Tiltott Rengeteg

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Matt Hunter on Szer. Május 23, 2018 8:58 pm

-Hát... jó. -sóhajtottam, de azért igyekeztem azt közvetíteni, hogy tényleg meg fogom tenni az első lépést. -Határozottan meghoztad a kedvem, hogy csináljak is valamit az ügyben. -állapítottam meg felvidulva, magam is kissé meglepődve.
Időközben visszatértünk a srácokhoz.
-Kész a menedékhelyetek, használjátok egészséggel.
-Merlin fogkeféjére, már hajnali fél három van! Mindjárt pitymallik! -kiáltott fel döbbenten Jev.
-Látom, benneteket sem evett meg valami rándom vadállat, ahogy minket se. -dünnyögte álomittasan Tony, ám a mondat végére talán már álomba is zuhant, Nomuval egymáshoz dőlve.
-Hát akkor... jó éjt! -búcsúztam Charliék csapatától, majd egy pálcaintéssel lekapcsoltam a felettünk derengő színes hangulatfényeket, és csöndben bebújtam a hálózsákomba.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 93

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Charlize Brown on Szer. Május 23, 2018 8:45 pm

- Ebben igazad van - szipogtam még egyet-kettőt, aztán egy kissé megnyugodva sóhajtottam egy nagyot és egy sugárzó mosolyt varázsolva az arcomra hagytam, hogy elöntsön az egy közös és boldog jövőbe vetett hit. - Szóval ezek szerint nem szabadultok tőlünk, Matt Hunter! - löktem oldalba játékosan nevetve a csípőmmel Matt-et, majd rákacsintottam. - Csak addig majd kedvenc Abigail-ünkkel is próbálj meg eljutni egy minimális kommunikáció szintjéig - nevettem fel, kedvesen vállba bokszolva a fiút.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 236

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 11:22 pm

-Persze, hogy emlékszem, és még nyolcvan év múlva is fogok.- ígértem én is kissé rekedt hangon, már-már suttogva. Nem akartam, hogy ennyire pityergősbe forduljon a nosztalgiázás, így oldalról átkaroltam a lány vállát, és próbáltam felvidítani, bár kissé sután.
-Ugyan már, ne búcsúztass még minket, meg az emlékeket se! Ezek mind a mieink maradnak, és bármikor kapaszkodhatsz beléjük, ha valami nehezebb dologhoz érsz az életben. És biztos vagyok benne, hogy fogunk még találkozni! A varázsvilág sokkal kevésbé széttagolt, mint a mugli. Nincsenek is határok, földrajzi akadályok köztünk. -mondtam, miközben próbáltam nem elérzékenyülni, de végül lopva nekem is le kellett törölnöm egy könnycseppet a szemem sarkából.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 11:15 pm

- Az igaz, de azt hiszem, soha nem fogom elfelejteni, azt hittem, ott halok meg - nevettem fel kicsit reszketősen, és megtöröltem a szemem, mert az emlékek és az egész szituáció hatására könnyek gyűltek a szemembe. - Aztán jött a keringő, amikor majdnem megöltem Minnie-t, hogy milyen ostobaságokba kényszerít minket - ráztam meg a fejem nevetve. - Egy egész hónapot elvett az életemből az egész, a próbákkal meg mindennel... Meg a koncert! Matt, emlékszel a koncertre? Soha nem fogom elfelejteni azt az éjszakát - szipogtam, és törölgettem az arcomat, mert már egyre bővebben folytak a könnyeim, nem is annyira a szomorúságtól, mint inkább a meghatottságtól és a túlcsorduló szeretettől.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 11:08 pm

