Az Új Trimágus Tusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiltott Rengeteg

+9
Odelle Friedrich
Miles Erhard
Céline Lepetit
Matt Hunter
Liliana Castellano
Natasha Horne
Nomusa Adeyemi
Anthony Lewis
Admin
13 posters

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Anthony Lewis Pént. Jan. 12, 2018 10:35 pm

-Na, most mi legyen? -váltottam át ösztönösen suttogásra, kissé félve meredve Floydra, akit már sokféleképpen láttam, de ilyen elszánt és ellenséges morgással figyelni még nem.
-Ha valami állat lenne, nem csinálna ekkora ügyet, mert vagy a farkát behúzva elterelne minket innét, ha túl nagy és veszélyes lenne, ha meg legyőzhető, akkor büszkén és teátrálisan rárontana az illetőre. -vázoltam fel az álatalam ismert opciókat. Már jópár éve együtt éljük át az összes kalandunkat, így hát úgy olvastam minden rezdüléséből, mint egy nyitott könyvből. De ilyet... ilyet csak akkor csinál, ha tényleg gáz van. -Igazándiból menjünk még egy kicsit előrébb, különben sosem tudjuk meg, mi van. De ha Floyd úgy érzi, hogy egy tapodtat sem tovább, akkor fordulunk vissza. -javasoltam, bátortalanul lépve párat. A farkas immár felborzolt szőrrel szimatolt a levegőbe és éppolyan bizonytalanul sétált előrébb, mint mi. Attól tartok, olyasvalamit vagy valakit fedezett fel, aki még számára is ismeretlen.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Céline Lepetit Pént. Jan. 12, 2018 10:23 pm

Amikor a három gondolategység-forrás egy kilométeres körzetébe kerültem, már pontosan el tudtam különíteni, melyikőjük mit gondol, ötszáz méter múlva pedig már azt is meg tudtam állapítani, hogy Anthony-val, Nomusával és Matt-tel volt dolgom; három Trimágus bajnokkal. Egyszerű volt kikövetkeztetni, mivel az afrikai lány gondolatai csillagképekbe rendeződtek, és olyan könnyű volt olvasni bennük, mintha egy parttalan, nyílt sivatagban jártam volna, ami tálcán kínálja titkait. Anthony gondolatai zavarosabbak voltak, ide-oda cikáztak, akár a haragos villámok, és volt néhány masszív kőajtó az agyában, amit nem tudtam felfeszíteni, hogy megnézzem, mi van mögötte. Matt gondolatai pedig egyenesek, őszinték és sterilek voltak, mint egy orvosi tű, és csupa ragyogó, vakító, fárasztó fehér töltötte ki a köztük lévő űrt.
Egyenként is elképesztően kimerítőek voltak, nem hogy hárman egyszerre. Ahogy közeledtem feléjük, felvettem gondolataik fonalát, és gyanús jelek után kutattam, de nem találtam semmit, csak egy éjszakai kaland ígéretét.
Ó... Csak nem... Anthony kis vakarcsa felfigyelt rám. Unottan sóhajtottam egyet, majd az egyik kékre festett hajtincsemet az ujjam köré csavarva, azon tűnődtem, megéri-e nekem, hogy közelebb menjek, és beszélgetésbe elegyedjek Miss Kötelességtudattal, Mr Megtestesültőszinteséggel és Mr Lázadópukkanccsal.
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Anthony Lewis Pént. Jan. 12, 2018 10:11 pm

Még szerencse, hogy a holdfény segítségünkre volt, máskülönben koromsötétben kellett volna botorkálnunk, a Tiltott Rengeteg pedig nem az a hely, ahol az ember szívesen mászkál világító pálcával. Floyd fénylő fehér foltként vágta az utat előttünk, orrát a földnek szegezve. De hirtelen megtorpant, tanácstalanul a levegőbe emelte az egyik mellső mancsát, és alig hallhatóan morogni kezdett. Lélegzetvisszafojtva fékeztünk le mi is. Ajkamba harapva hallgatóztam, de nem tudtam rájönni, mire figyelt fel a farkas. Leguggoltam hozzá, és nyugtatóan megpaskoltam a marját, de nem volt sok hatással rá.
-Mit érzel, haver? -suttogtam a fülébe bizonytalanul, de az összeszűkült borostyánsárga szempárból csak kétkedést és erős koncentrálást tudtam kivenni.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Céline Lepetit Pént. Jan. 12, 2018 10:01 pm

