Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mardekár klub és hálókörlet

2 posters

Go down

Mardekár klub és hálókörlet Empty Re: Mardekár klub és hálókörlet

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Nov. 11, 2017 11:03 pm

Hihetetlen álmosság tört rám ahogy véget ért a második próba - az elmúlt hetek alváshiányát a szervezetem szerette volna egyben bepótolni, aminek én egyáltalán nem álltam ellen. Visszatértem a mardekáros hálókörzetbe, ahol átöltöztem, s már dőltem is volna az ágyba, amikor pittyent a telefonom. Felemeltem, hogy lenémítsam, de akkor megpillantottam a feladó nevét: Ana küldött üzenetet.

Mardekár klub és hálókörlet 110

Egy pillanatig csak néztem a képernyőt, s bár majdnem az összes porcikám tiltakozott ellene, nem hagytam ennyiben.

Mardekár klub és hálókörlet 210

Magamban nyolcvanszor megbántam. Mi van, hogyha igazából nem is szeretett volna találkozni. Hogyha a “Mindjárt takarodó”-t nem azért küldte, hogy ne tűnjön úgy, mintha szüksége lenne egy kis beszélgetésre?
Viszont aming megláttam a válaszát, minden félelmem eltűnt.

Mardekár klub és hálókörlet 310

Gyorsan átöltöztem, megigazítottam a hajamat, s miután felkaptam az éjjeliszekrényemről a becsomagolt tucatnyi palacsintát (nem tudtam, mikor kelek fel másnap, úgyhogy biztosítottam magamnak a reggelit), rohantam felfelé a lépcsősorok labirintusában, hogy minél hamarabb a Griffendél tornyához érjek.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Mardekár klub és hálókörlet Empty Mardekár klub és hálókörlet

Témanyitás by Admin Szomb. Jún. 10, 2017 10:09 pm

Itt tartózkodik szabadidejében az összes mardekáros, és innét érheti el mindenki a saját hálókörletét, amit este 11 után szigorúan tilos elhagyni!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2017. Jun. 08.

https://ujtrimagustusa.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.