-Hú, ne is mondd... -szomorodtam el kissé a tudattól. -Akár hisztiek akár nem, de ez az iskola elképesztően otthonos, és büszkék lehettek rá! Simán mondhatom második otthonomnak, ha az idei évre gondolok. Most kéne megállítani az időt, és élvezni... -sóhajtottam fel. Pár pillanat erejéig mindketten csak merengtünk magunkban ám még mielőtt túl depressziósba csapott volna a hangulat, azért észbe kaptam.
-Figyi Charlie, azért nem egy-két rövid hét, na. Még a harmadik próbának se híre, se hamva. Április van, és itt leszünk június végéig, addig még rengeteg dolgot csinálhatunk és élményeket gyárthatunk. Bár már most is annyi van, Merlin... Gondolj csak az első próbára, bedobtak minket egy esőerdőbe egy hétre... Mintha évekkel ezelőtt lett volna. -csóváltam a fejem hitetlenkedve.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 11:02 pm

- Az a helyzet, hogy egyelőre még nem beszéltünk úgy komolyabban a zenekar jövőjéről, de mivel előreláthatólag nagyon különböző utakon fogunk járni, nem hiszem, hogy a hivatásos zenélés összejönne - húztam el a számat. - De fontolóra veszem, amit mondtál, és majd mindenképpen beszélek a többiekkel komolyabban - kacsintottam a fiúra, majd sóhajtottam egyet, és ismét csak felnéztem az égre. - Nagyon furcsa belegondolni, hogy már csak pár rövid hét, és vége a Tusának, utána pedig mindenki szétszóródik az öt kontinens minden tájára, ahonnan jött. Még sosem élveztem annyira a Roxfortban lenni, mint az utóbbi pár hónapban, hogy ti is ott voltatok - váltottam aztán kicsit hirtelen témát, de ahogy Matt-tel egymás mellett sétálva beszélgettünk, belém hasított a tudat, hogy egyedül a Tusának köszönhetem ezt az ismeretséget, és hogy eleddig nem is ugyanazon a kontinensen éltünk - pedig már kezdtem nagyon úgy érezni, mintha már évek óta ismernénk egymást.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 10:53 pm

-Értem. -megtisztelve éreztem magam, hogy Charlie így megnyílt nekem, és teljesen őszintén beszélgetünk, most így éjszaka közepén a csillagos ég alatt. -Biztosak vagytk benne, hogy nem menne tovább a Colourblind, mármint úgy rendesen? Nem próbáljátok meg Ti is a hivatásos zenekari utat? Biztosan lenne esélyetek, hiszen egytől egyig nagyon tehetségesek vagytok, kár lenne veszni hagyni. De persze, tudom, lesz elég bajotok anélkül is... Csak hátha mégis sikerülne. -gondolkodtam hangosan. Sosem tudtam rájuk úgy tekinteni, mint konkurencia (ellentétben Tonyval), hanem inkább egyfajta kollégákként, akikkel egy közös nyelvet beszélünk.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 10:45 pm

- Ez egy fantasztikus jövőkép, Matt, én teljesen el tudom képzelni, hogy a Shadow Party akár nemzetközi hírnévre tesz szert, és biztos vagyok benne, hogy az elhivatott gyógyítás mellett is tudsz majd időt szakítani a zenére - tettem a karjára a kezem biztatóan mosolyogva. - És Tony-nak valóban szüksége van rád, mert attól tartok, Nomusa egyedül kevés lesz megfékezni - kuncogtam. - De nem is tudnálak benneteket egymás nélkül elképzelni - nevettem fel, majd kicsit elkomolyodtam, amikor az én jövőképem került szóba. - Hát, ami engem illet, még minden meglehetősen képlékeny - mosolyodtam el halványan. - Miután itt végzünk, először is majd azt kell megoldanunk Eric-kel, hogy hogyan maradunk együtt úgy, hogy ő a varázsvilágban marad, én pedig a mugli világban járok majd egyetemre. De abban egészen biztos vagyok, hogy ha ugyan a Colourblind nem is marad együtt, mint hivatásos zenekar, többször összeülünk majd csak úgy zenélni, mert szerintem nagyon összenőttünk - mosolyodtam el, ahogy eszembe jutott a barátaim mosolygó arca. - Illetve Nat-et sem áll szándékomban elengedni, mert ő a legeslegjobb barátnőm, és aligha hiszem, hogy valaha találok még egy olyan embert, mint amilyen ő. Viszont ő meg Pavellel van együtt, aki pedig Oroszországban él, így... - sóhajtottam fel, és megvontam a vállam. - Úgyhogy egyelőre még minden nagyon-nagyon képlékeny, és azt hiszem, majd csak az idő fogja eldönteni, végül hogy alakul az életünk - néztem fel a csillagokra.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 10:31 pm