Miután Max és a Nagypapi kizavartak a főhadiszállásról, mert nem voltak hajlandóak tolerálni a cigarettafüstöt, úgy határoztam, egy hosszabb körtúrára indulok. Ezt a döntésemet azért is hoztam meg, mert a farkaskölykök gondolatainak intenzitása olyan magas volt, hogy csupán negyed óra elég volt a közelükben ahhoz, hogy elszívják minden energiámat, és már igencsak a végemet jártam abban a kotorékban, ahová annyi kis szőrgombócot hordtak össze.
A Vincent által kifejlesztett cigaretta kékes-lilás füstjével azonban jótékony tompaság kúszott fel az agyamba, és a füstfelhők valamelyest megnyugtatták kifáradt idegeimet. Nem is figyeltem, hová lépek, fekete bakancsommal halott leveleken és nedves ködfoltokon tapostam, miközben az egyenletes légzésre koncentráltam, és az egyik szálat szívtam el a másik után.
Kentaurok! Vajon milyenek lehetnek élőben? suhant át hirtelen az agyamon egy gondolatfoszlány, ami nem tőlem származott, én pedig fáradtan és beletörődően felsóhajtottam. Úgy tűnik, már az erdőben sem lehet nyugta a gondolatolvasónak.
De vajon miért keres... három?... igen, úgy tűnik, három gondolategységet tudok elkülöníteni... három diák a Rengetegben kentaurokat ilyen későn?
Ami azt illeti, engem teljességgel hidegen hagyott volna pár könnyelmű bolond öngyilkossági kísérlete, de Vincent arra kért, hogy bármilyen gyanús eseményről számoljak be neki. Így aztán, kénytelen-kelletlen, eltapostam a legutoljára elszívott cigarettát, és megszaporázva lépteimet, a gondolatfoszlányok nyomába eredtem.
Lehetne ez a világ még ennél is fárasztóbb?
Céline Lepetit
Céline Lepetit

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2018. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Matt Hunter Pént. Jan. 12, 2018 9:43 pm

-Hát, igen, végül is igazad van. -dünnyögtem elgondolkodva. -Konkrét kérdésem nincs, de... Tudod mit, Tony? Ha van valami ötleted, hogy hogyan kezdeményeznél társalgást egy kentaurral, kérlek ne titkold tovább! Te olyan jó vagy az ilyenekben! -mutattam rá hirtelen, aki totál megrökönyödve nézett rám. Persze nem komolyan mondtam, és tudtam, hogy a Legendás állatok-órák nagy részét békésen átaludta, így csak valószínűleg egy homályos képe van ezekről a lényekről, hogy félig lovak, félig meg emberek.
-Tudjátok mit, ha már itt vagyunk, menjünk, aztán kiderül mi lesz. Úgyis ők fogják először megkérdezni, hogy mit keresünk mi itt. Mi meg őszintén megmondjuk, aztán kész, ha meg mégsem tetszene nekik, vagy megzavartuk őket valamiben, diszkréten bocsánatot kérünk és távozunk. -állt elő végül Tony a legkézenfekvőbb ötlettel. Kissé feszengve bólintottam rá, és indultunk.
Matt Hunter
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2017. Jul. 15.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Pént. Jan. 12, 2018 9:36 pm

- Ha csak feleannyira bölcsek, mint amennyire a könyvek írják, fel fognak fedezni bennünket, nem számít, mennyire ügyesen álcázzuk magunkat. Így a párbeszéd nagy valószínűséggel elkerülhetetlen lesz - jegyeztem meg jókedvűen. - Mit szeretnétek megtudakolni tőlük? - kérdeztem meg útitársaimat, miközben a sötét fák között, a növekvő talajmenti ködben haladtunk az általam megjelölt irányba.
A nedvesség beette magát a bőröm alá, ami igencsak szokatlan és idegen volt az afrikai kíméletlen hőséghez és szárazsághoz szokott testemnek, ám nem hagytam, hogy ez elterelje a figyelmem a kalandról, amelybe belevágtunk. Ha ezt majd Zairének elmesélem!
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Matt Hunter Pént. Jan. 12, 2018 9:30 pm

-Na, akkor irány arra! -lelkesedett föl Anthony, mintha legalábbis ő gyönyörködött volna bennük a könyvből, ám én egy pillanatra elbizonytalanodtam.
-Oké, oké, de azt azért tudjátok, hogy az alaptermészetük nem a legegyszerűbb. Mármint, nem szabad állatokként kezelni őket. Nagyon intelligensek egyébként. Szóval, nem tudom, mennyire kéne szóba elegyednünk velük, de nekem, megmondom őszintén, nincs sok bátorságom dumálni velük. -ismertem be, hogy most már biztosra vettük a közeli jelenlétüket.
Tony kezdett egyre mérgesebben nézni rám, ezért gyorsan hozzátettem:
-Azért persze, menjünk, de először valami jó rejtekhelyről lessük meg őket.
Matt Hunter
Matt Hunter
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 109
Join date : 2017. Jul. 15.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Pént. Jan. 12, 2018 9:19 pm

- Nagyon sok akromantula van errefelé - változtam vissza, majd, miközben az egyik kezemmel kiráztam kibontott hajamból a leveleket, a másikkal a bokorra mutattam, a varázslat eredményeképpen pedig egy kisebb antilop-méretű pók öntudatlan teteme zuhant farkas testvérem elé az ösvényre, aki bizalmatlanul megszaglászta az ártalmatlanított állatot. - De elég jelentős a vérfarkas-populáció is - jegyeztem meg, majd hozzátettem: - A kentaurok tehetségesen álcázzák a szagukat, de tekintélyes csoportosulás található belőlük arrafelé - mutattam délkeleti irányba.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Anthony Lewis Pént. Jan. 12, 2018 9:13 pm

-Hé, ez azért így nem fair! -próbáltam nem éppen üvöltve utána futni, ahogy gepárd alakjában nekiiramodott, hogy egy rövidebb távot lefusson, gondolom, hogy kicsit megmozgassa végtagjait. Miután én és Floyd is beláttuk, hogy kár a Föld leggyorsabb állatával felvennünk a versenyt, lihegve megálltunk, szegény Mattet pedig már elég jól lehagytuk, mert valami lekötötte a figyelmét.
-Ezt nem fogjátok elhinni, de az első állat, amivel találkoztam, egy közönséges süni. -közölte egy durcás kisfiú csalódottságával, miután hallótávolságon belülre kullogott. Eközben Nomu is visszakanyarodott és csatlakozott hozzánk.
-Mondjátok csak, ha majd animágiát tanulok valamikor a közeljövőben, szerintetek milyen állatot vála...
Ekkor határozottan megzördült egy bokor a környéken, ami akaratlanul is belém fagyasztotta a kérdést.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Pént. Jan. 12, 2018 8:55 pm

Vidám kuncogással vettem tudomásul Anthony szavait, majd jókedvű mosollyal még egy mély levegőt vettem a hűvös levegőből. Azon kevés alkalmakkor, amikor erdőben jártam, éreztem, ahogy annak tisztító energiái végigsöpörnek a testemen, és valamilyen izgatott huncutság kis szikráit varázsolták az ujjbegyeimbe. Most sem történt ez másképpen.
Egy kósza gondolat eredményeképpen még gepárddá is átalakultam, hogy farkas testvéremet követve, a kentaurok nyomába eredjünk. Olyan érzésem volt, mintha itt megállt volna az idő, és egy korokon és időn kívüli helyre kerültünk volna.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Anthony Lewis Pént. Jan. 12, 2018 8:48 pm

Spontán indíttatású kalandunkban Floyd is elkísért minket. Abban a reményben hoztam el magammal, hogy ha esetleg valami baljós dolog vagy élőlény közeledne, jelezzen, ehhez szerencsére jó érzéke van.
-Jól esik, hogy ilyen bizalommal nézel rám, Nomu, de fogalmam sincs, hogy merre kéne mennünk, és fél perc múlva gőzöm se lesz, hogy hol járunk. -vallottam be zavart vigyorral, de a kaland hevétől izgatottan. Matt szemöldökráncolva vizslatott végig minden fát, amit elhagytunk. Talán meg akarja őket jegyezni, tájékozódási pontként...? Vagy esetleg kezd az inába szállni a bátorsága?
Egy logikusnak tűnő csapásvonalat követve mélyedtünk a titokzatos erdőbe, és kezdett egyre sötétebb lenni. Floyd teljesen elemébe került: kíváncsi szaglászással és vidám farkcsóválással vezette kis csapatunkat.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Pént. Jan. 12, 2018 8:38 pm

/kezdődött a Griffendél klubhelyiségében/

- Itt tényleg élnek kentaurok? - kérdeztem izgatottan suttogva Matt-től, miközben elhagytuk azt a barátságos kunyhót, ami, úgy tűnt, mintha az erdőt védelmezte volna.
Még sosem láttam élőben egyet sem, bár, amióta olvastam róluk, minden vágyam volt találkozni eggyel. Afrika kietlen sivatagait messze elkerülték ezek a nagy tudású, bölcs varázslények, ám tudtam, hogy az éjszakai égbolt titkainak fürkészői és tudói, akiket kegyeikbe fogadtak a csillagok. Ugyan Afrika is tartogatott pár meglepetést varázslények terén, a kentaurokat mindegyikőjüknél jobban becsültem, még látatlanban is.
A Rengetegbe behatolva pedig, amikor megéreztem a misztikum és a titkok semmivel össze sem keverhető illatát, megdobbant a szívem, és izgatott mosollyal néztem Anthony-ra.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Liliana Castellano Szer. Júl. 12, 2017 1:35 pm

Ez a klubhelyiség eléggé fura, ha engem kérdeztek. Ez a vörös-arany nem az én színvilágom. A griffendélesek egy kicsit hangosak, de amúgy rendesnek tűntek. Viszont már egy jó ideje itt vagyunk és az, hogy nem mehetünk be az erdőbe, teljesen kikészített. Úgyhogy ígéretek ide vagy oda, felvettem a lehető legterepmintásabb ruhámat és reménykedtem, hogy nem kapnak el. Napfelkelte előtt indultam, hogy a fények is az én oldalamon legyenek. Kitűnő vadonjáró képességeimnek hála hamar az erdő fái között találtam magam. (Aki az Amazonban nőtt fel, annak ez nem kihívás.) Jó érzés volt újra a növények és állatok között lennem, még akkor is, ha teljesen más volt, mint az otthoni.
Egy érdekes növényre lettem figyelmes a lejtő alján, ami meglehetősen hasonlított a Mimbulus Mimbeltoniára, de valahogy mégis máshogy nézett ki, mint az otthoniak. Mondjuk az is igaz, hogy a vadonban még nem találkoztam velük, mivel az esőerdőkben nem őshonosak. A kíváncsiságom rögtön győzött, úgyhogy óvatosan leguggolva elindultam a meredek lejtőn lefelé. Már teljesen leértem az aljára, hogy közelről is megcsodálhassam a növényt, amikor egy hang szólalt meg mögülem.
- Én nem nyúlnék ahhoz a gazhoz, ha a helyedben lennék.
- Mi a…? - fordultam meg rögtön, de megcsúsztam az esőtől még sikamlós leveleken és a könyökömmel beleütköztem a növénybe, amiről hamar kiderült, hogy valóban Butykor volt, mivel gyomorkorgásra hasonlító morgás kíséretében egy nagy adak nyálka került rám. Próbáltam a lehető legmegnyerőbb formámat előhozni, ami meglehetősen nehéz volt nyakig szutykosan.
- Én szóltam - mosolygott rám féloldalasan egy szőke srác. Lazán egy fának dőlt, a kezét elől összekulcsolta. Az a fajta arca volt, ami rögtön felhúzott, de lehet, hogy csak a trutymó hatása volt.
- Először is, ez nem gaz, hanem Mimbulus Mimbeltonia - javítottam ki. - Másodszor pedig, ha te nem zavartál volna meg, akkor nem lett volna semmiféle probléma. Volt már trükkösebb növénnyel is dolgom. Harmadszor pedig: ki vagy te?
- Milyen udvariatlan is tőlem, be sem mutatkoztam, pedig igazán illett volna, ha már egyszer megijesztettelek - ellökte magát a fától, s kezet nyújtott nekem. Francia akcentusa volt, ezt rögtön leszűrtem. - Léonard Harman.
- Liliana Castellano - fogadtam el a kezét. - Ironikus nem? A neved azt jelenti, hogy bátor oroszlán, s mégsem a Griffendélbe kerültél.
Láttam a szemén egy szemernyi meglepetést a kijelentésemben, de az az idegesítő mosoly nem tűnt el az arcáról.
- Honnan veszed, hogy Roxfortos vagyok?
- Különleges képesség - kacsintottam rá.
Hogy vagyok képes még most is flörtölni, amikor éppen nyakig borít a nyálka? Jogosan kérdezitek. Válasz: Különleges képesség.
- Nem szeretnéd átcserélni a felsődet?
- Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem járkálok kisbőrönddel az erdőbe. És ez nem olyan vészes, majd kimosom.
- Nem tudom, te hogy vagy vele, de át fog ázni a felsőd teljesen öt percen belül, és a sulitól körülbelül 20 percre vagyunk, úgyhogy nagy esélyeid vannak arra, hogy megfázz - és nemes egyszerűséggel fogta magát, levette magáról a pulcsiját, ami alatt egy kissé gyűrött fehér ing volt, majd odanyújtotta nekem. Szkeptikusan néztem rá. - Ahogy rájöttél, Nagy Britanniában nőttem fel. Hozzászoktam a hűvöshöz. Elfordulok, ha szeretnéd.
- A sulis bevonulásunkon kevesebb ruha volt rajtam, úgyhogy elfordulhatsz, ha szeretnél, de engem nem izgat - mosolyogtam rá és megváltam a kedvenc hosszúujjú, kötött, terepmintás pulcsimtól, ami eddig olyan jó melegen tartott, majd belebújtam az új, szintén sötétzöld darabba. A fiúnak fahéj és tábortűz illata volt. - Remélem, kihasználtad, hogy láttál egy csinos lányt póló nélkül, mert, ahogy a ti időjárásotokat elnézem, nem sokszor rendezhettek medencés bulikat.
- Honnan veszed, hogy nincs barátnőm?
- Miért, van?
- Nincs - kacsintott rám.
A helyzet az, hogy nehezen viselem, amikor két irányból megy a bűvölés. Addig minden rendben van, amíg csak én játszom a szavakkal. De, ha ketten játsszuk, akkor az már veszélyes.
- Tudod, rajtam nem működik ez a humbuk, amit csinálsz, úgyhogy beszélgethetnénk normális emberek módjára.
- Ezzel két probléma van: nincsen itt semmiféle humbuk, illetve egyikünk sem normális - megtartotta az idétlen mosolyát, ami nem segített egy cseppet sem. Egy lépéssel közelebb jött hozzám. Minimum 190 centi volt, mivel meglehetősen fel kellett így néznem rá. Akármennyire is zavart, hogy az intim zónámba lépett, nem szerettem volna én lenni az, aki ellép. - Ráadásul a te humbukod sem működik, Ana.
- A nevem Liliana, nem Ana - forgattam a szememet. - És ne aggódj, nem használom rajtad többet a humbukomat.
- Akkor ezt megbeszéltük - mosolygott rám, majd ellépett mellettem. - Nem mintha nem élvezném kaktuszos társaságodat, de vissza kéne menni minél hamarabb.
- Haha, gondolom, büszke vagy magadra a kaktuszos poénod miatt, de, ha egy csöppet műveltebb lennél, tudnád, hogy a butykornak nincsenek tüskéi.
- De attól még kaktusz. És fura szagú a nyálkától - utalt a nadrágomon még foltokban megtalálható butykortrutyira.
- Tudod, hogy idegsítő vagy? - gyorsabban szedtem a lábamat és elmentem mellette, hogy minél hamarabb visszatérhessek Roxfortba.
- Ó, tudod, különleges képesség - hallottam a hangján, hogy az az idegesítő vigyor még mindig ott volt az arcán.
Forgattam a szememet és nem hittem el, hogy pont vele kellett összefutnom a többszáz diák közül.[/i]
Liliana Castellano
Liliana Castellano
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 49
Join date : 2017. Jul. 10.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Vas. Jún. 25, 2017 11:07 pm

Elismerően bólogattam a fiú minden szavára. Amennyire egyszerűnek állította be azonban helyzetét, egy farkas tartása nem éppen a legkönnyebb feladat a világon. Bizalmának megnyerése, annak megtartása, az etetés - ezek mind-mind hihetetlen munkát, türelmet és elszántságot igényeltek. Kezdtem elismerést érezni egy olyan emberi lény után, akinek még a nevét sem ismertem. Kétségtelenül érdekes érzés volt. Bár az is biztos, hogy akit a farkasok szeretnek, rossz ember nem lehet.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Anthony Lewis Vas. Jún. 25, 2017 11:00 pm

Nem számítottam erre a szokatlan dicséretre. Egy pillanat erejéig csak bambultam a lányra, és próbáltam megfejteni, hogy mi okozhatja ezt a különös kapcsot közötte és a farkas között. Mintha átlátna az egész állaton, és minden gondolatát kitalálná. Fura borzongás futott végig rajtam, ugyanis én is nagyon jól ismertem a felemás szempár mögött rejtőző minden titkot, így valahogy olyan volt az egész, mintha... Nem is tudom. Hirtelen félteni kezdtem Floydot. Valójában mi köze van neki hozzá?
-Öhm... Köszönöm. Úgy látom, te is értesz az állatokhoz. Talán annak is köszönhető a kiváló állapota, hogy a mi iskolánkban bármilyen állat tartása engedélyezett, ha az nem veszélyes, és a gazdája tud uralkodni fölötte. Így sosem kellett rejtegetnem, és az ellátását is könnyedén megoldom. -vázoltam fel, de még mindig elég távolságtartó hangnemben.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Vas. Jún. 25, 2017 10:52 pm

- Hihetetlen - motyogtam, csak úgy, magamnak. - Nagyon jól gondját viselted - néztem fel a fiúra elismerően. - Nagyon jó bőrben van - mosolyogtam a farkasra.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Anthony Lewis Vas. Jún. 25, 2017 10:48 pm

-Négy év körüli. -feleltem tömören. Elhatároztam, hogy igyekszem minimálisra szorítani a megszólalásaimat, mert amúgy sem szokásom sokat fecsegni idegeneknek, meg mert most nincs sok kedvem barátkozni. Továbbra is zsebre tett kézzel ácsorogtam, tekintetem jórészt a farkason tartva. Nagy széllökés támadt, ami szanaszét borzolta a hajam, amit egy ideges mozdulattal megpróbáltam visszaállítani, de hiába.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Jún. 25, 2017 10:43 pm

- Huh, megsimogathatom? - kérdeztem, de már rögtön a kutyus orra elé nyomtam a kezemet, hogy megismerje a szagomat. Ahhoz képest, hogy mekkora volt, kifejezetten barátságosan fogadott minket. - Charlize, fogadni mernék, hogy teljesen odalenne érte. Mennyi idős? - fordultam a gazdájához.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Vas. Jún. 25, 2017 10:40 pm

- Szervusz! - guggoltam le szinte azonnal a fehér farkashoz, és miközben végignyalta az arcomat, a gerince mentén végigsimítottam tömött bundáját.
Afrikában természetesen nem gyakran találkoztunk fehér farkasokkal, de amikor egyik alkalommal Kanadában léptünk fel, az egyik kicsivel felfedeztünk egy sérült állatot a hegyekben. Természetesen azonnal kezelésbe vettük, gondoskodtunk róla, aztán, amikor felépült, visszaengedtük a fajtársai közé. Nagyon megszerettük, így fájt az elengedés, de jobban fájt volna, ha látjuk, hogyan szenved egy olyan környezetben, ami nem az ő természetes élettere. Végtére is - egy utazó cirkuszban egy hegyi farkas sem lehet igazán boldog.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Anthony Lewis Vas. Jún. 25, 2017 10:33 pm

A körmeimet piszkáltam, mikor felnéztem, és észrevettem, hogy a kis csoport közelít felém. Mi a francot akarnak? Hideg pillantást küldtem feléjük, de talán még túl messze voltak ahhoz, hogy ezt érzékeljék.
-Floyd... fegyelmezd magad. -szóltam neki alig hallhatóan, ugyanis ma már-már idegesítően kíváncsi. Egy ideig bűnbánóan bámult rám, majd inkább megfordult, és előreszökkent, hogy fogadja a közeledőket. Már épp valami nem túl kedves megjegyzést fontolgattam magamban, amivel eltávolítom a gyanúsan barátkozni vágyó bagázst, de úgy döntöttem, egyelőre inkább megfigyelem, hogy a két ismeretlen srác és Floyd mit szólnak egymáshoz. Az emberek többsége eléggé megrémül a látványától, és furcsállottam is, hogy az az afrikai lány kifejezetten vonzódik hozzá.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Natasha Horne Vas. Jún. 25, 2017 10:25 pm

- Ó, milyen visszafogott, biztos elveszettnek érzi magát itt, a Roxfortban. Bánjátok, ha csatlakozik hozzánk? - természetesen, udvariasságból tettem fel csupán a kérdést, s elindultunk a fiú felé. Nem szerettem volna, hogy bárki rosszul érezze magát az itt töltött ideje alatt. - Utána rögtön megyünk Hagridhoz, ígérem.
Natasha Horne
Natasha Horne
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2017. Jun. 13.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Nomusa Adeyemi Vas. Jún. 25, 2017 10:22 pm

/kezdődött a Nagyteremben/

A Tiltott Rengeteg fái közül nagy meglepetésemre olyan ősi varázslat illata gomolygott elő, amilyennel utoljára az Uagadou-ban találkoztam. Meglepődtem, és elhatároztam, hogy amint időm engedi, mindenképpen szemügyre veszem az árnyékok közt ólálkodó mágiát.
Ekkor hirtelen megéreztem annak a farkasnak az illatát, akivel alig pár órája kötöttem ismeretséget a Tűz Serlegénél. Amikor odanéztem, amerről a szagot sejtettem, gazdáját is megpillantottam.
- Jé, ott van a fiú, akinek a barátjának a cetlijét én találtam meg! - lelkesedett azonnal Natasha, és integetett is az alaknak, aki nagyon úgy tűnt, hogy inkább elkerülne bennünket, semminthogy beszélgetésbe elegyedne velünk.
Nomusa Adeyemi
Nomusa Adeyemi
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 123
Join date : 2017. Jun. 11.
Age : 23
Tartózkodási hely : Uagadou Varázslóiskola

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Anthony Lewis Vas. Jún. 25, 2017 10:11 pm

Miután végre kikeveredtünk a névbedobálós tömegből, Matt eltűnt valami Beauxbatons-os lánynak udvarolni, nekem meg megjött a kedvem, hogy egyedül felfedezzem a kastélyt. Kicsit fájt a fejem, így úgy döntöttem, hogy útba ejtem az iskola parkja után kezdődő sűrű erdőt. Floyd kíváncsian rohangált ide-oda, és élvezettel követte rövidebb-hosszabb időre különféle állatok nyomait. Én zsebre tett kézzel kóvályogtam utána, és csak derűsen nézegettem az égbe nyúló fákat, élveztem a fenséges csendet. Vajon miért nincs itt egy árva lélek sem? Nem is baj, jobb kicsit kikapcsolni.
Ekkor pár alakot vettem észre mozgolódni a rengeteg legszélén. Kicsit megerőltettem a szemem, és felismettem az afrikai triót,egy két idegen fiút és Natashát, ha jól emlékszem a nevére. Ők is észrevettek, de nem tettem semmit, folytattam a sétálgatást.
Anthony Lewis
Anthony Lewis
Trimágus Tusa Bajnok

Hozzászólások száma : 141
Join date : 2017. Jun. 14.

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Admin Szomb. Jún. 10, 2017 10:03 pm

Ide minden diák számára tilos a belépés!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2017. Jun. 08.

https://ujtrimagustusa.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Tiltott Rengeteg - Page 8 Empty Re: Tiltott Rengeteg

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.