Megoldható - mondtam inkább magamnak, mint Liznek, majd követtem a kastélyba.
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Pént. Nov. 10, 2017 8:20 pm

- Mokka nem gép, hanem a teremtményem, erről ennyit - meredtem szikrázó szemekkel Léo-ra. - Majd ha piros hó esik - ráztam meg a fejem, majd nekiiramodtam, és pár elmosódó perc után már Coccinelle-ben is találtam magam, a konzollal a kezemben, Mokkával az elérhető közelemben, és a komfortzónámban.
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 166

Témanyitás by Léonard Harman on Pént. Nov. 10, 2017 8:14 pm

- Persze, gépekkel könnyű nyerni, és Mokka amúgy sem bír engem - futottam elé, és hátrafele mentem előtte. - Bemehetünk, de ugye majd máskor is kijövünk?
Léonard Harman

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre on Pént. Nov. 10, 2017 8:10 pm

- Ha itt lenne Mokka, már nem élnél - sziszegtem, miközben még egy hógolyót dobtam Léo felé. - Nézd, kapitány, nekem vissza kell mennem a főhadiszállásra, úgyhogy, bármennyire is élveztem itt kint lenni - vetettem egy lesajnáló félpillantást Léo-ra. -, viszlát! - tápászkodtam fel, majd leporolva a nadrágomat, zsebre dugott kézzel és lehajtott fejjel elindultam vissza a kényelmes, ismerős kuckómba.
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 166

Témanyitás by Léonard Harman on Pént. Nov. 10, 2017 8:00 pm

- Hógolyó - közöltem vele. - Talán nem ismered?
Az ő gombóca elől sikerült kitérnem, s már rögtön gyúrtam a következőt, ami megint eltalálta.
- Kettő-null - közöltem vele. - Csak nem szeretnéd feladni?
Léonard Harman

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

1 / 10 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics