Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tantermek

+10
Charlize Brown
Natasha Horne
Liliana Castellano
Matt Hunter
Léonard Harman
Anthony Lewis
Alex Chekov
Nomusa Adeyemi
Jev Chekov
Admin
14 posters

4 / 21 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Joseph Martin Solomon Pént. Feb. 09, 2018 10:42 pm

Kell valami, ami elveszi a figyelmedet, Josh. Nem engedheted, hogy visszaess.

- De, lemehetünk most is - álltam fel. - Minél hamarabb tudom tájékoztatni a csapatomat, annál jobb. Tudsz esetleg valakit, aki itt,
a sulin belül részt vehet benne?
Joseph Martin Solomon
Joseph Martin Solomon

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2017. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Feb. 09, 2018 10:36 pm

- Ha ragaszkodik hozzá, lejöhet most is, de később is meg tudom mutatni - vontam vállat, miközben igyekeztem nem arra koncentrálni, mennyire nem úgy fest, mint aki teljesen jól van.
Sőt, éppen az ellenkezőjét láttam rajta, így nem voltam biztos benne, hogy jó ötlet lenne, ha lejönne a főhadiszállásra.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Joseph Martin Solomon Pént. Feb. 09, 2018 10:30 pm

- Köszönöm szépen - fogadtam el az eszközt. - Mokka felvételeinek örülnék. Esetleg lekísérjelek most?
Ez egy meggondolatlan felvetés volt a részemről, mivel nem voltam biztos abban sem, hogy az ajtóig el tudok jutni megbotlás nélkül.
Joseph Martin Solomon
Joseph Martin Solomon

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2017. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Feb. 09, 2018 10:27 pm

Na, tessék. Helyben vagyunk.
- Nem nagyon... Nem nagyon emlékszem - kaptam el a tekintetem. - Két férfi volt, az egyik valamilyen furcsa kalapot viselt, a másik pedig szőke volt, ennyi maradt meg, de Mokkának vannak biztonsági felvételei, úgyhogy azokat majd meg tudom mutatni - álltam egyik lábamról a másikra, és erősen igyekeztem még többet felidézni, de nemigen sikerült. - Illetve hoztam egy mini-headsetet, ezzel Mokkán keresztül kapcsolatban tudunk maradni majd a próba idején - túrtam bele a zsebembe, ahová pár pillanattal ezelőtt dobtam be a kis szerkezetet, és óvatosan letettem az asztalra, miközben igyekeztem figyelmen kívül hagyni a régi leveleket a felületen, és elkaptam róluk a tekintetem, amint csak lehetett, hiszen nem akartam megsérteni a magánszféráját.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Joseph Martin Solomon Pént. Feb. 09, 2018 10:18 pm

Egy pár másodpercig csendben ültem feldolgozva az információkat.

Nem kell terepre mennie, amíg nem érzi készen magát, Solomon. Az sem zavar, ha soha többet nem megy terepre, de szükségünk van az agyára. Kérem, fontolja meg.

Belekortyoltam a teámba, ami égette az ajkamat, de visszarántott a valóságba.
- Köszönöm, hogy hozzám fordultál - tettem le a csészét. - Természetesen számíthatsz rám és a kollégáimra, de ahhoz, hogy a lehető legjobban tudjunk dolgozni, minden információra szükségünk lesz. Hogy néztek ki azok, akiket láttál? Le tudod írni nekem őket?
Joseph Martin Solomon
Joseph Martin Solomon

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2017. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Feb. 09, 2018 10:09 pm

Egy pillanatra még hezitáltam, hogy nem lenne-e jobb mégis segítséget kérni, de aztán egy hang a fejemben, ami eléggé hasonlított Léo-éra, figyelmeztetett, hogy ne lépjem túl a hatáskörömet, és Mr Solomon mégiscsak felnőtt, így valószínűleg el tudja dönteni, mi a jó Neki. Ezzel egyébként tudtam volna vitatkozni, de úgy döntöttem, egyelőre hagyom, hadd sodorjanak az események, bár túlságosan felfokozott idegállapotban voltam ahhoz, hogy a teát elfogadjam, vagy leüljek.
- Kint jártam a Rengetegben, mert Mokka kamerái valami nagyon gyanúsat rögzítettek, és utána akartam járni. Két vámpírt láttam az erdőben, kihallgattam egy beszélgetésüket, és valószínűleg be akarnak majd törni a harmadik próba virtuális valóságába, hogy elrabolják onnan a bajnokokat. Fogalmam sincs, hogyan akarják ezt csinálni, de valószínűleg be fognak törni a rendszerbe... A lényeg az, hogy beépítek egy Portálprogramot a világ felépítésébe, és tudnom kell, számíthatok-e Magára és a társaira, hogy ha a dolgok rosszra fordulnának, az általam megnyitott Portálon keresztül belépnek a virtuális valóságba, és valamit kezdenek a vámpírokkal, mielőtt még ez az egész elfajul - foglaltam össze reményeim szerint értelmesen az elmúlt pár, éveknek tűnő óra eseményeit, és idegesen topogva néztem a férfira.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Joseph Martin Solomon Pént. Feb. 09, 2018 9:52 pm

- Nem-nem, köszönöm, minden rendben van - ültem vissza, miután töltöttem mindkettőnknek egy-egy nagy csészével. - Szóval, mit szerettél volna nekem mondani?
Joseph Martin Solomon
Joseph Martin Solomon

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2017. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Feb. 09, 2018 9:50 pm

Mielőtt rám zúdultak volna az emlékképek, szorosan lehunytam a szemem, és megráztam a fejem.
- Nézze, látom, hogy nincs jól. Tudom, hogy felnőtt, professzor és auror, én pedig csak diák vagyok, de... Elszaladjak Madame Pomfrey-ért? - néztem fel a férfi szemébe, és nem tudtam figyelmen kívül hagyni, milyen fehér az arca, mennyire bizonytalanul áll a lábán, mennyire erősen markolja a széket, és mennyire elgyötört és elveszett a tekintete.
A másodperc egy töredékére gyors sortűzként képek ugráltak be a teliholdas éjszakáról, de visszasöpörtem őket az agyam egy hátsó zugába, és rájuk vágtam az ajtót.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Joseph Martin Solomon Pént. Feb. 09, 2018 9:36 pm

- Persze - mosolyogtam, miközben felálltam. A látásom homályossá vált, de sikerült megtartanom az egyensúlyomat. A bal kezemmel a szék támláját szorítottam annyira, hogy már nem is fájt. - Foglalj helyet! Teát? Sütit?
Joseph Martin Solomon
Joseph Martin Solomon

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2017. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Pént. Feb. 09, 2018 9:31 pm

Mint ahogyan az várható volt a rendszertelen, kihagyó szívverések után, a bal kezem kezdett tökéletesen érzéketlenné válni, így kénytelen voltam a jobb kezemmel lenyomni a kilincset, miközben igyekeztem figyelmen kívül hagyni a fémes ízt a torkomban, és az őrjítően tomboló, szúró érzést a tüdőmben.
- Ne haragudjon, hogy ilyen későn zavarom, de most jövök a Tiltott Rengetegből, és van pár dolog, amiről azt hiszem, nem ártana, ha tudna, mivel Ön auror, és megkért, hogy vigyázzak az iskolára, így nem hagyhattam figyelmen kívül... - kezdtem el hadarni folyamatosan, valószínűleg meglehetősen összefüggéstelenül, de ahogy az ajtó behúzása után megfordultam, elég volt egyetlen pillantást Mr Solomonra vetnem ahhoz, hogy megnémuljak és megtorpanjak még az ajtóban. - Minden... rendben? - kérdeztem óvatosan, tetőtől talpig végigmérve a férfit, miközben a szívverésem ismét csak durván felgyorsult.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Joseph Martin Solomon Pént. Feb. 09, 2018 9:13 pm

Üresség.

A diákok elmentek Roxmortsba, legalábbis a többsége.
Nincs ok kimenni a folyosókra, nincs ok kimenni a szobából, nincs ok felkelni a karosszékből.

Fény az üvegen, égő fa reccsenése, csillanó porszemek.

Zuhanás. Víz. Légszomj. Nyugalom.

Kopogtak.
Hideg verejték gyöngyözött a homlokomon, de sikerült alig remegő hanggal kiszólnom az ajtón.
- Tessék!
Gyorsan összesöpörtem a régi leveleket az asztalon.
Joseph Martin Solomon
Joseph Martin Solomon

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2017. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Vas. Jan. 21, 2018 12:19 am

- Rendben, majd szólok - legyintettem, miközben tudtam, hogy ez az egész tanulósdi nagy valószínűséggel az utolsó utáni gondolatom lenne, így Léo egyébként nagylelkű felajánlása sajnos nem kerül majd kihasználásra.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Vas. Jan. 21, 2018 12:14 am

- Tudod, normál esetben most csak legyintenék és ennyi, de ehelyett inkább felajánlom a segítségemet. Bármilyen tárgyban is lenne kérdésed, szólj, rendben? - néztem rá határozottan. - Sőt, át is nézhetjük a szükséges anyagot. Egyikünknek sem ártana.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Jan. 20, 2018 11:34 pm

- Akkor jó, azt hittem, ilyenkor azért mindenki izgul egy kicsit. Bár, honnan tudnám, nem nagyon van ilyen tapasztalatom, tekintve, hogy én még az utolsó pillanatban sem szoktam tanulni. És ez most sem lesz másként - piszkáltam ki egy tökéletesen irreleváns emléket valahonnan november harmadikáról.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 20, 2018 11:31 pm

- Milyen hajrá? - csóváltam a fejem. - Aki évközben tanul, annak nincs szüksége a pánikra. Te hogy állsz?
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Jan. 20, 2018 11:28 pm