-Ó, persze, abszolút szükségem van rá. Meg neki is rám, szerintem, merthogy neki is kell egyfajta figyelmeztető-felügyelő ember az életébe, mint aki Te vagy és leszel Ericnek, csak Tony másféle hülyeségekbe kezd meggondolatlanul. Meg ő mindenképpen szeretné egyben tartani a zenekart, és én sem vagyok ez ellen. Bár még elég nehéz elképzelnem, hogy a Shadow Party felemelkedik az iskolai közegből valami nagyobb dologgá, de próbálkozni lehet. Remélem, az időm is engedni fogja azért, de sajnos még nincs annyi rálátásom a mágikus egészségügyre, mint a muglira. Nincs sok ötletem, hogy fog kinézni egy napom. Te mennyire gondolkodsz ilyenekről? Hogy mi lesz öt-tíz év múlva? -dobtam most én egy random, de azért idevágó kérdést, ha már így elmerlültünk a dolgokban.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 10:25 pm

- Nem, csak egészen egyszerűen képtelen vigyázni magára, és hozzá még annyira figyelmetlen és szórakozott, ha nagyon belemerül valamibe, amennyire csak egy hóbortos feltaláló-kezdemény az tud lenni - csóváltam meg a fejem mosolyogva, amikor eszembe jutott például az az eset, amikor bájitalfőzés közben Eric felgyújtotta a talárja egyik ujját, és észre sem vette, amíg én nem figyelmeztettem rá. - De ti Tony-val azért kapcsolatban maradtok, amíg te gyerekeket mentesz, igaz? - néztem fel Matt-re.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 10:20 pm

-Hűha... oké.-nevettem. -Bár az igazi álmom az az, hogy elsősorban gyerekekkel foglalkozzak, de biztosan lesz szerencsém felnőttekhez is, ha a Szent Mungóba kerülök valamiféle gyakorlatra. Miért, Eric szeret veszélyesen élni? -még annyira nem ismertem a fiút, de érdekelt, meg az általa választott cél, a varázslat-feltalálás is nagyon izgalmasnak és egyedinek hangzott.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 10:16 pm

- Örülök, hogy végül így döntöttél, Matt, született gyógyító vagy! - löktem meg játékosan a fiút, és őszintén örültem, hogy megtalálta az útját.
Már a második próbán biztattam arra, hogy így döntsön, és határtalanul boldog voltam, hogy engedett az egészen egyszerűen neki teremetett szakma csábításának.
- Amint Eric először robbantja fel magát, azonnal hozzád fordulunk. Meg másodszor meg harmadszor meg századszor is - biztosítottam Matt-et jóindulatomról kuncogva.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 10:12 pm

-Gyógyítóképzés. -vágtam rá gondolkodás nélkül az egyértelmű választ. -A második próba során beleláthattál, hogy már kiskorom óta mennyire odavagyok a témáért. -mosolyodtam el szégyellőssen, ahogy eszembe jutott a sok-sok Dr Benettnél töltött idő, és hogy mennyi minden megragadt bennem, amikre még most is pontosan emlékszem.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 10:06 pm

- Meglehetősen nehéz - biccentettem keserédes mosollyal. - Többek között ezért döntöttem úgy, hogy miután végeztünk, inkább visszatérek a muglik közé, és fizikát tanulok a cambridge-i egyetemen, ahol az anyám tanít. Kell egy kis szünet ebből az egész agymenésből, de ki tudja, lehet, hogy egy napon majd visszatérek - rántottam meg a vállam. - Ami azt illeti, még most sem feltétlenül a varázslat az első, ami eszembe jut például egy takarításnál, de már egyre többször és szerintem egyre ügyesebben használom, úgyhogy mondom, ebből még bármi lehet - mosolyogtam halványan. - Főleg most, hogy Eric jobban képben van, mint valaha, és ő pedig varázslat-feltalálást szeretne tanulni. Úgyhogy egészen biztosan lesz még kapcsolatom a varázsvilággal - bólintottam halkan nevetve. - Te merre mész, miután végzünk?
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 9:59 pm

-És nagyon nehéz mindettől valahogy eltekintened, és mégiscsak csinálni és alkalmazni a mágiát, ahogy elvárják? -reméltem, hogy nem kérdezek hülyeséget, de kezdtem megérteni, hogy tényleg van ebben az egészben valami igazság, és ha valaki erre érzékeny, biztos nem lehet könnyű dolga. -Saját akaratodból, a mindennapi dolgok megkönnyítésére azért használsz varázslatokat, nem?
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 9:55 pm

- Hát, ami például Bűbájtanon egészen egyszerűen kiverte nálam a biztosítékot, az az Invito volt. A gravitációval teljesen összeegyeztethetetlen módon mozgatunk tárgyakat, ez mégis hogy lenne lehetséges? - kezdtem bele szegény Matt legnagyobb sajnálatára egy igencsak hosszadalmas és heves gesztikulációval gazdagon tarkított litániába arról, hogy mégis miért nincs a legkisebb természettudományos értelme sem annak, amit mi itt napról napra művelünk a varázsvilágban. - Szóval, nem volt túl egyszerű elfogadni a tényt, hogy létezik a mágia - fejeztem be végül a kiselőadásomat. - Még mindig nem az - csóváltam meg a fejem.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 9:48 pm

-Hű, valóban. -nevettem fel. Álmomban nem gondoltam volna, hogy tényleg ennyi közös van bennünk. Persze, a második próba során, mikor egymás emlékeiben turkáltunk, megismerhettem elég jól, de egyes részek nem nyertek értelmet, egészen mostanáig. -Szóval, akkor van kedved kifejteni, hogy a többi miért is nem lehet valódi tantárgy? -tényleg kíváncsi voltam, hogy hogyan hozza ki ezt a végkövetkeztetést, bár a fizikában épp csak kapisgálom az alapokat, annyira nem ástam bele magam sosem, mint a biológiába.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 9:43 pm

- Pontosan ez történt velem is! - bólogattam buzgón, és alig hittem el, amit hallok. - Amikor Flitwick megjelent a házunkban, és kijelentette, hogy boszorkány vagyok, bebizonyítottam, hogy nincs igaza, mert fizikailag lehetetlen, hogy létezik a mágia - nevettem fel. - Azóta is csak a Bájitaltant, a Legendás Lények Gondozását és a Gyógynövénytant ismerem el tantárgyként - csóváltam meg a fejem mosolyogva. - És én is nagyrészt a Colourblind-nak köszönhetem, hogy elfogadásra és barátokra leltem - mosolyogtam, ahogy eszembe jutottak a régi emlékek és a régi énem. - Azt hiszem, nekünk kettőnknek van miről beszélgetnünk, Matt Hunter! - ütöttem bele játékosan kacagva a vállába.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 9:37 pm

-Igen, nagyon a szívemhez nőtt az iskola, bár nem mondhatom, hogy bármikor is utáltam volna. Talán elsőévesként ellenkeztem, mert eléggé váratlanul ért a tény, hogy varázsló vagyok. Tudod, megvolt a saját kis világom, amit tökéletesen kialakítottam magamnak, azzal foglalkoztam, ami érdekelt, aztán egyszer csak idedobtak ebbe az őrületbe... De aztán hamar magamra találtam, meg a zenélésre, meg nagyszerű barátokra. Meg végülis itt is tanulhattam olyan tárgyakat, amik nagyon érdekelnek, és megvan a mugli megfelelője is. -magyaráztam.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 9:32 pm

- Te jó ég, és én még azt hittem, mi élünk veszélyesen - estem az egyik ámulatból a másikba. - Ez az Ilvermorny nagyon király hely lehet, egyszer egészen biztosan meglátogatom - bólintottam eltökélten. - Szerettek oda járni?
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 9:27 pm

-Mifelénk az Ilvermornyban elterjedt program volt a bevállalósabbak részéről. -ismertem be mosolyogva. -Mi is sokszor kiszöktünk a bandával, és csaptunk, hát, hogy is mondjam, bulikat... Sőt, általában igyekeztünk a lehető legtöbb illegális dolgot összesűríteni egy-egy éjszakába. Ott ugyanis nem csak úgy átsétáltunk az erdőbe, hanem néhányszor kerítést is kellett mászni, meg ilyenek. Szerettünk veszélyesen élni, na. Ez idő alatt bőven megtanultuk, hogy lehet gyorsan és ügyesen sátrat fabrikálni.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 9:19 pm

Vidáman viszonoztam Matt ölelését, és csak örülni tudtam, hogy ha bármiben tudtam neki segíteni.
- Nagyon király lett, imádom! - néztem aztán a kész sátorra a bámulattól tágra nyílt szemekkel, meglepetésemben a szám elé kapva a kezem. - Szerintem a többit már megoldja Eric és Jev, az ő nevükben is köszönöm, hogy egyáltalán ezt megcsináltad, mert ha rajtuk múlt volna, az akromantulák között alszunk - forgattam meg unottan a szemeim. - Ti gyakran jártok sátorozni, hogy ilyen profik vagytok benne?
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 9:14 pm

-Rendben, még az is lehet, hogy igénybe veszem. -nevettem el magam. -Tényleg köszönöm, Charlie. -bár nem jellemző rám, most mégis egy baráti öleléssel próbáltam kifrejezni, hogy mennyire hálás vagyok, hogy mindezt elmondhattam, és segítséget kaptam.
-Úgy nézem, készen is áll a sátratok. Nagyjából ugyanolyan, mint a mienk, bár a világítást nem tudom, milyenre szeretnétek. Ha tetszik a mi megoldásunk, már csinálom is, de rátok is hagyhatom. -léptem hátrébb, hogy messzebbről is megnézhessem művemet.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Charlize Brown on Hétf. Május 21, 2018 9:09 pm

- Hát, pedig most azt hiszem, találtál egy igencsak eltökéltet - kuncogtam jókedvűen. - És nem kell elbújnod, Matt Hunter, mert egy hihetetlenül jófej, okos és érzékeny fiú vagy, aki egy lányt csak boldoggá tud tenni, úgyhogy nincs okod a szégyenkezésre - veregettem meg a vállát mosolyogva. - És ha valaha szükséged lenne egy jóindulatú seggberúgásra, hogy összeszedd a bátorságodat, és elhívd valahová ezt a lányt, aki, akárhogyan nézzük, nekem egyelőre kifejezetten szimpatikusnak tűnik, akkor csak szólj, bármikor rendelkezésre állok - vigyorogtam Matt-re, feltartva a hüvelykujjamat.
Charlize Brown
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Matt Hunter on Hétf. Május 21, 2018 9:05 pm

Önkéntlenül is elnevettem magam, mert Charlie tényleg beletrafált.
-Nagyon jólesik, hogy ilyeneket mondasz, és köszönöm, már ennyivel is rengeteget segítettél. -néztem fel rá hálásan, miközben megigazítottam a sátor egyik cölöpjét. -Nos igen, ami azt illeti, szoktak zsongani körülöttünk, de ennek a kezelésében Tony szokott a tehetségesebb lenni. -közöltem egy kis lemondó kuncogással, ahogy felidéztem magamban, hogy már a kezdetektől miféle kínos és vicces szituációkba csöppentünk, de aztán ő nagyszerűen ráérzett, hogy lehet kiélvezni. -Ő szeret fürdeni a dicsőségben, én meg néha legszívesebben elbújnék a rajongók elől. -vallottam be, ha már ennyire a magánéletemben búvárkodunk.
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok
Trimágus Tusa Bajnok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére