Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tantermek

+10
Charlize Brown
Natasha Horne
Liliana Castellano
Matt Hunter
Léonard Harman
Anthony Lewis
Alex Chekov
Nomusa Adeyemi
Jev Chekov
Admin
14 posters

17 / 21 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Okt. 28, 2017 9:51 pm

A dicséretére csak nemtörődöm-módon megvontam a vállam, majd tovább csapkodtam a billentyűket, mert annak ellenére, hogy éjt nappallá téve dolgoztunk Mokkával az emlékfolyamokon, hihetetlenül hatalmas kolosszális késésben voltunk.
- Parce que tu as déjà eu trop beaucoup de café pour ta puissance - válaszoltam Léo kérdésére. - Je voudrais justement sauver ta vie - rántottam meg a vállam, majd amikor rövid filmszakadást követően két asztal közül suhanva a padlóra kerültem, sziszegve, franciául káromkodva állítottam fel Coccinelle-t, és igyekeztem behozni a pár másodperces lemaradásomat. - Hogy sikerült egyébként a keringés Anával? - vetettem aztán oda a kérdést Léo-nak egy nyertes futam után és a hármas pár emlékfolyama között. - Nagyon remélem, hogy nem a semmiért hagytam több éjszakán keresztül széttaposni a lábamat - dünnyögtem aztán az orrom alá, egy fél liter kólát ledöntve két sült krumpli között.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Okt. 28, 2017 9:24 pm

Reflexesen zsebre tettem a kezemet, majd a szememet forgatva az asztalomhoz mentem, ahol Liz ajándéka várt.
- What's up T-Shirt refrence? - mosolyogtam, amikor megláttam a felsőt. Hogy megmutassam, mennyire tetszik, levettem a pulcsit és a pólót, ami éppen rajtam volt, bedobtam őket a sarokba, majd felvettem helyette a Captain Hogwarts-osat. - Köszönöm szépen, biztos, sokat dolgoztál vele - odaléptem a tálcához, amin eredetileg 12 (!!!) pohár hosszúkávé volt, de mostmár csak három állt ott. - Pourquoi tout le café est parti?!
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Okt. 28, 2017 9:10 pm

- Túlaggódod a helyzetet, kapitány - eresztettem meg egy gúnyos, lesajnáló félmosolyt Léo felé. - Ráadásul pont neked nem kéne kikapcsolódásról papolnod, amikor egész évben kihajtod a beled ezért a Tusáért minden egyes órában, még akkor is, amikor alszol, és a héten már harmadik napja egész nap remeg a kezed a kávétúladagolástól - pislogtam a fiú kezére. - Csak mondom - legyintettem, aztán már suhantam is újabb két asztal között, egy egész palacsintát a számba tömve.
- Mokka, megoldottad a hetes pár problémáját? - szóltam oda aztán számítógépemnek, miközben még arra is volt időm, hogy elkezdjem a kettes pár emlékfolyamának összeállítását.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Okt. 28, 2017 8:43 pm

- Köszönöm szépen - mondtam, de még nem néztem meg, mi került az asztalomra, helyette inkább nekitámaszkodtam az asztalnak, aminél akkor éppen dolgozott. Tudtam, hogy esetleges fejvesztéssel járhat a következő tettem: - Komolyan kérdeztem. Ne hidd, hogy nem vettem észre, hogy néha kikapcsolsz és nem a relaxációs értelemben.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Okt. 27, 2017 10:05 pm

Csak amikor Mokka megkopogtatta a vállamat, akkor vettem észre, hogy Léo is belépett a helyiségbe egy tálca kávéval. Elégedetten elvigyorodtam, és miközben kilőttem a fülsiketítően hangosan tomboló zenét, ami már lassan kezdett inkább háttérzajként funkcionálni a fejemben lévő ütemes doboláshoz képest, villámgyorsan odagurultam hozzá, és felkapva egy csészét, rohantam vissza játszani, miközben a felugró ablakokban vörösen villogó hibajelzéseket dobtam oda Mokkának kezelésre.
- Az emlékfolyamok jelenlegi állapota ki van vetítve a gépedre, de most ne nyúlj bele, mert Mokkával éppen a sűrűjében barangolunk - szóltam oda a fiúnak, miközben Grigorij káromkodása felhangzott a fülemben, egyenes eredményeképpen egy újabb általam nyert futamnak.
Majd, amikor megközelítőleg öt másodperc múlva már nem bírtam tovább az őrülettel fenyegető csendet és a koponyarepesztő dobolást valahol a halántékomnál, benyomtam az Under Pressure-t, ugyancsak maximum hangerőn.
- Ja - próbáltam még, keresztülüvöltve a zenét, Léo-hoz szólni. - Az asztalodon hagytam valamit, majd nézd meg, jó-e - vetettem oda neki hanyagul, és a világért nem vallottam volna be, de valahol a bal mellkasomban valami ismeretlen érzést tényleg érdekelt, hogy tetszeni fog-e neki.
A pólón, amit neki készítettem, a Captain Hogwarts felirat díszelgett, egy hatalmas pajzs alatt és fölött futtatva, amelyen a Roxfort sziluettje látszódott. Elszöszmötöltem vele pár órát, és valójában nem is tudom, miért csináltam. Mielőtt azonban belebonyolódhattam volna a gondolatmenetembe, Mokka szólt, hogy valami hibádzik a hármas párnál, így rávetettem magam a klaviatúrára, és elkezdtem iszonyatos tempóban pötyögni.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Pént. Okt. 27, 2017 9:50 pm

Egészen eddig csak szerettem a kávét. A kesernyés íze inkább megnyugtatott és felszabadított, szóval elsősorban élvezeti szempontból értékeltem.
Már az első próba alatt is egy kicsit többet fogyasztottam a megszokottnál, de egy-egy nehezebb napomon mostmár majdhogynem többet eltűntetek, mint Liz egy átlagos napján.
Amikor beléptem az alagsori helybe, a fülemben lévő szerkentyű segítségével éppen egy telefonbeszélgetést intéztem, hogy meglegyen az összes engedély időben, s mindeközben egy tálca forró kávéval egyensúlyoztam. Belépve azt láttam, hogy Liz éppen a billentyűzetről emeli fel a fejét. Ez már nem az első alkalom volt, hogy észrevettem, vannak "kikapcsolásai".
- Négy másodperc volt, Mademoiselle - hallatszott Mokka hangja. Liz pedig dolgozott tovább, mintha mi sem történt volna.
Letettem a kávékat az asztalra, majd óvatosan megszólítottam a lányt.
- Liz... Minden okés?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Okt. 27, 2017 9:14 pm

A Bohemian Rhapsody maximum hangerőre hangosított üvöltésén keresztül szinte nem is hallottam Mokkát, miközben Bastien és Papillon között csúsztam éppen Coccinelle-lel, egy fél sült krumplival a számban.
- A hármas pár emlékfolyama készen áll, Mademoiselle - jelentette be alázatosan a számítógép, miközben bekapcsolódtam egy újabb online autóversenyzős futamba, amit természetesen pár másodperc múlva megnyertem.
Önelégülten visszadobva a kontrollert a helyére, vidáman fütyörészve a dalt, egy újabb liter kólát ledöntve, és újabb fél litert a pólómra loccsantva, visszacsúsztam Bastien-hez, hogy az első pár és a hetedik pár emlékfolyamán végezzek kisebb-nagyobb simításokat, és miközben az ujjaim mechanikusan dolgoztak, Mokkának kiabáltam újabb és újabb utasításokat a nyolcadik és az első pár emlékfolyamának összeállításáról.
Öt perc elteltével azonban félbe kellett hagynom a munkát, mert Grigorij beleszólt a fülemre tolt headset-be, hogy már indul is az új futam, és miközben a két asztal között csúszva letoltam egy palacsintát, a levegőben felugró ablakokra válaszolgattam, és Mokkának kiabáltam, bekapcsolódtam a futamba.
Egy újabb sikeres kör után pedig, egy hirtelen kihagyás után a fejemet az egyik billentyűzetről emeltem fel.
- Négy másodperc volt, Mademoiselle - hozta azonnal tudomásomra előzékenyen Mokka, mire hanyagul bólintottam, és tovább csapkodtam a billentyűket.
És még hol volt maga a második próba.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Okt. 01, 2017 9:57 pm

Nat vállába temettem az arcom, és annyira azt szerettem volna, ha boldog lenne. Ha teljes lenne. Ha ez az egész soha meg sem történt volna vele, ha átlagos lehetne, ha nem abba a családba született volna. Még soha nem akartam ennyire kicsinálni valakit.
- Úgy sajnálom - motyogtam bele a vállába, és megfogadtam, hogy innentől jobban vigyázok.
Mostantól jobban figyelek. Nat-nek nem kell, nem szabad még több ilyen nehézségen keresztül mennie, főleg nem miattam. Cukorillatú hajába temetve az arcom, megfogadtam, hogy megvédem mindentől.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Okt. 01, 2017 9:52 pm

Kitört belőlem a sírás, hiába próbáltam új mondatot kezdeni, teljesen kudarcba fulladt. Felálltam a zongora mögül, odasétáltam hozzá és átöleltem.
Azt gondoltam, hogy Michael odalép hozzánk, de csak állt a szélén, bűntudatosan nézelődve a teremben.
- Hé..., M..., nem ne-neheztelek rád a-amiatt, hogy e-elmondtad Charlie-nak. Sőt. Ö-örülök, h-hogy beszéltünk r-róla... - mosolyogtam rá.
- Nem arról van szó... - elhúzta a száját.
- Hanem? - úgy nézett ki, mint aki egy pillanatra elbizonytalanodott volna a kérdésemre.
- Semmi, nem fontos - széles mosoly jelent meg az arcán, s jól megölelgetett mindkettőnket.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Okt. 01, 2017 9:47 pm

- Nat, nem kételkedünk Benned, csak próbálunk vigyázni Rád! - néztem a szemébe könyörgően, és amikor megláttam a könnyeit, annyira szívesen átöleltem és megvigasztaltam volna, de tudtam, hogy ha valamikor is, most biztosan nem lehet. - Tudom, hogy néha túlzásba visszük az aggódást, és sajnáljuk, de ha korábban mondod, biztosan találunk valami megoldást arra, hogy ne érezd úgy magad, mintha nem bíznánk a józan ítélőképességedben. Én... Soha nem akartam, hogy így érezd magad! Csak én sem tudom már, hogy mit tehetnék - tehetetlenül beletúrtam a hajamba, és erősen megmarkolva a hajszálak tövét, igyekeztem magamból egy olyan Charlie-t előrángatni, aki tudja, hogy ebben a helyzetben mi a teendő.
Sajnos, nem sikerült, és csak a régi, tehetetlen, túlaggódó Charlie maradt a helyemen, olyan magányosan és elveszetten, mint még soha.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Okt. 01, 2017 9:38 pm

- Szeretlek Titeket, de néha úgy érzem, hogy nem kezeltek egyenrangú félként. Ha néha jól érzem magam, akkor is folyton emlékeztettek rá, hogy nem vagyok rendben. Az egymással váltott pillantásaitokat ne higyjétek, hogy nem vettem észre. Nem buta vagyok, csak kettyós. És tudom, hogy csak szeretetből csináljátok, amit imádok is bennetek, de néha túl nehéz... Arra kérnélek titeket, hogy egy kicsit próbáljatok bízni bennem, mert én sem tudok bízni magamban, ha folyamatosan csak a kételkedést látom körülöttem.
A könnyek csendesen folytak az arcomon.
Olyan régóta szerettem volna elmondani nekik. Sosem mertem még magamnak sem bevallani, hogy így éreztem. Hálás voltam Charlie-nak és Michaelnek, viszont ez a pár nap gyógyszerszünet segített abban, hogy kinyíljak, hogy leküzjem a félelmeimet. Ha a gát megrepedt, akkor miért ne beszéljünk róla?
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Okt. 01, 2017 9:24 pm

Vettem egy hatalmas, mély levegőt és elszámoltam úgy végtelenig.
- Milyen szünetre, Nat? - kérdeztem, de a normális hangerőnél még mindig egy bólintérkisujjal hangosabban beszéltem. - Egészen pontosan hová akarsz elvonulni, és mi elől? Magad elől úgysem menekülhetsz el - csóváltam meg a fejem, és szinte elemi fájdalmat éreztem.
Egyszerűen nem tudtam elhinni, hogy már az sem elég neki, ha törődnek vele. Nem tudtam elhinni, miért nem érzi, mennyire szeretjük és hogy mindent csak érte csinálunk. Csalódott voltam, igen, mérhetetlenül csalódott. Mert nem voltam elég neki, és mert hiába volt minden, amit eddig tettem, a végtelen szeretet, amit nap mint nap adtam neki, ezek szerint nyomtalanul elmúlt benne. Erősen beharaptam az ajkam, és valamiért az jutott eszembe, amikor az üres házban vártam, hogy apa és anya megérkezzenek, és megkóstolják a rizsfelfújtat, amit másfél napon keresztül csak nekik készítettem. Amikor öt nappal később hazajöttek, addigra már megromlott, én pedig elvonultam a szobámba, és megoldottam vagy negyven másodfokú egyenletet.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Okt. 01, 2017 9:14 pm

- Honnan tudja bárki is, hogy ki vagyok? - teljesen érzelemmentes volt a hangom. - Gyógyszereken vagyok évek óta. És szeretném, ha kideríteném, mielőtt végzünk Roxfortban. Mert, akármennyire is a Tusa van most központban, ez az utolsó évünk. Hogyan várhatja el tőlem bárki is, ha nem vagyok biztos abban, hogy aki én vagyok most, az én vagyok-e egyáltalán?
Nem szerettem volna átmenni értelmetlen filozofálásba, úgyhogy nagy levegőt vettem, mielőtt Charlie leüvöltette volna (újra) a fejem.
- Szükségem van egy kis szünetre.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Okt. 01, 2017 9:07 pm

- Nat, mi tudjuk, hogy Te jóval több vagy, mint hormonok, és pontosan ezért nem szeretnénk, ha azok befolyásolnák az életed! Féltünk és szeretünk Téged, és csak azt szeretnénk, ha mindazok ellenére, amiken kénytelen vagy keresztül menni, gyönyörű és tartalmas életed lenne! Mi mindent érted csinálunk, mi mindent neked csinálunk, miért nem vagy képes ezt elhinni? Miért nem vagy képes elhinni, hogy csak féltünk és szeretünk?
Oké, Griffendéles vér nem válik vízzé, a pusztító szomorúságomat hihetetlen haragba öltem, és már csaknem üvöltöttem. Michael lesütötte a szemét, de már szinte ezt is alig láttam, egyszerűen annyira elvakítottak az érzelmek. Féltés, szomorúság, harag, és mérhetetlen szenvedés egyvelege tombolt bennem, és már elválasztani is alig tudtam őket egymástól.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Natasha Horne Hétf. Szept. 25, 2017 6:01 pm

- Már elegem van abból, hogy folyton úgy bántok velem, mintha egy időzített bomba lennék! Ekkora stressz alatt szerintetek nem volt valószínű, hogy csábító lesz gondtalannak lenni?! - robbantam ki. - Minden rendben, Nat? Szeded a gyógyszert, Nat? Lehet anélkül egy jó vagy egy rossz napom, hogy bármi köze lenne a gyógyszereknek hozzá. Több vagyok, mint random hormonok. Legalábbis, kérlek, engedjétek, hogy azt higyjem - suttogtam. - És amúgy tegnap már bevettem a gyógyszert, ahogy ma reggel is. Szóval nyugodjatok meg.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Szept. 24, 2017 10:43 pm

Egy pillanatra olyan erősen beharaptam az ajkam, hogy kiserkent a vérem, és a sós íz berobbant a számba. Ez azonban semmi volt ahhoz képest, amit belül éreztem. Félelem, harag és kétségbeesés pusztító erejű egyvelege robbant be a véráramomba, és egy pillanatra azt sem tudtam, hol vagyok, csak az zakatolt a fejemben, hogy Nat felelőtlen, és Nat-nek nem szabadna ezt csinálnia, és Nat meg fog halni, és Nat, Nat, Nat...
- Miért nem? - kezdtem erővel visszafojtott hangerőn, kissé remegő hangon. - Nat, tudom, hogy tudod, hogy mit kockáztatsz. És tudom, hogy tudod, hogy ez Neked nem jó. Nat, figyelsz rám? - emeltem meg egy kicsit a hangom, és igyekeztem elkapni a tekintetét. - Nem vagy buta lány, nagyon jól tudsz Te mindent, amit esetleg most mondanék Neked, és meg kell értened, hogy mi ezt nem ellened, hanem érted tesszük. Mert féltünk, és mert szeretünk, Nat! - szinte már kiabáltam. - És nem akarunk elveszíteni - az utolsó szavakat szinte már suttogtam, és könyörgően igyekeztem a szemébe nézni, hogy ő is lássa, ez nem csak Neki fáj, hanem nekünk is.
"What a terrible feeling to love someone and not be able to help them." visszhangzott a fülemben, és egy pillanatra le kellett hunynom a szemem.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Szept. 24, 2017 10:20 pm

- Nat pár napja nem szedi a gyógyszereit - hadarta halkan Michael. - Bocsánat, édes, de a Te érdekedben mondom el neki. Hátha az ő véleménye számít.
Könnyek gyűltek a szememben. Egyikükre sem tudtam ránézni.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Szept. 24, 2017 10:13 pm

- Oké, srácok, ha nincs kedvetek elmondani, nem gáz, nem akarok a magánéletetekben vájkálni, de csak jelezném, hogy nem kevesebb, mint három hét múlva koncert, és ha így állunk színpadra, akkor annak akár hatalmas lebőgés is lehet a vége - hadartam, és ugyan nem akartam annyira önzőnek hangzani, mint amennyire sikerült, reménykedtem, hogy legalább erre egy kicsit összekapják magukat, és, ha velem nem, legalább egymás között megbeszélik, ami ennyire bántja őket.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Szept. 24, 2017 10:09 pm

Mivel már csak hárman voltunk a teremben, arra vártam, hogy Michael felrobban és elmond mindent Charlie-nak - de nem ezt tette. Helyette a mellette lévő székre helyezte a gitárját, s csak ennyit mondott halkan anélkül, hogy a szemembe nézett volna.
- Csak túlreagáltam egy kis apróságot.


A hozzászólást Natasha Horne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 31, 2017 8:37 pm-kor.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Szept. 24, 2017 10:06 pm

- Mennyire kicsi? - hagytam rezzenéstelen arccal figyelmen kívül kiegészítéseit. - Mert nekem nagyon is úgy tűnik, hogy ez nem éppen egy aprócska, két percben megoldható probléma - pislogtam jelentőségteljesen a fülét hegyező, gitárját az idegtől meglehetősen befeszült vállal pengető Michael-re.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Szept. 24, 2017 9:56 pm

- Szia drága Nat! Bocsánat, hogy megzavarlak alkotás közben, de lenne egy csöppet sem életbevágóan fontos kérdésem. - utánoztam Charlie hangját. - Persze, kérdezz nyugodtan. Szóval, hogy ityeg a fityeg Michael-lel? Minden okés, csak volt egy kisebb nézeteltérésünk, ennyi.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Szept. 24, 2017 9:51 pm

Ahogy átverekedtem magam a távozó embereken, és Jev lábában véletlenül felbukva praktikusan odazuhantam a zongora mellé, amelyen Nat játszott, bármifajta felvezetés nélkül nekiszegeztem a kérdést.
- Mi történt közted és Michael között?
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Szept. 24, 2017 9:48 pm

Mindenki hamar szétszéledt, mivel az ajéndékhúzást úgy vették az emberek, mint a próba végét, de azért én még ott maradtam a teremben a zongorán próbálgatni a legújabb szerzeményeimet. Próbáltam kizárni a külvilágot és Michael játszadozását a gitáron.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Alex Chekov Vas. Szept. 24, 2017 9:45 pm

-Megtennél nekem valamit legközelebb? -fékeztem le közvetlenül az becsukott ajtó előtt, Pavel pulcsijába kapaszkodva. Borja az ajkát harapdálva elvonult az ablakprákányhoz, és már igencsak azt fontolgathatta, hogy itthagy minket a francba. Így is épp elég fölösleges gondot okoztunk neki ezzel az ajándékozással. Ő is a háta közepébe kívánhatja, akárcsak én.
-Igen, mit? -nézett a szemebe önelégült vigyorral és élénken csillogó szemekkel.
-Ezelőtt is meg akartalak ölni, de most duplán! Szóval: megtennéd, hogy NEM DÖNTESZ HELYETTEM ÉS NEM HOZOL KÍNOS HELYZETEKBE?
-Mi...? Hol döntöttem én helyetted? -kérdezett vissza, de az arcán bujkáló vigyor elárulta, hogy még most is csak szórakozik velem. Na, most untam meg.
-Megteszed nekem? MEGÍGÉRED? -förmedtem rá, közben dühödten megragadtam a jobbját és egy kisebb csavarintással nekiszegeztem a falnak.
-Áu... Igen, igen, most már lehiggadhatsz, bocsi... -nyöszörögte megadóan. Még egy pillanat erejéig szúrósan figyeltem a tekintetét, majd elengedtem. Remélem, nem üvöltöttem annyira, hogy meghallják a teremben tartózkodók.
Alex Chekov
Alex Chekov
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 82
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Charlize Brown Vas. Szept. 24, 2017 9:36 pm

Matt gyorsan előhúzott a táskájából egy üveg hideg vizet, amit aztán a brazil lány villámgyorsan a homlokához szorított, és igyekezett egyenletesen lélegezni. Nem tudtam eldönteni, vajon tényleg bujkál-e benne valamilyen betegség, vagy a húzott személy neve volt rá ilyen hatással; mindenesetre megállapítottam, hogy érdekes egy ajándékozásnak nézünk elébe.
- Tehát akkor, a Karácsonyi Bál főpróbája előtt egy órával itt, ebben a teremben kerül majd sor az ajándékozásra! - dörzsölte össze két tenyerét jókedvűen Jasper. - Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok abban, hogy megtaláljátok a tökéletes ajándékot! - mosolygott derűsen, én pedig igyekeztem a szavait követő általános kavarodásban (Tony, a nyomában loholó Matt, Alex, Pavel és Borja igyekeztek minél előbb elhagyni a helyiséget) elkapni vagy Nat-et, vagy Michael-t.
Charlize Brown
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2017. Jun. 10.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 17 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 21 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.