- Hát, akkor viszont jó sok dolgod lesz, mert hamarosan RAVASZ - vesztem el ismét a kábelek sűrűjében. - Elkezdtétek már a hajrát?
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 20, 2018 11:24 pm

- Aha, látom - forgattam a szememet. - Ne aggódj, a többiek szeretik, amikor én csinálom nekik a kávét. Annyira elhanyagoltam őket, hogy megérdemlik.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Jan. 20, 2018 11:19 pm

- Nektek erre nincs nagyobb szükségetek? - néztem furán a kávéfőzőre. - Látod, hogy itt megvagyok - intettem a levegőben lebegő tálcákra.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 20, 2018 11:13 pm

- Erny, el tudom magam látni, köszönöm - mosolyogtam a házimanóra. - És akkor ezt egy igennek veszem, Liz. Hozom a kávéfőzőt.
Meg sem várva a válaszát kisétáltam a teremből és a hálókörletünkbe siettem. Kivettem a mágiával kicsit továbbfejlesztett kávéfőzőt és átvittem. Majd megoldjuk valahogy, amíg Mokka vissza nem tér. Csinálok én a szobatársaimnak kávét, amúgy is nyávognak már amiatt, hogy alig látnak mostanában.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Jan. 20, 2018 11:07 pm

- Ha felmondanak, akkor én is, az igazgatónőd pedig ezt nem engedheti meg magának, úgyhogy nem fognak felmondani - igyekeztem pár pofonnal életet lehelni magamba, amíg megérkezik az utánpótlás, és meg kellett állapítanom, hogy Mokka nélkül elég elveszett voltam a fizikai szükségleteimet illetően.
Már éppen készültem elájulni, amikor két lobogó fül jelent meg az ajtóban.
- Erny meghozta az adagját, Guenièvre Sauveterre! - sipította a házimanó, a nyomában pedig legalább tizenhat tálca kávé lebegett, bár elképzelhető, hogy már kettős látásom volt.
- Éppen ideje volt - morogtam, majd amikor öt pohárral később úgy éreztem, még két percig üzemképes vagyok, biccentettem Léo felé. - Még Léo is leadja a rendelését, rendben?
- Erny áll Léonard úrfi szolgálatára, Guenièvre Sauveterre! - hajolt meg fontoskodva a kis lény, és Léo felé fordult, miközben visszamásztam a szekrénybe.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 20, 2018 11:00 pm

- Áthozzam a kávéfőzömet? - kérdeztem tőle aggódva. - Nem olyan sokfunkciós, mint Mokka, de azért megteszi. És akkor nem fognak felmondani a házimanók sem.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Jan. 20, 2018 10:54 pm

- Az jó helyszín - bólintottam, majd játékosan megböktem a vállát. - Hiába, a francia vér kiütközik - vigyorogtam Léo-ra, majd, amikor egy pillanatra elsötétedett a kép, lehunytam a szemem, és ingerülten megráztam a fejem. - Most az előbb csak álmodtam, hogy rendeltem a kávét, vagy valóban rendeltem, és a házimanók nem képesek elvégezni a munkájukat? Kimegyek, megnyomom még egyszer azt az átkozott gombot - morogtam, majd, amikor kimászva Camouflage-hoz botorkáltam, rátenyereltem a piros gombra.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 20, 2018 10:46 pm

- Nem, nem tudja - nevettem el magam. - Beszélgettünk és szóba került a harmadik próba. Mondta, hogy ne mondjam el senkinek, de ez meg ez a feladata. Én meg felajánlottam, hogy segítek neki. Azt mondta, hogy sikerült kidolgoznia, de mielőtt leadja, még meg szeretné nekem mutatni. És amúgy elhívtam, igen. Jövőhéten hétvégén megyünk Roxmortsba és megkérdeztem, hogy lehetek-e az idegenvezetője.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Guenièvre Sauveterre Szomb. Jan. 20, 2018 10:40 pm

- Egy hét múlva Mokka is működésbe lép, akkor elkezdjük a világ felépítését - biztosítottam Léo-t, hogy ezért ne aggódjon feleslegesen. - Elhívtad végre randizni, prince charmant? - mosolyodtam el elégedetten, majd villámcsapásszerűen ugrott be egy új gondolat. - Lily tudja, hogy Te vagy a Kapitány? - fordultam teljesen döbbenten Léo felé.
Guenièvre Sauveterre
Guenièvre Sauveterre

Hozzászólások száma : 290
Join date : 2017. Jul. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Beauxbatons Mágusakadémia

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Léonard Harman Szomb. Jan. 20, 2018 10:31 pm

- Még csak Natasha adta le, majd lehozom, az éjjeliszekrényen felejtettem - eszemben volt, hogy hozzam, de aztán elterelődött a figyelmem. - Ana már majdnem kész van, majd ma találkozom vele, elvileg akkorra hozza.
Léonard Harman
Léonard Harman

Hozzászólások száma : 285
Join date : 2017. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Tantermek    - Page 4 Empty Re: Tantermek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 21 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.